Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Blackjaguar-

    -Blackjaguar- Járnitanuló

    Ez az. Játszhatatlan Eu7 3 napja és most megint össze vonják,megint nem lehet csinálni két napi semmit. Így ez már 5 nap és vettem duplát. És kiesik 5 napom. Hát el mentek ti oda ahova gondolom... Olyan cifrát írnék ide,hogy inkább ki pontozom az egészet. Csak hogy érezzétek mit gondolok már erről a ..... .. ...... ................... ......... ......... .............. , . ...... .......... .. ...... ........... .................... ............ ................ ......... ............. .......... ............, ..... .. ........ ....... ..... ......... .............. ...... ... ............ ........ ..........., ...... ... .......... ,.... ....... ...... . . ...... ...... .. egésszel. Inkább abbahagyom a játékot. Nincs kedvem tovább pontozni,felesleges.

    Egyáltalán nem furcsa. A bigpoint tudna is ellene tenni,hiszen a program fent van az interneten. 15 euroért megvárásolható 30 napra és már böngészőn keresztül megy. Van fent róla videó is,hogyan állítsd be és hogyan is müködik. Ha a bigpoint szánna rá időt hogy szerverenként végig pásztázza egy ember a térképet és látja a mozgásokat,akkor az a két szemével látja,hogy rengeteg hajó ugyanúgy forog folyamatosan megállás nélkül. Ehhez csupán egy admin kell,aki végig fut a térképen és látja is,kit tiltson ki, egyszerűbb,hatékonyabb és olcsóbb. Hozzá tenném,hogy a csalók 90%-át így el lehetne kapni.

    A másik amit mondasz az sima autoclick,ez is fent van és sokan használják. A játékosok 60%-a.
    Ez csak 10 euro 30 napra.

    Minden elérhető az interneten. Ha a support kéri,megadom az oldalt is. Továbbá hozzá teszem,hogy ennek az ismerete nem jelenti azt,hogy élek ilyesmivel. Csak csupán kiváncsiságból jártam utána,hogy végülis hogyan csinálják. Nem kellett félóra,hogy meglegyen.

    Tisztelettel:-Blackjaguar-
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.9.18
  2. °o...JACOB...o°

    °o...JACOB...o° Járnitanuló

    jaja beragadt a hajód :)
    Amúgy szerintem hagyták volna meg a szerókat úgy ahogy vannak. Ez egy élvezhetetlen sz*r. 20szor kapcsol újra mire sikerül beengednie, harc közbe újrakapcsol, laggokról nem is beszélve meg a konfi váltásokról. Az meg poén az egészbe h ha kaput ugrok hol az Ellenségírtó van rajtam hol a Hajdani dandártáboros cím, így felváltva... Én egyelőre be is fejeztem a játékot amíg nem lesz megcsinálva normálisan a szerver mert ez élvezhetetlen főleg úgy h közbe mennek a bázisbugok egyeseknél.
     
  3. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Kedves -Blackjaguar-, Akit érdekel utána tud járni, eddig utána tudott volna járni a vezetőség ha akart volna, de nem tett még efelé lépést és , úgy gondolom nem is fog , hiába mondták hogy majd most neki állnak és Fair play lesz már a játék szerverein... egy hullámja már látható volt a tisztogatásnak, tudjuk , látjuk , tapasztaljuk hogy milyen sikerrel járt ugye... Az adminokról elméletben nekem azt mondtak a magyar adminok illetve a team tagjai hogy, nem rakhatnak ki senkit botért,vagy hívjuk proginak vagy akárhogy, még akkor sem ha chaten bevallja az illető, max chatről kirakják , azzal az indokkal hogy csalásra valóhajlam ,most nem mondom hogy próbáljátok ki :D de lehetett erről is hallani...Nem tudom mi igaz ebből ,hogy a központ nem engedi kirakni... DE hát ez a Do itt bármi megtörténhet.

    °o...JACOB...o°, A hétre ígérték hogy dolgoznak rajta, hogy mennyire sikere lesz ,és milyen minőség lesz a munkájuknak hamarosan tapasztalni fogjuk.. Mindenkit aggaszt a dolog hogy semmit nem tud csinálni, élvezhetetlen a játék. meg sem éri felmenni, mert az ember csak idegrohamot kap attól, hogy fizet , meg rendel és nem tud játszani...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.9.18
    Muto98 és okoska76 kedveli ezt.
  4. ¤MIZO¤

    ¤MIZO¤ Utánpótlás-írogató

    Sajnos nálam is az a probléma mint amit °o...JACOB...o° írt. Így tényleg élvezhetetlen és játszhatatlan az egész. Bízzunk benne, hogy egyszer megjavul.
     
  5. spagi

    spagi Fórum-zöldfülű

    Sajnos én már be sem tudok lépni az egyesített hu1 és eu3 ra
     
  6. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    ¤MIZO¤, Jó lenne még ebben a hónapban :D ,mert az elkövetkezendő eventekben elég jó lesz így játszani...

    spagi, Amikor többszöri kapcsolódás után sem enged be, várni kell 5 percet és megpróbálni ha nem sikerült bejutni, akkor hajót váltasz és menni fog.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.9.18
  7. Fekete2000

    Fekete2000 Járnitanuló

    Mikor akarják már megcsinálni hu1-et, de most komolyan???? 1 hete játszhatatlan....5 perc a napi játékom 1 hete, hát ez vicc, nagyon remélem hogy a kárpótlás nem marad el....
     
