Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. luxuswc

luxuswc DarkOrbit játékos

Hali!
    Másoknál is lassabban tölt be az utóbbi pár napban a Főoldal, Pilot Sheet és a Klán oldala?

dfdgfgfgfgfgfgf kedveli ezt.
  2. gurulj

gurulj DarkOrbit játékos

Jó Napot!
    Nem tudom ide tartozik-e de valaki másokat ver át megrendeléssel itt található:

3. Anita30.

Anita30. DarkOrbit játékos

Na ha ezek után nem törlik az illető összes karakterét,akkor ennek a játéknak végleg vége! Ilyet már nem nézhetnek szó nélkül....

4. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Szia,köszönjük a videót,továbbítottuk,reméljük szankciókkal sújtják.

5. Anita30..

Anita30.. DarkOrbit játékos

Üdv! A Leírások-GYIK index nem működik,mindig vissza dob a fórum főoldalára!

6. Trench

Trench Moderator Team Darkorbit

Szia!
    Próbáld most, működni fog.

Leeroy kedveli ezt.
  7. Anita30..

Próbáltam,a helyzet változatlan!

Leeroy kedveli ezt.
  8. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Szia.
    Elnézést a kellemetlenségért, de mivel megváltozott a fórum URL-je, az összes ilyen hivatkozásos linket újra kell csinálnunk, mert nem működnek. A GYIK INDEX kész, a hivatalos hirdetményekben még folyamatban van.

9. Anita30..

Semmi gond,csak jeleztem! :)

Az oldal megosztása