Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. DestinyX

    DestinyX Járnitanuló

    Még hogy dupla jutalmak a kapukbol :)) nap vicce pl.2 zétábol mind a 2X szimplán számolta gondoltam megkérdem hogy holvan a dupla jutalom?
     
  2. Risus

    Risus Fórumlakó

    Szia!

    Írj supportra, ők látják ezt. :) Nálam nem jött elő a probléma.
     
  3. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    mesélje már el valaki, hogy kapuban állok rálövök álcás ellenre egy rakétát,ő elkezd lőni de nem lép ki álcából...
    Ez valami új képesség?:)
     
  4. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Szerintem a PET volt. Néha csinál ilyeneket. Mint mikor álcában szedi a nyersit , dobozt s elveszik róla az álca. Pet hiba.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  5. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Összetett védelmiben nekem is csinált ilyet a pet, az ellen úgy láthatta, a semmi tüzel rá...:D
     
  6. ŁΞXιΘΠ

    ŁΞXιΘΠ Utánpótlás-írogató

    Hatás: 13.3%/38%
    Hatás: 13.3%/20%
    Ez miez? :)
    Semmien drón desing (herki, spartan, havoc) nincs a drónon de van hatás? És akkor miért csak 2 drónon van 13.3%/38% a többi nyolcon meg 13.3%/20%?
     
  7. Risus

    Risus Fórumlakó

    Szia!

    Fennálló játékhiba. Furcsa dolog, de először azt kellett megoldani, hogy ne fagyjon ki a hangár folyamatosan. Dolgoznak a javításán.
     
  8. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Ebbe csak annyi a szomorú hogyha pl felteszem a 10 havocot is ennyit ír.
     
  9. Risus

    Risus Fórumlakó

    Egy hete még ha ügyesen pakolgattad, óriási bónuszig fel tudtad halmozni. Sajnos egy hibajavítás nem csak abból áll, hogy a kódban, mint egy füzetben átírják a hibás szót. Ha logikai probléma van, komoly feladat a legapróbb hiba kijavítása is, ezért is tarthat picit tovább. :)
     
  10. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Tudom, volt hogy 21% bónusz volt, legalábbis nálam :) és ne értsd félre, nem reklamálni akartam ezzel, régebben én is programoztam itt ott, php-t, sql-t stb, így tudom hogy nem olyan egyszerű egy hiba megoldása mint ahogy azt sokan gondolják :)
     
    Risus kedveli ezt.
  11. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    Jól sikerült a server restart....:(

    Nem lehet konfit váltani valamiért!!
     
  12. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Örülj hogy beenged, nekem kapcsolódás ........... kérjük várj és csak tölt tölt....
    Van amikor olyan mintha beengedne és egyből kiírja hogy már nem tartózkodsz a szerveren..
    De biztosan játékba dob mert hangár váltásra kattintva azt írja hogy csak ez bázison válthatok a hangárcsarnokok között.
    Remélem hamarosan megoldódik, mert ugyebár ha elvileg bent van játékban a játék, ketyegnek lefele a boosterek is.
     
  13. darkside14

    darkside14 Utánpótlás-írogató

    Esetleg belépni mikor lehet a,játékba???
     
  14. Risus

    Risus Fórumlakó

    Sziaszok!

    Legyetek kicsit türelemmel, dolgoznak rajta.
     
    Szabyka88 kedveli ezt.
  15. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    [QUOTE="darksde

    nem értem, hogy az hogyan van mikor egy szerveren vagyunk és mégis vannak olyanok akik játszhatnak...
     
  16. .-sesshoumaru-.

    .-sesshoumaru-. Utánpótlás-írogató

    Napi bónuszt nem tudom felvenni.
     
  17. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    nem tudom. tavaly novemberben vagy decemberben is volt egy ilyen probléma, akkor is rengetegen írtak itt hogy nem tudnak belépni.
    Én és több játékostársamnak pedig ugyan ugy ment a játék mint ha semmi probléma nem lenne
     
  18. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Mert hiba van a belépéssel.
     
  19. .-sesshoumaru-.

    .-sesshoumaru-. Utánpótlás-írogató

    be tudok lépni a játékba de nem írja jóvá.
     
  20. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Jó neked, nekem még az sem jön össze.