Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    -Blackjaguar-, Van igazság abban amit írsz, Hu-szerver kapacitása 9-10 k Játékos volt most csak a számról van szó és nem arról,hogy ebből mennyien játszanak a mostani kapacitás 30 k szóval ehhez mérten kellene egy normális szervergép ami elbírja az, ekkora játékos számot... Hétvégén mindenki kapuzik valszeg megfog halni a szerver és kékhalál lesz :D
     
    Tan, ANDI1984™ és -={ALAMANDER}=- kedveli ezt.
  2. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Assassins♱Creed,Nem nálad és a böngészővel van a baj,hanem a szerverrel.
     
    Tan, ANDI1984™ és -={ALAMANDER}=- kedveli ezt.
  3. RózsaszínPitbull

    RózsaszínPitbull Utánpótlás-írogató

    Ha nem mondod, sose jövök rá -.-
    Most komolyan, ne nézz már marhának, hidd el, nem ma kezdtem a játékot. De én nem itt élek egész nap. Volt olyan nap, mikor nem tudtam belépni, de ez az én dolgom. De ez nem lett volna gond, ha nincs az összevonás, simán belefértem volna a hónapba, de itt ez a -2 nap. És szerintem ez a BP részéről pont úgy járna nekünk pluszban, mint egy meghosszabbított prémium. De hát ugye itt is a kisember veszít a kizsákmányoló multival szemben.
     
    kampo kedveli ezt.
  4. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    RózsaszínPitbull, Együtt érzek veled és szerintem is felháborító a dolog! És valóban én sem értem minek kellett az összevonás főleg úgy beidőzíteni hogy, csütörtökön legyen jó és ugye péntekre lett kiírva ,hogy most már belehet lépni. Hétvége van ilyenkor ők nem foglalkoznak vele, fogalmazhattam volna csúnyábban de nyilván ez egy fórum, próbáljuk magunkat moderálni. A BP nem nagyon foglalkozik ezzel és ,el is felejthetjük azt hogy ez miatt kapunk kárpótlást. Sajnos ez csak egyre rosszabb lesz.. Kitartást kívánok azoknak a játékosoknak akik játszanak és sajnos, ez miatt néha dühbe jönnek, és kitartást neked is kedves RózsaszínPitbull. :) Reméljük hogy jobb lesz a helyzet a jövőhét folyamától.
     
    Tan és -={ALAMANDER}=- kedveli ezt.
  5. -Blackjaguar-

    -Blackjaguar- Járnitanuló

    Tudom,hogy van benne igazság. Azért írtam le. Egyébként nem lesz belőle semmi. Ezt nem tudják megoldani.Ezt csakis úgy lehetne megoldani,mint a Drakensang-ot.
    Egy letölthető klienst kell alkotni,ahol a számítógépen lennéknek a fő adatok és megjelenési formák,ezzel a több MB-nyi folyamatos adat mennyiség,ami folyamatosan áramlik a szerver és a böngészőnk között,jelentősen le redukálódna,hiszen a szerver már nem küldene,megjelenítési adatokat,csupán poziciókat és adatokat a többi ellenfél típusáról,erősségéről és így maga a számító gép automatikusan a rajta tárolt adatok alapján elkészítí a megjelenést és jobban kihasználja a gép teljesítményét.

    Nagyon sok játék így működik.
    Ha bigpoint a Darkorbitot nem akarja lehúzni,akkor áldozzon be annyit,hogy ezt megvalósítsa,hiszen ez nekik hosszútávon is jó,mert talán a játékosok vissza térnek.
    Ráadásul a letöltött kliensben lehet egy szürő és ha változást észlel a kliens(csalás),akkor nem engedné fel a játék.
    Stabilak szerverek lennének és komolyabb grafikát tudnának alkotni,ami már lassan elavult.
    De ehhez a bigpointnak bele kell fektetnie több hónapnyi munkát mire a clienst megtudnák írni,de hosszú távon megérné.


    Ha van itt admin,küldje el ezeket az érveléseket a magyar bigpointos összekötővel és kezdjenek el érdemben tárgyalni a támról,mert így nem lesz jó sosem.
     
  6. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Kedves , Blackjaguar. Már a letölthető kliens készülőben van, külföldi ismerősöm azt mondta viszonylag jól állnak vele, ugye tudjuk hogy 2021.-ben megszűnik a flash player támogatása, így úgy dolgot kell kitalálni hogy fog működni, ha egyáltalán akarják hogy működjön, Sok játék így működik mint írtad mivel azok is BP-s játékok ,amint említetted pl.Drakensang. Lehetne itt több BP-s játékot is felhozni arra példának hogy ott már letölthető a kliens, és feltehetjük azt a kérdést, hogyha a darkorbit is BP-s játék itt még miért nem valósult meg , a letölthetőség hát ,erre is lenne pár ötletem hogy miért nem,Majd egy másik hosszabb posztban kifejtem :) Reméljük hogy nem az Adobe Flash Player támogatás megszűnése várnak. :)
     
    Tan és -={ALAMANDER}=- kedveli ezt.
  7. -Blackjaguar-

    -Blackjaguar- Járnitanuló

    Szoftver témában nem vagyok benne. Inkább a számítógép perifériák,amik foglalkoztatnak,mível most vettem új számító gépet,amely jövő héten meg is érkezik egy 27"-os monitorral párosítva.
    Mivel tudtam,hogy új gépet kell vennem, így hónapokkal előtte utána jártam,melyik proci mit bír,ramok stb.
    Összeségében,minden tudásomat egybe vetve,szerintem jó gépet vettem,ami bírja a következő 10 évet.

