Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Mi már ez, belenyomok 300000 urit a kapuba és nem adja ki, bezzeg akik napi 24-ben pörögnek kirakják fele annyiból kirakják, tényleg gusztustalan már amit ezzel a játékkal csinálnak.
     
  2. eXcellent24

    eXcellent24 Fórum-zöldfülű

    Üdv

    Megint ide kell írnom sajnos:-(.Eddig még mondjuk, hogy hétköznap esténként is eldöcögött a játék de mostmár elértük azt, hogy hétköznap sem kapcsolódik.Szóval már nemcsak hétvégén elérhetetlen a játék, szánalom!De hiába írogatok ide úgysem lesz semmi változás, csak azt írom le amit mindenki más is tapasztal.Természetesen a prémium ketyeg dehát ki nem sza*ja le.Nem tudom, hogy mit mondjak lehet, hogy részemről kiszálltam, kitartást srácok reméljük, hogy jobb lesz(de tekintve az elmúlt heteket erősen kétlem:-(!)
     
  3. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Szia!

    Csigalom, ma éjfélkor befejeződik ez az Időtlen átjáró és szerintem kicsit lecsendesül a szerver, most sokan kapuznak lehet ezért ennyire "JÓ" a játék :)
     
    Leeroy kedveli ezt.
  4. Mico20

    Mico20 Fórum-zöldfülű

    Szia Leeroy!

    Beragadtam a Galaxy Gate kapuba, viszont épp ma rendeltem 50% boostert, hogy holnap a dupla GG napra legyen.. Vonja le egyfolytában, ezt jóváírják.???
    Írtam már nekik..
     
  5. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    szia , az 50% s bosterek napra vannak, játéködőn kívül is ketyegnek,ha online vagy ha nem ,a rendes bosterekkel ellentétben amit uriért vásárolhatsz az üzletben
     
    Leeroy kedveli ezt.
  6. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, az a kellemetlen helyzet, hogy nem. De mint dohányfüst is írta, alapból is fogyna.
     
  7. Humiko

    Humiko Fórum-zöldfülű

    Belefutottam egy új hibába, a kereskedelmi HM7 drón által elküldött, ill. a hangárban leadott nyersanyagokat nem számolja az űrlabor. Minden nyersanyag 0-0-0-n van. Ilyenkor mi van?
     
  8. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    A Kereskedelmi drónnal eladsz, tehát nem az űrlaborba küldöd a nyersit, hanem az űrhajó rakteréből eladod a nyersanyagot, és kreditet kapsz érte.
    Küldhetnél képet a konkrét hibádról mert ezt a nem számolja az űrlabor dolgot nem nagyon értem, mit kellene számolnia?
     
  9. Humiko

    Humiko Fórum-zöldfülű

    épezte
    Akkor az űrlabor honnan állítja elő a nyersanyagokat?

    [​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.4.20
  10. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Utoljára szerkesztett: 26.4.20
    Leeroy kedveli ezt.
  11. Humiko

    Humiko Fórum-zöldfülű

    Köszi a választ! Akkor én eddig tévedésben voltam! Most már minden világos.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.4.20
  12. Ezekkel kezdj,,
    [​IMG]
    Ha már termelnek szépen, folyt köv a többivel ( kép jobb oldaliak.. ) :)
     
  13. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Mivel még nem írta senki hogy a mai ABG változások nem lettek sikeresek, így jelenteném :)
    eleve megmaradtak az npc mennyisége, Most szenvedtem át magam a Lineken, ami 80 darab volt ugyanugy, viszont Gamma (3X) erősségűek lettek. Már ha az erőre nem figyel oda az ember akkor is az urinál feltünik, alfa lin 16 urit ad, Béta 32-őt, Gamma 48-at, de most a Béta lin ad 48-at. azzal nincs is semmi gond de 80db megmaradt. Gondoltam szólok Gammával vigyázni mert szerintem sokan mennek be mint Rómeó, és jönnek ki mint Júlia. :D
     
    Trench és Leeroy kedveli ezt.
  14. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    jaja xd most cssináltam egy beta kaput meglepödtem hogy 300 kt kaptam a linektöl xd mondom király akkor a gammában 600 k lessz ? gg bp, a kicsi hajoknak ujabb pofon :) majd hétvégén ugyanugy viszajönek a laggok is :)
     
  15. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Holnap megyek a bontóba biztonsági övért, felszerelem a székemre, ugy tolom ki a Gammát :D
     
  16. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    nemvészes , 250 k volt a leganyobb dmg amit a linektöl kaptam most a gammába , csak az a bibi ezzel hogy erösebek lettek a beta linek mint a ggammába
     
  17. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Az komoly :)Na kitolom őket énis :D Van Alfám is, remélem nem lesz meglepi :D
     
  18. streza[Z€T]

    streza[Z€T] Utánpótlás-írogató

    Lesz még ebből a játékból valami vagy nézzünk másik játék után??? Az tuti hogy rendelni semmit nem fogunk amig ez a lagg fenn áll...A kompenzációkkal meg csak ki nevetteti magát a bigpoint..
     
  19. Kisegér

    Kisegér Fórum-zöldfülű

    6 órája be van ragadva a hajóm a zéta kapuba.... semmit nem tudok csinalni, petet se lehet kikapcsolni, és csak veszi folyamatba az üzemanyagot! úgynézki feladom, keresek másik játékot :D
     
  20. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Írj a Supportnak és kiszednek onnan!
     
    Kisegér kedveli ezt.