Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Kaput ugrottam,erre " ericpropre•ƒя (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat. ". A semmiből,még csak akkor léptem be.....javítottam,frissítettem,azóta be sem enged..... Mikor lesz használható ez a hulladék végre?! A mai nap eddig nem volt gondom ...
     
    törökcipő kedveli ezt.
  2. -_Riszko_-

    -_Riszko_- Fórum-zöldfülű

    Valamit ideje lenne már kezdenetek,mert amit dolgoztok az hanyag munka... Szaggat a játék,10 mp míg kijelölök valakit,fejlesztés a szerelőműhelyből nem szedhető be,se a tárgyak,észbontó amit csináltok
     
  3. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Mint mindig most is minden tökéletes. Töröld a sütiket,rakass össze új gépet,cseréltesd le a net szolgáltatódat! NE ZAKLATSD A SUPPORTOT ALVÁS KÖZBEN!!!!!!
     
  4. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Csak azt magyarázná nekem el valaki, ha pontosan tudják hogy romon van a játék, mi a ráknak raknak be egy új eventet, amit nyilvánvalóan pár napra rá ki is kell venniük??? Azért annak mindenesetre örülök hogy a botosoknak és egyéb kiváltságos egyedeknek tökéletesen fut, felettébb élvezetes úgy lenyomni egy 1v1-et adott esetben hogy még én lövök egyet (már ha egyáltalán ki tudom jelölni) az ellenfelem lő négyet úgy hogy már akkor ki vagyok neki jelölve mikor még csak a map másik végén van...és hát a kedvencem2 hete regisztrált 8 flaxos hajó amik stabilan 200k felett lőnek. Múlt héten hétfőn kb. 1 óra kellett hogy elvegyék ezek a nyomingerek a kedvem a játéktól egész hétre, ma elég volt 3 perc.
     
  5. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    20. van és még nincs naptár!
     
  6. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Valóban, viszont már ott is van. ;)
     
  7. Köszönjük szépen... de...
    A DO magyar csapata 1 fő??? Hol a többi admin cm, stb????
     
  8. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nem is értem,egyáltalán minek vannak olyan titulusok ,hogy DO team?! Gondolok itt a menedzsmentre,fejlesztőkre,stb..... Egy átkozott kis küldit nem lehet megcsinálni a sok botos miatt :( " Megsemisités: Invoke XVI 0/5 " Hogyan lőjek akár egyet is,ha ott pörög 8-10 hajó és mindig ők lőnek bele elsőnek????????????????? Ekkora egy idióta játékot.....már ami lett belőle...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.7.20
    -papi78-[HNF] kedveli ezt.
  9. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Vagyunk, nem tüntünk el. Probléma esetén természetesen megtalálhatóak vagyunk itt is, supporton és dsc-n.
     
    Trench és Leeroy kedveli ezt.
  10. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Hahaha!
     
  11. Cm-et fél éve nem láttam a játékban... Kedves Grincs te is csak néha esel be... elvenni a kedvünket :D
     
    -papi78-[HNF] kedveli ezt.
  12. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Ehhez kapcsolódóan csak annyit szeretnék még remélni hogy nem akarják a segédprogramok előfizetésének végét megvárni , mert nem tudom mennyi idő az de ennek lehet sok !

    Anita30.. csak annyival vígasztallak BL térképeken való küldetésedben ha ott hagyják , egy idő után át száll rád az npc tulajdonjoga legyen bár mennyire lesebezve ! Gondolom bele cserdítenek hogy felbolygassák a darázsfészket ?
     
    Utoljára szerkesztett: 20.7.20
  13. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Igazad van, én is találkoztam olyan Npc-vel BL mappon aminek már alig volt élete, viszont aki elkezdte lőni a mappon tartózkodott, mert nem a teljes jutalmat kaptam meg az Npc-ért!
     
  14. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Az a baj,hogy nem hagyják ott :/ Kilövik és mennek a másik felbukkanási helyére. Még meg sem jelenik,már ki is jelölték és lövik is (mint a cubit) .Az a baj,hogy olyan gyorsan kilövik,hogy nem tud egyszerre 2-3 lenni a térképen,pedig amikor páran kicsit bedaráljuk őket hogy ne tudják lőni,akkor 2-3 van egyszerre a mappon.... sajnos alig van "daráló" így elég nehéz :(
     
  15. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Én csak a decemberi jó tetteim tervezgetem, egyébként teljesen ártalmatlan vagyok:D
     
  16. [​IMG]
     
  17. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Jólvan baccus ne keverjük már a dolgokat TE a Grincs vagy,nem a Télapó :-D Jótékonykodni a Télapu szokott :-D
     
  18. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Ez mi a jóisten? Eltűnt a prémiumom!!
    2020.11.17-én járna le de most nagyon nincs
     
  19. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    nem vagy egyedül :(
     
  20. -_Riszko_-

    -_Riszko_- Fórum-zöldfülű

    Már megint csak a baj.... Hol a prémiumom ami jövőhónapig van??.. Kárpótlást ezért is mindenkinek,nem ezért fizetünk elő,hogy elvegyék...