Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Közben megtaláltam, minél magasabb HEAT szinten van a PET, annál többet fogyaszt és ez nem hiba. Viszont valóban drágább lett a fenntartás.
     
  2. imperator888

    imperator888 Utánpótlás-írogató

    Akkor viszont egyértelmű, hogy fejlesztési ötletnek küldeném, hogy a Heat-et ki lehessen kapcsolni.
     
  3. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Sajnos itt mindenki tudja mivel hogyan lehet elütni az időt , én elütöm azzal hogy próbálok jót is tenni azokkal szemben akik nem látnak mást mint a harácsolást és jó képet állítani a "fekáliának" ! Holott nem visz senki semmit a sírba !
    Ami meg a dobozolást illeti egy már nem éri meg , kettő volt 10 + évem hogy kipróbáljam , három a képesség leosztás is + energiát adna ha nem lenne elvakult és segédprogram függő " emberhalmaz ".

    Ezt meg csak annak akit érdekel !!
    Nos , hiába kreativitás és jóindulat ha eldöntött forgatókönyv állja minden egyes megnyilvánulásunkat !
    Elvakultság a segédprogramok irányában , ami már nem elég kihúzni ezt a "játékot" a csávából !
    Nem szeretne senki gépek ellen játszani !!! Én pláne !!
    Itt amire csak célozgattam , hús vér emberek kellenek akik azért költenek mert tetszik amit eléjük raknak és van célja is annak amit csinál !
    Nem segédprogramok !!
    Ha , folyamatosan azzal szembesülnek egy halom "gép" minden felett és nem lehet pénzel sem érvényesülni ugyan ki marad , ki költ és mi marad ?
    Utánpótlásra ne számítsatok , hisz kivel beszélne ha valaki nincs is gépnél naphosszat de látja szerencsétlen hogy ott van a hajó nem is válaszol , jah meg ha támadják még segít is ellene egy két saját megbízós ? Még jó hogy azt tudják csak hogy prémium létezik és afölött nem létezik semmi ! Valaki meg kiröhögi hogy dühöng chaten , ezt a közösséget én a helyükben jó messzire kerülném és mivel nem vagyok a helyükben kerülöm is ! De nem csak én !!

    Több emberből lenne pénz viszont kevesebből nem hiszem !

    Hogy az össz képet vetítsem romlik a gg több kell a petnek mindez spekulációnak tűnik hogy vásárolj és szerezz többet ! Már bocs ! Ha eddig nem lehetetlenítették el eléggé ezt , legalább ne sodorják a segédprogramok felé .
     
    Utoljára szerkesztett: 28.9.20
    Sörnyit, baresz18 és Vadász kedveli ezt.
  4. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Csatlakozom,szintén 10+ éves vagyok itt! Teljesen egyetértek azzal amit leírtál! Lehet hogy annó még működött az,amit ezek leírtak,de most már nem. Képik ide vagy oda,a pet többet eszik mint amit megtermel,arról nem is beszélve,hogy épeszű ember nem dobozolgat órák hosszat egy olyan játékban,ami elsősorban harcinak készült. Ami a "hőbörgést" illeti,aki kicsit is igényes ,esetleg még meg is veti a robotpilótákat,az hőbörög,mert elítéli a játék tönkretételét.... Persze aki igénytelen....vagy épp ő is robotpilóta....... Akinek megfelel a játék jelenlegi állapota,azzal nincs rendben valami!
    Mindenesetre mókás volt ezt a "hőbörgést" olyantól olvasni,aki szintén hőbörgött itt már eleget,csak vissza kellene olvasni :)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.9.20
  5. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Akinek nem inge, nem gatyája :) Én azokra gondoltam akik pár éve vannak itt vagy még kevesebb és nem vették a fáradságot, hogy lapozgasság a DO bibliát. Megveszik az alap csomagokat és játszadoznak. Fogalmuk sincs miaz egy phoenixel kezdeni és azt felhúzni! Mi még buktuk a licitet, ha nem nyertünk :) és igen én is "hőbölgök" néha :) bár látom, hogy felesleges csak a belefektetett időt sajnálom. Már megtaláltam a pótlást egy másik játékban csak nehéz ezt abbahagyni :)

    Egyébként, hol találom a leirást erről a csodás pet izéről?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.9.20
    Vadász kedveli ezt.
  6. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Jó hát azt nem írtad,hogy kinek szól és hát mi vagyunk itt,alig 10 fő... :)

    https://board-hu.darkorbit.com/threads/p-e-t-bovites-gyik.115945/#post-877405

    Itt találod...
     
    Leeroy és ¤HOFI¤ŁEGENФ kedveli ezt.
  7. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    Tesztszerver kliensbe nem lehet belépni!
     