    Mindenesetre jó hallani,hogy van valami lépés a DO kliensítésében,ugyanis már 2009 óta ismerem ezt a játékot és nem volt olyan év,hogy abba hagyás vagy épp újra kezdés miatt,ne jöttem volna vissza.

    Jó lenne ha minnél hamarabb megvalósulna ez a tervük,mert nem mindennapi játék a DO. Aki bele szeret,az itt marad,de aki itt hagyja,azoknak meg szép emlékek maradnak :)
     
  8. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    -Blackjaguar-, Ez valóban így van , örülök hogy sikerült kicsit feldobni a hangulatod! :)
     
    Tan és -={ALAMANDER}=- kedveli ezt.
  9. Sörnyitogató

    Sörnyitogató Junior szaki

    Valamit csesszenek már ezzel a trágyával, mert folyamat ledob-visszaenged

    Nagyon jó volt ez az összevonás, újabb sikersztori, ja nem.

    Taps az agyoniskolázott fejlesztőknek, ismét megmutatták, hogy a mandalaszínezésen kívül máshoz nem értenek...
     
    ¤HOFI¤ŁEGENФ kedveli ezt.
  10. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    4-5-ről átléptem 5-1-re, drónok sehol, kb 10 mp után kiírja kapcsolat megszakadt. Már vagy 5x próbáltam, ugyanaz. Hogyan tovább?
     
  11. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Páncélgránátos, Sajnos többeknél ez van, várni kell kb 5percet, és visszaenged nekem most működik 30 perce bent vagyok és még nem dobott ki! :D siker.. xD
    Sajnos ez lesz ma meg holnap is,de lehet még holnap is. :/
     
    Tan, ANDI1984™ és -={ALAMANDER}=- kedveli ezt.
  12. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Sörnyitogató, Jogos amit írsz de kérlek ,hogy ne ragadjanak el az indulatok mivel ez csak egy játék, tudom engem is zavar hogy nem tudok kapuzni, meg sok más a játékkal kapcsolatosan,de attól hogy minősíted a fejlesztőket nem lesz jobb,sőt az admin is lefog cseszni , és ne talán kiraknak innen ,szóval nyugalom!
     
    Tan, ANDI1984™ és -={ALAMANDER}=- kedveli ezt.
  13. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Szerintem ez inkább összeomlásra sikeredett összevonás helyett, nem baj, hogy hétvégén ér rá szinte mindenki, telik a prémi fogyogat a booster....majd kapunk csillámfaszlámadizit valamire.
     
    fias-82 és Páncélgránátos kedveli ezt.
  14. IstvaN[swe]

    IstvaN[swe] Junior szaki

    Jó kedvemben azt írnám, "Apu kezdődik!", de rohadtul nincs jó kedvem http://prntscr.com/kxffe5 és ez megy az összevonás óta! Mért szarik be a szerver délutánra? Csináljanak "műszak(játék) beosztást!
     
  15. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    IstvaN[swe],Hát igen valahogy délutánra mindig ez a " nem tudok kapcsolódni má megint"
    Dél előtt nekem nem kapcsolt szét,most azóta be sem tudok lépni. Na de hát mi puszta játékosként csak hőbörögni tudunk és az adminok is csak nyugtatni ,mivel ezzel ők sem tudnak mit tenni... Sajnos,mindenki kapuzna meg küldizne de hát ,belépni nem lehet... És ez majd csak akkor lesz, még dühítőbb hétfőn amikor majd kiderül hogy még kárpótlást sem fogunk kapni.
     
    Tan és IstvaN[swe] kedveli ezt.
  16. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    -Te figyelj, haver! Képzeld, összevonások után jobb lett a DO !
    -Tényleg?
    -Nem, de képzeld el!
     
    fias-82, Assassins♱Creed, Muto98 és 2 más kedveli ezt.
  17. IstvaN[swe]

    IstvaN[swe] Junior szaki

    Nem érdekel a kompenzáció! Játszani szeretnék, de nem a fonnyadt .....-mel!
     
  18. IstvaN[swe]

    IstvaN[swe] Junior szaki

    A Zepter edényest is írhattad volna :D
     
    ¤HOFI¤ŁEGENФ kedveli ezt.
  19. Sörnyitogató

    Sörnyitogató Junior szaki

    Engem pont nem érdekel a kapu és ezek, csak lehessen rendesen, zökkenőmentesen játszani, ne minden 10 percben 3 perc legyen visszacsatlakozni

    Kíváncsi leszek, hogy mi lesz kb 1 év múlva, mikor a Flash támogatás megszűnik, remélem sikerül valami rendeset letenni az asztalra
     
  20. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Sörnyitogató, Hát nem sokára kiderül mi is lesz ebből.. Engem már a játékba se enged be :D ,a zökkenőmentes játék nem most lesz még az is biztos