Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Blackjaguar-

    -Blackjaguar- Járnitanuló

    Nem lesz itt semmi kárpótlás. Ha csak most ez a dupla kapu hét event lesz az,ahol kárpótolni fognak és jól meglehet szedni magunkat..
    De ez csak álom.
    Minden esetre én veszek még attól prémiumot és dobozduplát meg kedvezményt. Ebbe a 2-2,5 ezer forintba nem halok bele havonta,viszont rendkivül megdobja és meggyorsítja a fejlődést.
    Eu7-en lassan 4 hónapos hajóm van és szerintem lassan már fullos leszek. Már csak cyborg vagy mimesis kell,de nem tudom melyik lenne jó.
     
  2. **rakat**

    **rakat** Fórum-zöldfülű

  3. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Szerintem beragadt a hajód
     
  4. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Jelenleg is folyik az eheti összevonás,bár már kész,de még nincs megnyitva egyik szerver sem,jelen esetben EU3 sem.
     
    okoska76 kedveli ezt.
  5. Sörnyitogató

    Sörnyitogató Junior szaki

    Késznek kész az összevonás, csak úgy használhatatlan a játék, ahogy kell...
     
  6. lacustarol

    lacustarol Utánpótlás-írogató

    őszintén, másra számítottál?:D reménykedjünk abban, hogy idővel jobb lesz :)
     
    Vadász és okoska76 kedveli ezt.
  7. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Fagyás, lagg, meg minden harmadikra kapcsolódik csak. Amúgy sok zombit lehet pukkantani.
    Szóval Hu1-en is ment a nemlétező rosta.
     
  8. Logen0906

    Logen0906 Utánpótlás-írogató

    Hello a megvásárolt 50% booster az össze vonás ideje alatt le ketyeget úgy hogy 2 nap ment a levesbe ez így normális vagy esetleg vissza fogom kapni?
     
  9. RózsaszínPitbull

    RózsaszínPitbull Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Az összevonás miatt buktam két napot a bejelentkezési bónusszal, így nem fogom tudni megkapni (önhibámon kívül) a hónap minden jutalmát. Lesz ez ügyben valami? Kapunk kárpótlást?
     
  10. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Junior szaki

    A bónuszjutalmat meg fogod kapni,csak 2 nap csúszással,nem lesz kárpótlásod.25 jutalom van egy hónapban,a hónapok általában 30-31 naposak,így akár 5-6 napot is kihagyhatsz,akkor is a tiéd lesz minden napi bónusz.
     
    okoska76 kedveli ezt.
  11. inohumanplayer

    inohumanplayer Haladó

    De ha ő már korábban csúszott vele mondjuk 5 napot, akkor az összevonás miatt már tényleg az önhibáján kívül nem fogja megkapni a jutalmát.
     
  12. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Junior szaki

    Ez már az ő hibája,még ha nem is játszik naponta,a napi bejelentkezés 5 percet venne igénybe...játék nélkül,ha ennyire sajnálja a bónuszt,ne sajnáljon 5 percet a bejelentkezésére
     
    Csülök[H] kedveli ezt.
  13. inohumanplayer

    inohumanplayer Haladó

    A magánéletét senkinek sem láthatod. Nem biztos, hogy mindenkinek van 5 perce belépni, na meg az ember el is felejtheti a játékot. Ha a szerver összevonásról nem értesült korábban (mert nem minden játékos van azzal elfoglalva, hogy naprakészen utánanézzen mindig mindennek), akkor az egy önhibáján kívüli dolog, amiről beszél.
     
  14. Assassins♱Creed

    Assassins♱Creed Utánpótlás-írogató

    Nem enged belépni a játékba, miért?
    Állandóan azt írja, hogy a kapcsolat megszakadt. Chrome-ból próbálok belépni. Mi lehet a baj, vki tudja?


    NO KÉRDÉS MEGVÁLASZOLVA :( chrome-ból nem engedettbe, viszont firefoxból be tudtam lépni :( pff..
     
    Utoljára szerkesztett: 21.9.18
  15. Ugyanaz a gond nalam is .
     
  16. -Blackjaguar-

    -Blackjaguar- Járnitanuló

    Összeomlik a szerver. Nem bírja a terhelést. Dobozolni is alig lehet,mert megáll a játék. Mintha kihagyna a szerver másodperceket adatküldéskor.
    Ez van ha sok játékost egybe passzírozunk egy olyan játékban,ahol folyamatosan nagyobb adatmennyiség küldésére kerül sor és ezt már a szervergép és nyílván az adatkapcsolat sem bírja fizikailag.
    De hát így kell elbukni sok játékost. Eddig szerverenként volt 4 ezer fő. ezt össze rakták 16 ezerre és abba hagyja a fele,mert használhatatlan lett,de utána csökken a terhelés és újra beáll a jó világ. Kivéve a bigpointnak,mert elbukott 40% fizető játékos állományt.
     
  17. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    a 20. napi bejelntekéznél lehet(et) kapni 8 óra becs booster-t, na én ugye ezt tegnap meg kaptam de ma sehol semmi, pedig talán max 1 órát játszottam...
    vagy már akkor is megy a boosterből amikor nem is játszom vagy mi a kuta faja van már??? olyan laggok vannak mint atom, játszani nem igen tudok már
     
  18. IstvaN[swe]

    IstvaN[swe] Junior szaki

    Visszasírom a 2008 évi EU2 szervert, ott 1200 embernél sem volt ennyi hiba :D
    Ma nem tudtam délután, és most sem 10 percet folyamatosan játékban lenni. Gazemberség ami itt folyik!!!
     
  19. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    IstvaN[swe] Reméljük hogy megcsinálják, és jó lenne ha kárpótlást is kapnánk..
     
    ANDI1984™ és -={ALAMANDER}=- kedveli ezt.
  20. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    riddick-HUN, Az a booster játékidőn kívül is megy, szóval nem kell hogy játékban legyél ahhoz, hogy elfogyjon .Sajnos elég nagy laggok vannak játszhatatlan a játék , és mivel hétvége nem lesz megcsinálva sem. Azt mondta egy küldi admin ismerősöm már jelentve van a probléma.
     
    ANDI1984™ és -={ALAMANDER}=- kedveli ezt.