Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Szia! VAn olyan, hogy újra kell rakni az egészet! Kinyitod a beállításokat, ott tudod egyenként berakni a gyors menűdbe amit akarsz. Utána mented. Régebben is volt ilyen, hátha ez a baj. Remélem megoldódik.
     
  2. EperFagyixDDD

    EperFagyixDDD Utánpótlás-írogató

    Mint leírtam megpróbáltam nem ment, de most hoszabbítottam prémiumot, egyből elkezdett működni, ezért is fizetni kell lassan?
     
  3. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Az alap gyorsmenüsor volt a gond? A többinél evidens,hogy kell hozzá a prémium. Néha szokott rakoncátlankodni,olyankor kijelentkezek meg vissza és nálam jó.
     
    EperFagyixDDD kedveli ezt.
  4. EperFagyixDDD

    EperFagyixDDD Utánpótlás-írogató

    Igen az volt az, de 3 nap alatt sem akart működni, újratettem az egész sort, más böngészőt is próbáltam, sütiket is töröltem, most hosszabbítottam prémit, egyből megjavult, remélem csak véletlen egybeesés.
     
    Amethyst19[AMD] kedveli ezt.
  5. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Aztaaaa...soha nem látott lagg. Nagyon gázak ám a rendszergazdák!!!!
     
  6. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Hazaérek melóbol, mondom dálután volt javitás hajrá.... hát még belépni sem tudok :) -Képzeld kijavítottak minden hibát és lagg nélkül futnak a szerverek! -Tényleg? - Dehogy, de képzeld el! :)
     
  7. BryanNagy

    BryanNagy Fórum-zöldfülű

    Őrület... Fél perc alatt ugrott át egyik térképről a másikra, úgy laggol az egész hogy teljesen élvezhetetlen a játék... Se a barátok, se a szerelőműhely és se a célok ablak nem működik...
     
  8. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Na végre alig 12 perc és be tudtam lépni, de akkora lagg van, hogy szembe jöttem magammal! :)
     
  9. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    ¤HOFI¤ŁEGENФ he esetleg asszonypajti vagy gyerőkc vagy bárki csatlakozik vifin a modemhez az okozhat orbitális laggokat , vagy más eszkoz a lakásban ami a ruterhez dud csatlakozni,

    én nemtudom mijen netetek van de én amerika szerveren nem laggolok , pedig van pingem, mivel nem eu szerverhez csatlakozok , egy szakadt 20 megás s nettel viszonylag jo pc el ,
     
  10. BryanNagy

    BryanNagy Fórum-zöldfülű



    Ez normális? Csak úgy szólok, hogy 1 giga 20 másodperc alatt lejön, és a fel/le töltés átlag 20/35 MB/s...
     
  11. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    beragadtál 2 japu közzé , azért nem do át a karakter már a tuloldalt van de a megjelenítés nem , ijenkor frissítés és ott vagy egyböl, nekem anno volt ijen csak akkor befagytam 2-7 és 2-5 közzé valahol féluon a ??? ma közt xd szerver restart se rakott ki onnnan , ugy rakot ki x1 mapra valameik ba admin xd
     
  12. zsemlemorzsa05

    zsemlemorzsa05 Fórum-zöldfülű

    csak tölt a játék, belépni nem tudok :(
     
  13. piszkosfred

    piszkosfred Fórum-zöldfülű

    nekem is csak tööööööölt........
     
  14. BryanNagy

    BryanNagy Fórum-zöldfülű

    az még semmi, egy másfél órája kiléptem, de fogyott közben az összes booster :D
     
  15. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Igen,ez normális! Az nem lenne normális,ha valami jól működne :)
     
  16. JonSnow111111111

    JonSnow111111111 Utánpótlás-írogató

    Megint jó a szerver de senkit nem zavar a darkorbittól hiába inditják újra a szervereket max 2 óra és vissza áll ilyenre...
     
  17. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Dohányfüst....fizetnek Neked azért amit itt írkálsz erősen kifogásolható helyesírással???!!!! Szerinted itt 2 megás nettel és Pentium 3-assal nyomják?!!!!
     
  18. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    1 nem, nem fizetnek, 2 már nálam is jelentkeztek a problémák. 3 itt nemigazán zaklat hogyan írok a mondandó kivehető belőle :)
     
  19. eXcellent24

    eXcellent24 Fórum-zöldfülű

    Hello!
    Hát nem is tudom, hogy hol kezdjem.A játék olyan bugos, hogy nem ismeri el azt, hogy promizva van a meghajtó, hiába váltok konfigot meg vissza akkor sem.Újra kellet küldenem promit az űrlaborból, hogy elismerje, hogy az amúgy is promizott meghajtó tényleg megkapja pluszt.Arról inkább ne is beszéljünk, hogy nem számolja el a játék a küldetésekben elért dolgokat.PVP küldim volt szedegettem aztán azt vettem észre, hogy szerverkapcsolat megszakadt, újracsatlakozott csak egy kill-t se számolt el küldihez amit azélőtt csináltam.(Ezzel már nem egyszer így jártam, nem csak PVP hanem NPC-s küldiben is)Mindegy a lényeg, hogy a játék egy kalap **** de azért pofátlanul nyomják a képedbe hetente 2x helix 400%-ot, hogy költsél a játékra.Aztán arról ne is beszéljünk, hogy hétvégén(amikor kb mindenkinek lenne ideje játszani) sosem működik a játék.Arra jutottam, hogy nem vagyok, normális ,hogy erre a játékra rendszeresen költök, tényleg nem vagyok százas, hogy erre a szemétre költök.Köszönjük szépen Bigpoint csak így tovább:D Az tuti, hogy részemről tovább egy forintot nem költök a játékra!!!!
     
    JonSnow111111111 és SPEED1998 kedveli ezt.
  20. JonSnow111111111

    JonSnow111111111 Utánpótlás-írogató


    Igazad van,de nem csak pénzt hanem időt sem ér már ez... hihetetlen hogy a bigpoint sem a pénzed sem az időd nem tiszteli és hagy meghalni egy amúgy még mindig nagyon jó játékot a csőd szélén állhat a bigpoint mert ilyen elavult hibás játékkal senki nem fog 2020-ban játszani...Minden játékban van hiba amit vagy javítanak vagy nem, de ebbe csak az alig játszható szint van benne 10 éve és még csak nem is olyan változatos eventekkel...valamiért ez a játék örökre ilyen marad..
     
    .SpaceRangers. kedveli ezt.