Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Sokaknak eltűnt elvileg, én ilyenkor csak nyugodtan hátradőlök mert pont az ilyenek miatt nem fizetek elő se prémire se semmire.
     
  2. A legjobb benne, hogy még angol fórumon se volt semmilyen közlemén. Úgy tűnik honolulun még mindig buli van a parton. :D
     
  3. Gergo1380

    Gergo1380 Fórum-zöldfülű

    Valaki megoldaná már a prémium problémát!
    Elég durva, hogy senki nem hajlandó válaszolni.
    Türelem elfogyott.
    Hol a bánó pénz! :D;)
     
  4. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    A legutóbbi kárpótlásként szánt prémium jóváírás úgy néz ki felülírta a meglévő csomagot és mivel fél és másfél naposok voltak csak, el is fogytak. Vizsgálják az esetet és türelmet kérnek.
     
    SPILLER2 és Gergo1380 kedveli ezt.
  5. mercyke

    mercyke Utánpótlás-írogató

    sziasztok hogy lehetséges az hogy márciusban megvettem az éves prémiumot most meg hirtelen eltünt.mégis mi lehet a hiba?
     
  6. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Kivonták a forintot a forgalomból...megint a pengő a menő ;)
     
  7. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Az információ ha megnézed, már leírásra került.
    A legutóbbi kárpótlásként szánt prémium jóváírás úgy néz ki felülírta a meglévő csomagot és mivel fél és másfél naposok voltak csak, el is fogytak. Vizsgálják az esetet és türelmet kérnek.
     
    Trench kedveli ezt.
  8. ††KЯISTÓF™††

    ††KЯISTÓF™†† Utánpótlás-írogató

    Elég bosszantó ez az event kapu amióta megy mindig le toltam de 1x se adott sentinelre modult. Bezzeg a kis karakterem már 3 db adot zsinórba :mad:
     
  9. A bejelentkezéshez szükséges nevet meg lehet változtatni? Mert akárhol nézem, csak a játékbelit tudom.
     
  10. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, nem, azt nem tudod.
     
  11. [divix]

    [divix] Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Nálam nem jelenik meg a tech gyár meg a tárgy fejlesztő fül!! ilyenkor mi a teendő??
     
  12. Re start... előzmények ..stb törlése, sok frissítés kerűlt be a játékba.. ( remélem segíteni fog ) :oops::rolleyes:
    + olyan hogy techgyár már nincs.. Szerelő műhelyben találsz meg minden ilyen dolgot....
     
    Utoljára szerkesztett: 11.8.20
  13. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Nagyszerű, 2 hete nem léptem fel, mert hát ugye minek... ma beléptem, ráhúztam 8000 sepit a lézerre, ami azzal a lendülettel el is tűnt, persze írhatok én a supportnak, meg írhatok ide is, de se a sepim nem kerül vissza, se a játék nem lesz más, ez már undorító hogy nem tud fél órát játszani az ember anélkül hogy ne lenne dühös.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.8.20
    .-sesshoumaru-. kedveli ezt.
  14. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit


    A support válasz ideje 72 óra, ha írtál nekik. Az is régen játékban van, hogy korlátozták a a lézerre húzható sepromot. Esetleg nem túl sok van a lézeren , és ezért nem megy?
     
    -papi78-[HNF] kedveli ezt.
  15. -papi78-[HNF]

    -papi78-[HNF] Fórum-zöldfülű

    Fair játék vicc ez soha sem volt és lesz fair! 12 óta játszom igaz ki hagytam 2-2.5 évet de nem volt fair most meg pláne! Akkoriba még ha reklamáltál 40% esélyed az igazságra most talán 10. Net, lag, bug, szél, vihar, mindent mondanak csak fejezd be azt játssz, vagy ne csak csit, van videód minek kit érdekel. Vegyél ezt azt, hogy tudjál is!!!! Mostanra sok sok mindennel bővült az arzenál de kérem 2 kapus tizedes x4-el 480k sebez:::)))) nekem meg ha sepi bosster van x4-rsb-vel sem tudok 140k nál többet über rakéta fulll lf4. de tudom a hiba nálam van, csak azért dühítő! lőj hitac-ot, hogy!! ha vru mmo kéz a kézben lövi és mindenkit lelőnek aki a közelébe megy saját megbízót is!!! akkora tűzerővel hogy még az usa hadereje is eltörpül mellette. :) de persze ez is fair. és tudom régen voltak előfizetések amikkel nagyokat lehetett álmodni, gondolom most már határ a csillagos ég?! Pedig a melóba olyan gép és net van, hogy csuda mégis azt mondják az én készülékemben van a hiba!!!!! Na mindegy van szólás szabadság!!
     
    Vadász és Sörnyit kedveli ezt.
  16. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Teljesen egyetértek veled! A sebzéses dolgot már többször írtam én is, de nem nagyon foglalkoznak vele.
     
    Vadász és Sörnyit kedveli ezt.
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Bugos a Mimesis hajó,mert amikor bármely képességét használja,azt követően látszólag kidobja álcából! Megmarad az álca,csak úgy tűnik mint ha már nem lenne álcázva. Kipróbáltam,sem az npc-k nem sebeznek,sem más...és a pet marad álcában. Kicsit zavaró,mert mindig figyelni kell rá....


    Update: Csal böngészősnél hibás,kliensnél nem!

    És újabb hiba: A Zavarás képesség nem működik,nem növel semmit a sebességen,pedig 25%-ot kellene 10mp-ig!
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.20
  18. Pato02

    Pato02 Utánpótlás-írogató

    Miért van az hogy pvp közben ha konfit váltok befagy a kép 5-6 mp-re, és tehetetlen vagyok. Viszont ha npc-zek és körülöttem van egy horda semmi gond, csak is pvp közben csinálja ezt. Ha valaki azt mondja hogy gyenge a gépem, komolyan mondom megütöm........ :mad::mad:
     
  19. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Gyenge a géped :D

    Nem mellékesen, mióta frissítették a klienst, azóta nekem az F4 újratölti a játékot az álca helyett.
    Állíthatom én a billentyűzet kiosztást, le sem ***-ja, mint a fejlesztők a robotokat.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.9.20
    Leeroy és faxksza300 kedveli ezt.
  20. faxksza300

    faxksza300 Utánpótlás-írogató

    Szép és jó hogy javították a hibát a felszedhető virágokkal kapcsolatban.... viszont nem tudom ki hogy van vele, de én most 1 darab felszedhető virágot se látok, úgy kijavították ezt a hibát. Remélem gyorsan korrigálnak ezen, mert szegény PET-em elunja magát :)
     
    V_Happy kedveli ezt.