Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. cicmó

    cicmó Fórum-zöldfülű

    igy van nekem is irják fórumon hogy rajta van csak nem látom , ezzel ne is lenne baj de igazábol az a helyzet hogy ott van csak nemlátja a hajó sem meg énsem és nem is használja
     
  2. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Rosszul mondják. A kliens érzékeli a sebességet és nem növeli meg a nyersanyaggal, így nincs ott. Magyarul eltűnt a több millió nyersim... és a hajóval sem tudok menekülni olyan sebességgel. Ez le lett tesztelve!

    Egy másik kérdés!

    Ti már találkoztatok az alábbi helyzettel?
    Álcából felbukkanó játékosoknál fordítva jelenik meg a pajzs és a hp jelzése. Legalábbis a képen látható összes klántagnál ez a helyzet.
    Ez BUG vagy MÁS?

    [​IMG]

    http://kepfeltoltes.hu/view/150414/change_hp_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.4.15
  3. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Remélem mielőbb korrigálva lesz, nekem is rengeteg promerium ment rá. Magamon észrevettem már Mislix! Álcából kiugrottam és fordítva adta be nekem is :)
     
  4. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    nekem ugy a pajzson kb 600000percre volt sepi,április 1 ota 1 percet irt ki,ma tettem 4000sepit a pajzsra,kiir most 2000percet.a több nem tudom hova tünt el.csak mert azt a sepit nem ajándékba kaptam ám a jézuskátol,hanem jopár héten keresztül pakoltam a pajzsra.
     
  5. illu

    illu Utánpótlás-írogató


    nekem a promival van igy a meghajton a pajzs az rendben. ma kuldtem promit a meghajtora volt 40000 percnyi es lett 6000 percnyi ujbol kuldtem 3328 at es lett 5000 percnyi kuldtem ra 100 at es 1500 lett szal nem kuldok tobbet mert igy nincs ertelme meg minuszba megyek a vegen :D
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.15
  6. Denis29

    Denis29 Járnitanuló

    Sziasztok nekem csak az a kérdésem volna hozzátok hogy nekem át lett változtatva a befizetési módom magyar ról szlovák ra ezt hogyan lehet ne vissza állíttatni nekem mert mivel magyar vagyok meg a regisztrációmis magyar meg innen is fizettünk be csak sajnos így igen sok ba kerül nekem én így igen meg gondolom mit veszek egyáltalán legyetek szívesek segítsetek mán nekem ,mert így teló róll még ürítse tudok rendelni sajnos
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Supportra írj, mivel csak ott tudnak segíteni ebben.
     
  8. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Sziasztok, érdekelne másnál is rosszul, illetve nem mutatja az üzletben/bostereknél a fennmaradó időt. Játékban mutatja hogy van, viszont így csak akkor tudom meg ha lejár amikor kinyitom a boster ikont. És ez érvényes a sima és megosztóra is.
     
  9. bubu

    bubu Utánpótlás-írogató

    nálam minden rendben... :)
     
  10. Probalkoztal mas bongeszovel? A Flash frisitve van a legujabbra? Elozmenyeket torolted? Nem futatsz egy idoben a jatekkal nagy igenyu programokat es ezaltal tulterheled a gepet? Ha vissza veszed a grafikat akkor is ezeket tapasztalod o_O
     
  11. boros2929

    boros2929 Fórum-zöldfülű

    sziasztok.tegnap este végigvitt Hádész kaou nem adott lf-4 est.ennek mi az oka?köszi a választ.Boros2929
     
  12. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    az hogy nem 100% hogy ad.
     
  13. bubu

    bubu Utánpótlás-írogató

    Köszi közben rájöttem hogy az Opera a hibás chrome-on maxon megy minden :)
     
  14. boros2929

    boros2929 Fórum-zöldfülű

    köszi
     
  15. Szkitha67

    Szkitha67 Fórum-zöldfülű

    Újabb probléma! Nem tudok kártyával vásárolni. Két különböző bank két különböző kártyáját próbáltam. Mi lehet az oka?
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Először a bankodnál érdeklődj, hogy engedélyezve van e az elektronikus fizetés, online fizetés. Nem járt le, nincs e valami gond a kártyákkal.

    Ha egyik se áll fent, akkor kérlek, írj a supportra és ott ellenőrizve lesz.
     
  17. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nekem van csak ilyenem?
    Minden kapuugrás után automatikusan elkezd kijelizni a hajó.
    Restartolás megoldotta.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.4.15
  18. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    Szkitha67 írta:
    Újabb probléma! Nem tudok kártyával vásárolni. Két különböző bank két különböző kártyáját próbáltam. Mi lehet az oka?

    Hali, ugyenez volt nálam is, rendeltem és sikertelen-t irt, délután ujra próbáltam, és sikerült. Szerintem a Magyar bankokkal volt valami mert már többször is rendeltem és eddig semmi probléma nem volt
     
  19. Szkitha67

    Szkitha67 Fórum-zöldfülű

    A kártyáimmal minden rendben. Írtam supportra.
     
  20. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Szevasztok! Nem értem a becsület- és tapasztalatpont számítást. Miért vanaz hogy egy hadnagy lelővéséért 104000tp ad egy vezérörnagyért 50000tp-t ? (
    [​IMG]Kaptál 13113 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 73 becsületpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 50000 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    Kaptál 550 becsületpontot.
    [​IMG]
    dandártábornok[​IMG]Lelőtted -SZENDE- (VRU) űrpilóta hajóját.
    )
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 25000 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 275 becsületpontot.
    [​IMG]
    főhadnagy[​IMG]Lelőtted szenes74 (VRU) űrpilóta hajóját.
    Kaptál 500 becsületpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 55000 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    százados[​IMG]Lelőtted Mek-Elek (EIC)
    Kaptál 51200 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 591 becsületpontot.
    [​IMG]
    főtörzsörmester[​IMG]Lelőtted ☆Bµ¢ĸ♥ßΔЯRΘЩ☆ (EIC)
    Kaptál 14424 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 66 becsületpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 1024 becsületpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 112640 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    törzszászlós[​IMG]Lelőtted Caduceus (EIC) űrpilóta hajóját.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Bocsánatot kérek a nevek említéséért, csak szeretek tárgyilagosan kommunikálni mert konkrét esetekből jobban értek. Nem akarom megsérteni senki önérzetét de jobban megéri egy überlordakia megsemmisítése mint egy dandártábornoké :
    [​IMG]Kaptál 113999 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 518 becsületpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 124 becsületpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Kaptál 27426 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    [​IMG]Megsemmisítettél egy UberKristallon űrlényt.
    [​IMG]
    [​IMG]Megsemmisítettél egy Boss Saimon űrlényt.
    Akkor minek a rendfokozati előre menetel? Igaz emberek vagyunk , tehát nem az emberek leölése a cél.