Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ha EU1-en játszol,gyere hozzám :)
     
  2. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ez pontosan így van! Jelezve lett, de mivel így lelőhető a BOT-hajó, így valószínű maradni fog.
    (Majd meglátjuk igazam lesz vagy sem.)
     
  3. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Még mindig nem tudok begyűjteni a műhelyből!
     
  4. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Ezzel csak annyi bajom van, hogy ellenem bezzeg működik. ma délután is úgy lőttek igaz ketten, de a majd 500 ezres pajzsom felére se ment le már pukkantam. Amikor újjáéledtem, pajzs is onnan kezdett töltődni. szóval van akinek működik. Majd elfelejtettem, azt a kettőt, 4-3on szoktam napjába vagy 10x lelődözni, egyszer se lőnek vissza. Továbbá 140 körül volt sebzésük venommal folyamatosan, sokszor írtam már én cyborgal full spartan, drónok maxon, fejvadász 1-2 maxon, magma, prométheus (31 db 11-16 között,) és fúróba rsb-vel lövök 100 ezret. Árulja már el valaki abba hónapos zöldség hátsó felére, hogy lehet 140, meg még több sebzése valakinek folyamatosan x4-el?
     
  5. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    érdekes dolgok vannak már egy ideje sajnos, auto lock eddig is volt, semmit sem kezdtek vele, a b0t0sokkal meg ezek után sem fognak csinálni semmit, ez a játék meghalt, rossz ezt így leírni de ez van, amíg a do tesz a dologra egy nagyot addig cseszhetjük a mi kis játékunkat, sok ismerösőm már a dolog elején ki szált, lehet velük kellett volna tartanom már akkor, maradtam, mondom hátha javul a helyzet de semmi sem változott, sőt csak rosszabb lett az egész, na mind1, egy élmény volt a játék egy jó ideig, szokták mondani hogy egyszer minden véget ér, ez nálam most jött el, egyszer majd talán ha nagyon rá veszem magam vissza jövök, lehet már holnap xDDD, ki tudja, örültem sziasztok! :D
     
  6. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó


    most mit hisztiztek?! : D : D : D : D

    erről csináltam videót... a kötetlenben megtalálod, nem is kell visszatekerni hozzá...

    azt írta rá a NYILVÁN nem csaló hazudozó okoska....: - keveset sebzel báTTYA!
     
  7. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Most már tényleg csak 1 dolgot mutasson valaki,ami működik a Helix rendelésen kívül!! Az Ice nem hajlandó meghalni,bár kis icyket sem enged magából... Gratulálok,ismét!

     
  8. $ΛЙGЯΛ-†ΉΣ-ĐЯΛGǾ-HU

    $ΛЙGЯΛ-†ΉΣ-ĐЯΛGǾ-HU Fórum-zöldfülű

    EU2 őn sem lehet kilőni a meteirt.. :(
     
  9. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Majd jön a kompenzáció: 3 nap nyersanyag booster;).
     
    Sörnyit kedveli ezt.
  10. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Ingyééé van....nincs mit kompenzálni!!!
     
  11. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Hááát perszeeeee, hogy ingyé van...! :rolleyes:



    Egy észrevétel:

    A HU 1-en működik a szerelőműhely, csak az EU 1-en nem!
    Tehát, ez valami területi szerver hiba lehet!
     
    Utoljára szerkesztett: 12.7.20
  12. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    Miért nem lehet már megint belépni csillagtérképre???
     
  13. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    most meg beragadtam zeta-ba. nem tudok kijönni és tovább menni sem..:))
     
  14. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    EU1 nem lehet kaput ugrani,csak ugró cpu-val.... 3-7/3-5...3-5/3-6....3-2/3-3....3-4/3-3.....3-2/3-1 között nem lehet. A hazaugró cpu sem működik 3-2ről 3-1re.... Próbáltam böngészösön és kliensen is...

    Ujabb nostromó hegyek jelentek meg 3-2n,csak most a Gagong klános hülyegyerek 404es klánja helyett 503 a klán neve,de ugyan azé a birkáé ez a klán is.Így már 100 (klános és ki tudja hány klán nélküli) hajót botoltat 1 "emberke". Miért nem vágják már ki?!

    Az RSB-t sikerült begyűjtenem,de most a piros ládakulcsot nem engedi! :/
     
    Utoljára szerkesztett: 12.7.20
    Leeroy kedveli ezt.
  15. G-e-☻-r-g-e™

    G-e-☻-r-g-e™ Fórum-zöldfülű

    A menusorbol eltunt az rzone belepesi ablak. Tudja valaki mi a gond ?
     
  16. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,egy régebbi javítás során tűnt el nem várt hatásként,várunk rá,hogy visszategyék.
     
  17. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    csak nekem nem sikerül a Hádészba és a Qzónába belépni?
     
  18. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Speciel sehova nem lehet belépni :/ Próbáltam kaput ugrani,nem ment...frissítettem,azóta be sem enged a játék.....
     
  19. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Szia!

    Ezt a két kaput csoportos kapunak hívják, csak akkor tudsz belépni ha csoportosan vagytok!
    Igaz ma én azt nem próbáltam, viszont 2 zétát vittem ki, és nálam semmi gond nem volt.

    Szép estét!
     
  20. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    Köszönöm szabyka, 12 éve játszom és nem szoktam hülyeséget kérdezni :(
     
    Sörnyit kedveli ezt.