Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Na...azért 2 havonta érdemes felnézni , hátha belefutsz egy eventbe. Helyezésed nem lesz természetesen /az a bennfenteseknek van fenttartva/,de a BP eldicsekedhet a valótlan játékosszám statisztikával ;)

    Ez csak azokat lepi meg akik kézzel tolják....és valljuk be a "játékosok" 90%-a nem így tesz. Automatán nem befolyásolja Őket a lagg és a progi ügyesebben forgatja az NPC-t. Nézz pár videót....furcsa mód a pörgőknek nem akad ez a játéknak nevezett valami.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.5.20
  2. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    67%-os nagyításnál még mindig szétdobja a Galaxy Gates-es menüpontot a többitől, ahogy az Uridiumosat és az Árveréseset is. Több böngészőben is (Edge, Chrome, Opera, Opera GX) ezt tapasztalom. Jó lenne ha a webes kollégák ránéznének ezen menüpontok CSS Selectoraira mert valami nem kóser (absolute / relative elhelyezés lehet a probléma)
     
  3. Rednex¤

    Rednex¤ Utánpótlás-írogató

    Másnak sem működik szerelőműhely? :( Napok ota semmit sem tudok készíteni,így eventben sem tudok részt venni(pet-zsákmánykulcs-nem lehet összeszerelni)Fegyvereket sem tudom fejleszteni,még rakéta precíziót sem ..tudom van ban chat-re de remélem ennek nincs köze hozzá.Julius 11-ig van tiltás..most ez miat nem lehet?Még rendelni sem tudok,nem tulzás egy kicsit büntetésnek ez?Nem terrorista vagyok.. [​IMG] Ha tévednék,elnézést kérek,de örülnék ha valaki mondana valamit.
     
  4. Pajkospóni

    Pajkospóni Fórum-zöldfülű

    szia rossz a játék :) pl én se tudok belépni miután kilöttek:(
     
  5. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Ne essetek kétségbe ha adott chat beszélgetés miatt a későbbiekben határozott vagy határozatlan ideig kitiltanak mert részben vonatkozik csak a játékra ! (Legrosszabb esetben be sem tudsz lépni! Annyival ezt kiegészíteném hogy folyamatosan bővülő szótár miatt alaposan át kell gondolni mit írsz !)
    Nem a játék rossz !
    A játék alapjaiban megterhelések (segédprogramok , bug kihasználások) , megszorítások (segédprogramok visszatartásához szükséges hatástalan lépések) nélkül szabályszerűen , gazdaságosabban működne !
    Mivel sok a jelenleg felhalmozott és ezt megcélzó lépés nem csoda hogy összekuszálódik a rendszer emiatt leáll bizonyos funkció.
    Nem minősíthető "siránkozásnak" az a hozzászólás amivel egy másik alternatíva van felkínálva a fennálló problémákra !
     
    Utoljára szerkesztett: 8.7.20
  6. Rednex¤

    Rednex¤ Utánpótlás-írogató

    Nem estem kétségbe meg nem siránkozok. :D Csak azt hittem nálam van ez a probléma,de így már tudom hogy nem vagyok egyedül.Másoknál is fen áll ez a helyzet. :)
     
  7. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Kicsit módosítottam a leírtakon de egyáltalán nem vagy egyedül a felmerülő dolgokkal ! A "sírásos" rész meg megelőzés célt szolgál nem neked szánt dolog!
     
    Rednex¤ kedveli ezt.
  8. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Jelenleg rengeteg embernél jelentkezik a hiba, ebben a pillanatban van újraindítás, remélem az ígért javítások között ez is benne van.
     
