Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Jól van elnézésedet kérem, nem bunkózni akartam, szimpla segítségnyújtás lett volna, nem tudhatom ki mióta játszik, és mennyi a játékbeli tapasztalata :)
    Csak ha logikusan belegondolsz, tényleg 2 olyan kaput írtál pont ami csak csoportosan léphető be :D
     
  2. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Most csak én vagyok ezzel megtisztelve,vagy ti sem tudtok belépni órák óta EU1-re? Régi kicsi accal enged,de a naggyal nem...sem böngészősben,sem klienssel....
     
  3. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    semmi probléma :D
     
  4. citadel1998

    citadel1998 Fórum-zöldfülű

    Üdv.
    Talán valaki tud tippet adni. Befejezvén Epsilon kaput, nem a bázisra dobott vissza, hanem megszakadt a kapcsolat, és azóta sem tölt be a játékkliens ablak. Snake megy - megy, és kiírja, hogy megszakadt a kapcsolat.
    Főablakba beenged, bejelentkezik, de ott megáll a tudomány. Próbáltam hogy másik hajót aktiváltam, de úgy sem. Tud valaki erre tippet, vagy marad a support?
     
  5. kőkemény-ellenfél

    kőkemény-ellenfél Fórum-zöldfülű

    Engem sem enged be :(
    Marad a supi...
     
  6. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Süti és gyorsítótár törlése..... mást ők sem írnak. ha tudnak a hibáról ugyis annyit írnak hogy folyamatban vannak a javítások.
    Ez az érdekes hogy van akit be sem enged a játék, másnak "Hibátlan".
     
  7. Nekem hetek alatt semmi hibám nem volt, örültem is neki, de ma elkövettem azt a hibát hogy fejlesztettem ezt-azt. Jól ki is akadt a játék amikor végzett, megnyitottam a műhelyt, aztán most nálam is a kígyózik és kiírja hogy a kapcsolat megszakadt.
     
  8. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Akkor lehet miattad romlott el a játék :D
     
  9. SpacerX85

    SpacerX85 Fórum-zöldfülű

    Hali, mar 2 napja nem tudok be lepni EU1-re, csak porog es porog....es porog aztan kapcsolat megszakadt :/
     
  10. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    EU1 totál halál :/
     
  11. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Az érdekes, én is fejlesztettem ezt azt a hétvégén és azóta sincs gondom a játékkal.
     
  12. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Micsoda mázli...ezek szerint csak Te és a botosok vagytok játékban!
     
  13. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Hát hallod, nálam tényleg semmi baj nem volt a játékkal, erre ide leírtam, most beakarok lépni és már nálam is a szerver kapcsolat megszakadt üzi jön be csak...
    Valaki figyeli itt hogy ki írja hogy nála jó a játék és elrontsa neki? :D komolyan nem értem...
    Amugy nem csak nekem és a botosoknak volt jó a játék. ma voltam játékban és a falon is elég sokan írogattak, és a mappokon is volt hogy voltak igazi emberkék :D igaz nem sok de voltak :)
     
  14. Indulhat az összeesküvés elmélet szövés :D Csak hogy legyen témába illő dolog is a kommentemben, nem értem hogy rakétaprecivel a fagyasztórakéta hogy megy félre egyes embereken? Venga gyorsító képessége alatt még elhiszem hogy félremegy na de hogy már golik stb is fagyaszthatatlanok már, tényleg poénos. Azt meg már meg se említem, hogy egyes hajók emberfeletti gyorsasággal közlekednek. :D
     
    Leeroy kedveli ezt.
  15. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Újra be lehet lépni!
     
    Leeroy kedveli ezt.
  16. -.™ZoŁi™.-[HUN]

    -.™ZoŁi™.-[HUN] Fórum-zöldfülű

    Üdv! Nekem egy olyan problémám lenne, hogy bizonyos black light felderítők az utóbbi napokban nem igazán akarnak megjelenni a szokott helyen, a szokott időben, különösen a \\ Find VII // és a \\ Capital I // tűnt el az utóbbi 4-5 napban.[​IMG]
    Ahogy a mellékelt ábra is mutatja lőttem már el egy párat, szóval nagyjából ismerem a "feltűnésüket", mégsem lelem őket a napokban.
    Változtattak a megjelenési idejükön vagy esetleg szándékosan kilettek véve, vagy amire gyanakszom egyfaja BUG miatt nem "dobja" őket?
    Valaki, valami infót?
     
  17. Beni109

    Beni109 Fórum-zöldfülű

    Nekem a mai nap már a műhely se működik, egyszerűen összeszerelnék valamit, aztán az idő leteltével nullánál megáll és soha nem készül el.
     
  18. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Valakiknek, valami biztosan nagyon működik mert pár nap alat nagyon megugrott a rangsor...([​IMG] Őrnagy) eléréséhez jelenleg kb. 7.697.389 rangsorpontra van szükséged. Moly formával mi történt? Még egy dolog véletlenül tönkre ment, hogy könyebb legyen a botterek élete?
     
  19. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Nem összeesküvés elméletről beszéltem, csak érdekes volt hogy írtam hogy nálam minden okés napok óta, erre hírtelen nem enged be engem se, de végül kiderült hogy senkinek se volt jó.
    Csak érdekes volt hogy amint betudtam lépni gondoltam teszek egy kört 1-2 mappon és már pörögtek rendesen a népek, tehát sztem náluk alapból nem volt hiba.
    a gyorsaságon én is mindig kitudok akadni, sokszor használok Sárga vengát, főleg 4-5-ön szokszam über Salamont és Über mordont lőni, és sima Solace szív formában utólér, még ugyis ha elnyomom az utánégetőt, ez számomra is érthetetlen.
     
  20. Ezzel én is szembesültem, amikor ki lett írva hogy újra működik felléptem pont ezt megnézni, és lám a cubit ugyanúgy pörgetik a megszokott emberek. Palára már rá se kellett néznem, mert abban is biztos vagyok, hogy szedték azt is miközben nem "működik" a játék.