Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    1-2-ről ugrok 1-3-ra, nagy nehezen átt dob, de még megsem moccanok, egyből megszakad és nem csatlakozik vissza, váltottam a hangárok között és úgy sem, összevonások óta nagyon gatyi a szeró, szervert raktatok össze, bontani nem fogtok??? o_Oo_O:mad:
     
    okoska76 kedveli ezt.
  2. .steelmaker.

    .steelmaker. Járnitanuló

    Ilyenkor csöndben van a DO meg minden érintett az uridium és egyéb vásárlás kitűnően működik de játszani nem lehet ahogy valaki írta az 'Zombikkal' nem foglalkozik senki csak a lényeg pénz pénz pénz. Majd NAGY bocsánat és elnézést kérve azt hiszik minden rendben van.
    Itt az ideje azt hiszem a fogyasztóvédelemnek vagy békítő testületnek írni egy levelet erről az egész bagázsról...………
     
  3. -Blackjaguar-

    -Blackjaguar- Járnitanuló

    Én hívtam zombiknak őket, vagy walkers(járkálók) a The Walking Dead sorozat nagy nézője vagyok :)
    Tényleg nagy probléma van velük,de első sorban nem ez a legrosszabb,hanem az hogy a szerver játszhatatlan,mert összeomlik percenként.

    Másik nagy hiba:
    Elszálltak a sebzések,mert nincs korlátozva a megosztó booster és alapból jár a térképen mindenhol,csak csoportban kell lenni másik 7 játékossal,akiknek szintén van.
    Régen ez jobb volt,mert ha nem volt hajó közelben,akkor nem járt így mindenki rendesen tudott sebezni.
     
  4. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    -Blackjaguar-, A sebzést ami illeti eléggé furcsa dolgok történnek , direkt nem írok se klánt se játékost,nem egy klán és nem egy játékosról van szó, de amikor egy játékostól kapsz 300-400 k-t érdekes , és ami még jobban hogy sok npc közül csak úgy,hirtelen pont kifog... persze mondhatjuk hogy könnyű mivel lő az npc tudja hol is bujkálsz ,csak hogy ha nem lő is így van... Amire érdemes lenni fektetni figyelmet az a sofőr nélküli pilóták tömkelege ,mert ami folyik az már kritikán aluli és ahogy a felettem lévő posztban van, idézem ilyenkor csak Kussol az egész DO. Volt ugye ez a dolog hogy most hű-ha nézzétek kivel van dolgotok elindítottuk a Fair-play játékot most , ebből 2 dolog lehet első eset : Akiket kiraktak ,azokat vissza is engedték, második eset: téves számokat és infókat kaptunk arról hogy xy embert kiraktak, mert ugye sehol nem történt változás nem csak erről a szerverről van szó.
     
  5. Assassins♱Creed

    Assassins♱Creed Utánpótlás-írogató

    NO KOMMENT! Köszönöm szépen a chatbannt, öröm volt itt játszani! Ismét beigazolódott az, ami évekkel ezelőtt is volt. Ma Magyarországon nincs még egy ilyen játék és ilyen chatszabályzat, amit a DO-csinál... régen is ezért hagytam abba ezt a játékot.... ma se lesz másképp! Semmi nem változott!

    [A♱C] Assassin`s✞Creed™: nincs ezzel gond :( de akor legyen az illetékesektől egy levél, hogy ok.. gáz van, de
    [A♱C] Assassin`s✞Creed™: rajta vagyunk azügyön.. és akkor mindneki lehiggad
    [A♱C] Assassin`s✞Creed™: én ezt kifejtettem a fórumon is :( nagyon szeretem ezt a játékot - pedig két kéz nem elég a hibák felsorolására - ennek ellenére visszajöttem.. DE.. úgy vélem, hogy ahhoz, hogy ez a játék
    [A♱C] Assassin`s✞Creed™: "Mivel a játkban vannak olyan programok amivel sokat haladsz így nem kell rendelned urit" ???? hol vannak olyan programok?? legalisak, mert szerintem nem!
    [A♱C] Assassin`s✞Creed™: ebben igazat dadok ... ok, kap második esélyt.. szánom-bánom.. de az, hogy vki már sokadszorra visszajön.. nevetséges :)
    [A♱C] Assassin`s✞Creed™: zetát 1 óra alatt ki lehet vinni?
    Rendszer: A rendszer kitiltott!
    Rendszer: Kitiltottunk a beszélgetésből. A következő bejelentkezésed lehetséges ideje: 2018.09.23. 23:44.
    [Chat nem megfelelő használata!]
     
    Muto98 kedveli ezt.
  6. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Köszönöm a visszajelzést,már vagy 4 napja él a hiba,jelentettük,innentől kezdve mi is csak várunk.

    Szia.
    Amennyiben jogosulatlannak érzed (jelen esetben én is) a kitiltásod,kérlek írj a Supportra.
     