  9. Rednex¤

    Rednex¤ Utánpótlás-írogató

    Kezd helyreállni a rendszer :) Tudok fejleszteni,most obszidián kulcs miatt jöttem be fórumra,megnézni miket lehet szerezni(belőle).Közben átterveztem eredeti ötletemet is.. :D eredetileg solac-ot akartam építeni arra gyűjtöttem alkatrészeket :D de közben meggondoltam maga... Goliath Centaurt építek +10% életerö??ez komoly :D nálam nagyon sokat fog számítani.. hűű nem semmi :D rátesz majd vagy ötvenezret még életerőre vagy még többet..még képi pontok nincsenek kirakva mind de ha kész kb. ugy számolom 650 életrö busterrel együtt 7-800 között pajzsost is kiépítem,nagyon tetszik ez a hajo,erre eddig nem is gondoltam kiépítem lesz egy olyanom mint citadella(életerőben stb.)csak ez gyors is lesz tele lézerekkel. :D Nagyon nehéz lesz kilőni :DD Na akkor NCP_k jöhetnek überekböl is bőven.Nem is baj,úgy is jön Plutus kihívása,oda meg nem is fog rosszul jönni egy életerös hajo. :D teszt szeron végig mendtem mind a két pályán-extrémen is és a kőnyűn is.(pedig ott aztán fel van szerelve hajó-van miböl).Hát plutust nem tudtam leszedni.. :( életerö hiány volt mindig kettő oszlop maradt a végére-és 4 életerövel mentem be- és úgysem.. az az 5 másodperces várakozás a végén az kemény..nagyon kemény.
     
  10. Pato02

    Pato02 Utánpótlás-írogató

    látom akad még azért lelkes játékos..... xDD
     
  11. Rednex¤

    Rednex¤ Utánpótlás-írogató

    Lehet ezt jol játszani,csak kell hozzá logika is sok.Majdnem olyan mint a sakk,nem árt átgondolni mit csinál az ember fejlesztéseknél,mire költi urit stb..hoszú távra kell tervezni; nem szabad elkapködni költekezni-jelenleg fejlesztem lézereket mint örült-hát mit ne mondjak fejvadász III-nélkül majdnem úgy lövök mintha meglenne...pet kilü egy devot egyedül :D azért az a magmadrill se semmi..igaz én feltoltam 8-10 szintre minden lézert,és rájöttem arra is ez a tulhajtásost petbe kell tenni,védelmi modban úgy is közel megy ncp-hez lézerszoró 3-as és megéri fejleszteni!!nem a hajoba kell rakni mert rövid hatotávolsága(de viszont tűzereje nagyon nagy!lepipálja lf4-et is)petbe ncp-re olyant lö mint állat :D csak fel kell fejleszteni.(lézert)
     
  12. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    át nem tudom mik voltak a javított hibák, de a low-kapu továbbra se megy, fénytörés nincs, a szerelőműhely ami nálam eddig működött, de most már az sem, a csoport chat szintén, valamint ha a kijelentkezés nélkül váltok hangárt (hazai bázison) akkor utána egyes kapuknál pl.:5-2, 4-4, bedob 1-8 közepére. Bár mondjuk én már nem is nagyon várok túl sokat egy olyan játéktól ahol a játékosok 90% botol meg egyéb kiegészítőket használ és ez ellen semmi nem történik, sőt még az ő malmukra hajtják a vizet és azt a pár embert aki tényleg rendesen szeretne játszani, teljesen ellehetetlenítik. Én személy szerint több mint 10 én do-zás után lehet hogy inkább hagyom az egészet, mert ez már vicc hogy lassan jobban leköt a fórum, mint maga a játék :(
     
    Sörnyit és _=[AKKÁD]=_[HK] kedveli ezt.
  13. Peddzsii

    Peddzsii Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! A tegnapi nap folyamán szerettem volna létrehozni egy klánt, de nemsikerűlt. Minden feltétel adott, szint, kredit stb.
    A megadott korlátok közt találtam ki a klán-nevet, rövidítést és leírást, és mégis valami oknál fogva azt a hibaüzenetet kapom hogy "Ez a klán-név nem megengedett." A felhasználható minimum és maximum karakter számok közt dolgoztam, semmi obcén, rasszista vagy bármely más tiltott szót nem tartalmaz a név, a leírás és a rövidítés. Felkerestem a supportot, egyszer azt a választ kaptam hogy túl hosszú a klán név (21 karakterből állt.). Második bejelentésre viszont annyit kaptam hogy menjek ezzel a problémával a fórumra, tehát itt vagyok. Bízom benne hogy kapok valami ésszerű választ hogy mit csinálhattam rosszúl vagy hogy mi lehet a konkrét probléma ami miatt nem tudom a klánt megalapítani. Köszönöm előre is a segítséget!
     