    Muto98 kedveli ezt.
  8. A szerver az előző postom óta se ér egy rakás trágyánál többet, szeretném megkérdezni hogy miként kívánják kompenzálni a kliens hibából fakadóan lehetetlenné vált játék miatt kiesett időt a prémium előfizetésemben
    Válaszát előre is köszönöm
     
  9. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Fekete2000, Az összes összevont szervernél vannak ilyen problémák, Várjuk a mihamarabbi javításokat, csak most is egyesítés van ,szóval nem tudom most a laggal vagy mivel foglalkoznak,de nagyon sokan írnak,írtak hogy csinálják meg ,mert nem ezért fizetik a játékot,amiben teljes mértékben igazuk van.

    KłŁŁΣ®_$HЯ€W»19«ﻼ, Én úgy tudom hogy nem lesz kompenzáció de @Leeroy Megerősítését is várom! Ő mit hallott erről?
     
  10. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Üdv.
    Én is várom,bár nekem személy szerint megfelelően fut a kliens. Az összes,amit tehetek,vagyis már megtettem,hogy beleírtam a heti jelentésembe a szerverek elfogadhatalan állapotát.

    Egyelőre nem kaptam erről szóló levelet,de nem kizárt,hogy lesz.
     
    Muto98 kedveli ezt.
  11. Assassins♱Creed

    Assassins♱Creed Utánpótlás-írogató

    Több játékostól hallom azt, hogy nem jó a szerver, viszont tényleg vannak olyan játékosok, akik azt mondják náluk működik. Mi lehet ennek az oka? Talán "erősebb" számítógépről játszik?
     
  12. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Kedves Assassins♱Creed, nem ,nem gép függő se nem net mivel a szerverrel van a probléma, attól függ mikor játszol ,vannak érdekes dolgok majd ,ha lesz időd hétköznap nézd meg milyen játszani, délelőtt, délután és este érdekes dolgot fogsz tapasztalni, a délután folyamán főleg mert akkor megy ugymond el a szerver "agya" :D de majd várom a hogy mit tapasztalsz
     
    Vadász kedveli ezt.
  13. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Na de jól meg lett csinálva az aukció... ma reggel 65 millióval hoztam a pajzs boostert, a baj csak az hogy elfelejtették jóváírni, a kreditet viszont levonták XD bár ugye mit panaszkodok, örülhetek hogy a szerverösszevonáskor beregadt hajómat visszakaptam :D Ez azért jellemző ránk, évekig könyörögtünk a szerverösszevonásért... hát most megkaptuk XD
     
  14. Sörnyitogató

    Sörnyitogató Junior szaki

    @Leeroy légy oly kedves majd központ felé azt is eljuttatni, hogy a - becsület a saját lelőtt megbízósért jár, nem resetelődik, hanem napról napra folytatja az előző mennyiség duplájával (már amennyiben sajátot lövök le)
    Köszi
     
    okoska76 és Leeroy kedveli ezt.
  15. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    -S-U-L-E-K-, Nem felejtik el ,ha lelicitálnak akkor kapod az értesítőt azonnal, viszont ha megnyered az adott tárgyat amire épp licitáltál, akkor a következő óra 05.percében kapod meg a jóváírását.
    Szeró összevonás dolgozhatnának rajta gyorsabban, csak ugye a mai napon is lett egy új összevonás ami elkészült ,szóval biztos is ilyen jól működik mint a mi összevont szerverünk.
     
    Vadász és okoska76 kedveli ezt.
  16. Sörnyitogató

    Sörnyitogató Junior szaki

    Ja, jó, csak mondom sehol nem láttam eddig, és megemlítem már :D
     
    okoska76 kedveli ezt.
  17. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Sörnyitogató, semmi baj azért vagyunk itt hogy segítsük egymást.
     
  18. IstvaN[swe]

    IstvaN[swe] Junior szaki

    Igen a halottnak is jár szemfedő, de minek?
     
  19. Assassins♱Creed

    Assassins♱Creed Utánpótlás-írogató


    Most feljöttem :( de sajnos laggol... kb. 10 percig bírtam :( A 10 perc alatt háromszor resiztem, mert lefagyott. Döbbenet, hogy több mint egy hete ez megy :( és nem tesznek ellene semmit.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.9.18
  20. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Assassins♱Creed, Dél előtt és délután kb 2-3 óráig játszható volt. utána nem szerintem most ilyen 9-10 körül megint normálisan lehet majd játszani... Közölték hogy a laggmentesítés jól halad, csak ma is gebasz volt az egyesítéssel ...szóval ma azon dolgoztak.... Igazán működhetne mivel holnap péntek megint nem lesz az a nagy munkakedv és ,ugye hétvégén nem dolgoznak megint tolódik a jövőhétre..

    IstvaN[swe], Nem tudok a team nevében nyilatkozni ,mert én is mint ti egy sima játékos vagyok... De ahogy látom @Leeroy megteszi azt amit tud, a többiekről nem tudok mit mondani , nem láttam még senkit :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.9.18