  7. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    az eszedbe sem jutott még, mi?!? hogy az általad zombiknak nevezett.... szerintem meg legalább 8 éve hazudozó csalók( szerintem ez sokkal jobb kifejezés, arról nem is beszélve, hogy nevezzük nevén a dolgokat, ugyanis a kecskére is húzhatsz pulóvert, attól még kecske marad.)miatt olyan a játék, amilyen?! az ezen sírók pedig a legszánalmasabb idióták... akiket pedig EZEK nem zavarnak, és ennek ellenére is fizetnek.... mert nem tétel, az a havi 2-3 ezer fLorint.......... arról is meg van a véleményem, de minek írjam le?! már ezért is megkapom a hőzöngő böfögéseket, hogy mi közöm hozzá, már megint csak sírsz... irigykedsz... stb stb stb... aztán szépen törlik a hozzászólást, magyarázat pedig csak annyi: SZABÁLYSÉRTÉS...

    akinek van némi esze- az egy cseppet sem veszi komolyan ezt a játékot üzemeltető “céget”, és szépen csendben elhúz innen... bár, akinek volt hozzá esze, az már legalább 8 éve elhúzott innen és jobb esetben már el is felejtette, én sajnos nem tartozok ebbe bele, viszont úgy is állok hozzá, hogy ez egy csalóktól, hazudozóktól hemzsegő BUGhalom..
     
    Csülök[H] és Þaяaησямał kedveli ezt.
  8. silentwarrior1

    silentwarrior1 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Remélem mielőtt törlik amit írok el is olvassák :) Szóval a szerver összevonás után az első pár bejelentkezés simán ment, viszont egyszer csak a következő hiba üzenetet kaptam:
    Forbidden

    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.
    Azóta sem tudok bejelentkezni a karimba.
    Írtam a supportnak, akiktől még mindig nem kaptam választ, valaki tudja esetleg mi ez?? Egy ismerősömnél szintén ugyan ez a probléma áll fenn, őt sem méltatták válaszra. Már az is sokat segítene ha valaki leírná hogy mit is jelent pontosan a hibaüzenet, mert bár lefordítottam, sajnos nem igazán értettem hogy miről is van szó. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! :)
     
  9. Sörnyitogató

    Sörnyitogató Junior szaki

    Beragadt a karid, supportot kellene csesztetni, mert csak ők tudják kiszedni
     
  10. silentwarrior1

    silentwarrior1 Fórum-zöldfülű

    Köszi, én is erre tippeltem, mindenesetre akkor tovább csesztetem a supportot :)
     
  11. LadyM

    LadyM Fórum-zöldfülű

    Csak nálam nem megy a játék ?
    Eddig ha nehezen is , de legalább be tudtam lépni néhány percre (utána ledobált). Ma már nem is sikerült belépni :( Sokadik próbálkozásra sikerült a fórumot megnyitni :( Nálatok működik ?
     
  12. Assassins♱Creed

    Assassins♱Creed Utánpótlás-írogató


    Szia,
    Nálam sem működik. Ide is nagy nehézségek árán tudtam belépni. Már arra sincs energiám, hogy szidjam a játékot :D... veszett fejsze.
     
    okoska76 kedveli ezt.
  13. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Sziasztok, Már dolgoznak rajta discordon is írták ... reméljük sikerül is valami értelmeset kihozni belőle.
     
    ANDI1984™, Tan, okoska76 és 2 más kedveli ezt.
  14. LadyM

    LadyM Fórum-zöldfülű

    Szuper. Úgy látom sikerült... :)
     
    okoska76 kedveli ezt.
  15. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    LadyM, Pedig még dolgoznak rajta, de valóban már a játék sem akad annyira.. :D és olyan nagy időközönként
     
  16. LadyM

    LadyM Fórum-zöldfülű

    Elszóltam magam :D Megörültem, hogy sikerült belépni..., de nem az igazi... :)
     
  17. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    LadyM, Maradjunk annyiban hogy jobb mint volt,de meg nem fejeződött be a lagg mentesítés a hét folyamán fognak rajta dolgozni kíváncsian várjuk!:))
     
    ANDI1984™, Tan és -={ALAMANDER}=- kedveli ezt.
  18. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    Hát már jó lesz ha valamit alkotnak, megyek a hajómmal és így random megszakad a kapcsolat, a t*köm tele van már ezekkel a dolgokkal, kapu ugrásnál ott dekkolok egy rakat ídőt, amikor egyszerre több játékos vagy npc jön egyszerűen lefagyok, a netemmel semmi gond sincs mielőtt valaki erre térne rá, és nem, a gépem-el sincs semmi gond.
     
  19. LadyM

    LadyM Fórum-zöldfülű

    Hát hajrá! :) Az megnyugtató, hogy nem nálam van a gond. Így biztos lesz valami fejlemény ;) Milyen jól értesült vagy :)
     
  20. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Kedves LadyM, külföldi admin ismerősöm van így sok mindent tudok :D ,amit itt közlök is veletek :) reméljük lesz! :)
     
    LadyM kedveli ezt.