  14. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Nem tudom klántag voltál e ezelőtt a művelet előtt mert bizonyos idő eltelte szükséges alapításhoz !
    Ha nem engedi a klánnév hosszúsága miatt akkor le lehet rövidíteni valamennyire hogy még azt jelentse amit szeretnél !
    Viszont az is lehetséges hogy teljesen át kell gondold az egész klánnév és rövidítés részeit!
    Időigényes tudom de meg lehet csinálni !

    Sajnos tényleg igy néz ki !
    Hasonlatokkal élve, van egy út és nem javítják le a felületét hanem csak kátyúzzák , közben még ráhordanak sok zúzalékot megnövekszik a forgalom de az út ugyanolyan sz.. marad ! Te meg hordhatod javítani az autód !
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.7.20
    Leeroy kedveli ezt.
  15. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    még ha kátyúznák...
     
  16. Peddzsii

    Peddzsii Fórum-zöldfülű

    Kedves _=[AKKÁD]=_[HK]!

    Köszönöm a válaszod, de sajnos semmi.. szó szerint mindent próbáltam, rövidítve, újragondolva, de reménytelen, klánhoz soha sem tartoztam, ezt elfelejtettem az előző posztomba leírni. Régebben ezzel sosem volt problémám, más accountal, ezzel egyátalán nem enged csinálni semmit klán téren. Elszomorít nagyon..
     
  17. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Mivel rengeteg a hiba lehet ezt is elérte !
    Javaslom várj ha nagyon szeretnél klánt alapítani vagy lehet kivizsgálják mivel nem szokták csak úgy elengedni a fülük mellett ezeket a dolgokat !
    Egy a lényeg és nem le beszéllek , klán nélkül jelenleg egyszerűbb az élet .
    U.i.:Azt el felejtettem írni hogy ludas lehet a böngésző is mert anno régen egyik böngészővel nem tudtam licitálni árverésen a másik böngészőn lehetett. Egy próbát megér.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.7.20
  18. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Láttam amit írtál, úgy hogy kipróbáltam, nekem sikerült klánt alapítani, lehet hogy nálad van valami probléma. A supportot meg nem értem hogy miért kéne fórumra írnod a problémádat, mikor az ő feladatuk lenne hogy utána járjanak és segítsenek, bár nem lepődök meg rajta, mikor utoljára írtam nekik még jó régen az űrlaborral kapcsolatban, engem is elhajtottak mondván "ebben ők nem tudnak segíteni". Fogadd meg Árkád tanácsát, mert amúgy tényleg nincs sok értelme klánt alapítani, vagy egyáltalán klánhoz csatlakozni.
     
  19. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nem lehet begyűjteni a szerelőműhelyből az RSB-t,pl.... Ismét jól sikerült javítás!!! https://prnt.sc/tf9e4q

    Ja és még mindig ontja a láda az apis részeket! 90/45 most,de már az utolsó sacc 50-et nem is számolja,már "rég" megakadt! Vissza kapom a sokszor 1500 urit? Gondoltam! https://prnt.sc/tf9ky2
     
    Utoljára szerkesztett: 10.7.20
  20. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Nálam a moly formáció nem ér semmit, folyamatosan le kell szednem az ellenfél pajzsát mielőtt durran. Ha jól tudom pont azért lett kitalálva, hogy átlője pajzsot bizonyos %-ban. Nem működik. Ez sem.