Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia. Kérlek írj a Supportra, ott tudnak neked segíteni ezügyben.
     
  2. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    Igazán nincs mit köszönnöd. Látom a hsz-edből, hogy a szívedhez nőtt a játék, különben nem érintene ennyire mélyen a sok negatívum. Engem is nagyon zavarnak a harci programok, az meg kimondottan bosszant, hogy legalább ez ellen nem tesznek semmit. Ennek ellenére próbálok fejlődni, hogy legalább valamilyen szinten meg tudjam védeni magam. Egy jobbtól sosem szégyen leesni egy tisztességes küzdelemben. De ha észreveszem, hogy valami nem stimmel az ellenfelemnél, akkor bizony én is szaladok. Aztán ha meglátom botolni a hajóját, akkor adok neki, mert másképp sajnos nem tudok, hiába van esetleg hasonló erősségű hajóm. Tudod, van egy mondás: széllel szemben pi...ni nem lehet. Na, de ha háttal állsz, akkor talán jutsz is valamire.:) TS-re nem járok,de sejtem, milyen szövegelések mehetnek ott. Esetleg, ha csinálok sajátot, akkor csótányirtó is akad majd hozzá.:D
     
  3. austin_hu

    austin_hu Fórum-zöldfülű

    S még mindig itt vagy menj játsz akkor farmeramát ott nem lesznek csalók!
    Sírsz csak megínt ! Ha az elöző comentemett nem tudtad felfogní! Vagy vedd meg vagy töröld a kedvencekből a d.ott s menj farmeramazní!!de azonal ilyen embernek aki csak sír pedigg ismerek jatekba párat ugyan azt javaslom kopjanak le,
     
  4. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Akkor jól ismerjük egymást!
    Ez az állapot azoknak jó akik kihasználják a csalás nyújtotta előnyöket.
    Az meg, hogy mit csinálok az én dolgom.
    Ha szabad kérnem odahaza osztogasd a tanácsaidat anyunak, apunak, tatának, cicának, kutyának meg annak, akihez közöd van.
    Mivel hozzám nincs közöd, így megkérlek told el a szekered, mert semmi közöd ahhoz, hogy én mit csinálok - ha nem tetszik akkor meg...
    (Amint leírtam a TS-sel kapcsolatban szerinted kire (is) vonatkozik! Ezért elhiszem hogy pipa leszel, ha lebuksz)

    Remélem a DO egyszer tényleg kivágja azokat, akik pofátlanul visszaélnek már ezzel a játékkal - aztán meg itt osztogatják az észt (persze ez is képletesen értendő, hiszen olyat nem oszthat valaki, amivel nem rendelkezik)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.3.20
    gyorgyiasz kedveli ezt.
  5. dohányfüst

    dohányfüst Haladó


    szia engem is zavar az hogy röpiznek, de viszon ha nem lenne röpi cucc szinte kihaltak lennének a mapok, igy van böven kit löni, haladnak a vadászos küldik nem 3-4 hónapig hajszolsz egy adott hajütipust mire kész a küldi, nagyosok hiba van ajátékban pl most megint nemtudok nyersit küldeni 9000 s citadel raktébe, beragadok a kapukba, frisités után ha lö valami npc közben nem látszanak ujra azok amik lönek vagy löttél, és stb stb stb
     
    gyorgyiasz kedveli ezt.
  6. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Supportnak írj egy levelet
     
    Leeroy kedveli ezt.
  7. Darts.

    Darts. Utánpótlás-írogató

    üdv ezel az ujra kapcsolodásal nem lehett valamit kezdeni idegesitö mikor sok npc van rajta és csak randomba ujra kapcsolodik a játék
     
  8. Próbáld.. : frissíteni a géped, töröld az előzményeket stb... szokott segíteni a dolog..
    Remélem segíteni fog..
    Jó játékot neked. :)
     
    Trench kedveli ezt.
  9. Darts.

    Darts. Utánpótlás-írogató

    megprobálom
     
  10. Oks, remélem minden rendben lesz....
    [​IMG]
     
  11. jutalom001

    jutalom001 Fórum-zöldfülű

    elnézést nem ide tartozik :Fejlesztett LF4 nap minden vasárnap van ? vagy csak x hetente ?
     
  12. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Eddig 2 hetente volt felváltva a sima LF4 nappal. Mostanában naptár szerint nem volt, a játékbeli kiírás a főoldalon számít.
     
  13. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    [​IMG](el.chapo)(Franciaország) (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.

    takony nem hat a gyerekre, komolyan mondom...vicc
     
  14. romessiHUN

    romessiHUN Fórum-zöldfülű

    sziasztok, ha játékost kezdek el lőni egyátalán nem sebez a lézerem, ez miértt van?
     
  15. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia. Ismert hiba, érdemes ilyenkor mást kijelölni majd vissza, vagy lőszer típust váltani.
     
  16. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    hali, miért van az hogy ha a fő oldalon lépkedek, pl hangárból üzletbe vagy akárhova, error-t ír és kidob......
     
  17. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    szia . operával nem dob ki, de azzal viszont a chat szakad meg és a barátlista és klántagok láthatósága akik online vannak, de elgalábbb nem dobál ki
     
  18. romessiHUN

    romessiHUN Fórum-zöldfülű

    egyátalán nem jó, bármit csinálok
     
  19. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    Nem hagytad véletlenül X drónformációba?

    Szia!
    Sajnos a hiba nálam is jelen van. :/
    Nem tudok jobb tanácsot adni, minthogy konfigolj olyan gyorsan, ahogy csak tudsz. :D
     
  20. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Hát enyhén szólva tré a játék, Hades egyenesen nulla, Fénytörésbe bedob, majd egyből ki...