  8. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Vadász kedveli ezt.
  9. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Úgy értettem,hogy itt a fórumon 10 :)
     
    Lanselott kedveli ezt.
  10. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Nem baj az mennyien beszéltek és miről , ez ha rossz irányba megy el akkor azt sajnálom abba maradnak a beszélgetések !!
    Nekem nap mint nap az a feladatom hogy mások lustaságából eredő vagy nemtörődömségéből vagy maga meghibásodásokból eredő hibákat javítsak ki vagy elméletben segítsem a hiba elhárítást ( nem is egy cégnél már ) !
    Lehet szakmai ártalom hogy itt is átnézem még a nem tudom mit is ?
    Nah mindegy a lényeg van egy része a dolgoknak amin az ember ha akar sem tud szemet hunyni az pedig lehetne ezt menteni !!!
    Nem kell más mint emberekkel foglalkozni és igen a kedvüket növelni hogy megérje költeni !
    Nem csak magasra húzott mércét állítani mert azt ha akarják sem teljesítik ! Találkoztam olyannal hogy dacból sem !
    Elvették a kedvüket a csalással és túlzásokkal amik valljuk be vannak minden nap az életben is !
    Szóval hogy mi lenne ezzel a szándék fogalmam sincs de nem látom a javulást !
    Higgadjunk éveket megint és az utolsó megmaradt játékosok sem csalják vissza a klánjukat , barátaikat vagy nincs az a közösségi oldal ami növelné az emberek kíváncsiságát !
    Megnyernék a tömeget lenne esély , de így ?
    Nah de nem elmélkedek , úgy sem ér lassan semmit !

    Más :
    Pl .: Felmentem a teszt szerverre már a tárgyfejlesztés nem nyerte el a tetszésem !
    A fejlesztendő tárgyak hol vannak hol nincsenek ! Található a tárgyak között szóközök !
     
    Utoljára szerkesztett: 30.9.20
    ____€goi$tä____ kedveli ezt.
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Namost,már bocs,de én vagyok hülye,vagy szép titokban ezek a ............. fejlesztők leredukálták annyira a PET et,hogy amit rászalad egy nem programmal játszók által nem szedhető virágmezőre,akkor ott "lefagy" és ott marad egy helyben,nem követ a térképen,bármit csinálok. Egy dologgal lehet helyrehozni,kikapcs és ujraindit. De...ez számomra cefetül megalázó egyrészt,hogy kapcsolgassam ,akkor inkább be se kapcsolom. Azt talán meg sem kell emliteni,hogy aki nem VIP,vagyis nincs automatikus nyersanyag fejlesztése,néha kell 4-5 alkalom is mire átküldi azt a nyomorult nyersanyagot. Szóval kezdek azon gondolkodni,hogy egyre jobb ez a játék meghivok még vagy 20 havert,ja nem....:-D
     
    Vadász kedveli ezt.
  12. kissmate20

    kissmate20 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, elég sok licitet tettem, és feldobta a reCAPTCHA "nem vagyok robot" ellenőrzést, néha beakadt, és nem tudtam kipipálni, csak töltött és újra indult. Most kb 6 órája nem tudok semmire se licitálni, mert mindig feljön, de csak forog és utána újra indul. Valaki tudja miért lehet ez és hogy lehet megoldani, más oldalon egyből működik, szóval itt van a baj.
     
  13. Leeroy írta:
    Szia,tudunk róla,nem működik a captcha jelenleg​
     
    kissmate20 kedveli ezt.
  14. Kedves Leeroy

    Lehet tudni mikor lesz jó a captcha ?
     
  15. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,nem tudunk róla semmit.
     
  16. pratold

    pratold Fórum-zöldfülű

    nekem mar most lessz masodik hete hogy egyaltalan nem mukodik :/ es senkit nemerdekel a dolog , lassan ugy kezsdem gonolni hogy inkabb hagyom abba ezt a jatekot, support normalis valaszt nemad moderatorok ugyszint , adminok semmirol nem tudnak...
     
  17. ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†►

    ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†► Utánpótlás-írogató

    Hello! Az időtlen Black Light eventben megszerzett jutalom:
    HP-XT10XT10 sorozatú instabil modul, amely bizonyos hajóknál legalább 10%-os növekedést eredményez az életerőpontban, nagyobb eséllyel az Orcus és a Centurion sorozat esetében.
    HP-XT10
    Az event leirásban is igy van,de viszont a hangárban a nem tudom be rakni a centurion hajóba,mert azt irja ,hogy Orcus,Goliath Goal,Nostromo,Ambassador hajókhoz való.Most akkor mi van ?
     
  18. TrippyHUN

    TrippyHUN Fórum-zöldfülű

    kissmate20 kedveli ezt.
  19. MEISTER95

    MEISTER95 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Egy olyan kérdésem lenne hogy ebbe az uj kliensbe csak nekem laggol enyire a játék?
    Rendes böngészöbe szépen megy de a kliensbe lemegy az fps 8-9re
    Ez miért van?
     
  20. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,tudunk róla és várunk a javításra.

    Szia, beállításoknál a grafika lejjebb vétele segít?