Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=228wtf.jpg

    Köszönjük, hogy 1 ilyen hulladék az egész kliens ... csináljátok már meg b+ hát hányszor kell érte szólni ? 1 tetves kaput nem lehet kipörgetni mert szétesik az egész kliens újra kell mindíg indítani mert ezt a szart adja ki állandóan 2-3 pörgetés után. :mad:

    Amúgy másnak is vannak gondok a játékkal meg a kliensel? Nálam péntek óta login problémák vannak, ami egyre rosszabb. Most már kliens indításnál fehér képet ad ki meg egy errort, kb 5-6. -ik indításra meggondolja magát és betölt? DE ekkor meg sokszor nem jutsz továbba longin képernyőn mert nem történik semmi avgy ép újabb errort kapsz. Ha sikerül be loginolni, akkor ott se job ba helyzet. Játékba bejutni start gomb után lehetetlen, ilyen 5-10x kell indítani mire 1x betölt. A kliens sok esetben be se tölt rendesen csak "üres" gombok vannak még jó hogy nem most kezdtem és megy emlékezetből már mi hol van, már HA enged rákattintani mert így meg sokszor nem is működik. Meg kb minden hol dobálj a hiba üzeneteket lásd feljebbi hozászólásnál a kép.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.7.23
  2. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    Valószínűleg a te internetkapcsolatoddal, vagy a számítógéppel lesz a gond! A kliens s a szerverek is kiválóan működtek s működnek.
    javaslom töröld a sütiket, gyorsítótárat. esertleg telepitsd újra a géped
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  3. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Köszi a tippet meg, hogy próbálsz segíteni. A géppel nem hiszem, hogy gond lenne mert másnál nem tapasztaltam hasonlót. Gyorsítótárat így is a próbálkozások alatt 3-4 x is törlöm mire megjavul szóval az nem sokat segít. Szétnéztem már angol forumon is ott is sokan hasonlóra panaszkodnak. Ebből kiindulva a szolgáltatóm és a szerver közötti kapcsolat lesz a hiba oka, amit én nem tudok orvosolni ha fejen állok akkor se. A vicc az maga a net nem rossz, szokásos max körüli sebezzéggel fixen megy. Akkor marad a bónusz kérdés kategória. Akinek vodafone internet van annál tapasztalható esetleg ilyen ? Vagy illetékesek közül valakinek van valami info róla, hogy kapcsolódási probéma lenne ennél a szolgáltatónál?

    Rakok fel képet / frissítem a hozzászólást ha újra előjön. Kivételesen most ismét be se tudok lépni. :confused:

    fehér kliens indításnál:
    https://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=687feh_r_kliens.jpg

    error indítás után ha nem fehér kép:
    https://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=628kliens_error.jpg

    start gomb után ez van csak:
    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=245start_ut_n.jpg

    2 perc várakozás után ennyi:
    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=6532_perc_ut_n_sem_t_lt_b.jpg

    és a forum se tölt be mindíg:
    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=752lol_forum.png

    De nyilván az én gépem a ****. :D

    Jelenleg ennyi betöltés felíratnál nálam kiakad az egész és végtelenségig tölt. 1x adta be a napi belépési ablakos cuccot, de ott se töltött be teljesen. Konkrétan be se tudok lépni. Kapu megbízás el van indítva ki se tudom venni mert berakták játékon belülre ahova nem jutok be. :( 6x nyomtam a startra mire 1x végre betöltött kb 3 perc várakozás után. :( Nem tudom mi van de ez így kaki. :( Egy fél óra kinlódás mire be tudok lépni teljesen a játékba.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.7.23
  4. Sulaco1968

    Sulaco1968 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Hát én nem tudom és sajna nem érzem,hogy a kliens és a server jól működne!Folyamatosan belépéskor ezt írja ki"503 Service Temporarily Unavailable".Aztán egyszer csak elkapja igaz arra már megunja az ember az egészet,mert több imát nem tudok elmormolni magamban,hogy működjön a rendszer!
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  5. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Szóval akkor nem csak nálam van gond ez is pipa. :D Gondolom kártérítés 1 szál se lesz mert azt minek nem kell az. A lényeg, hogy a botok mennek rendesen, a rendes játékosok meg levannak kakilva megint . :(
     
  6. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Nyugi foxi! Majd kapunk 3 wiz rakétát kárpótlásnak. De félre a tréfát, sokan panaszkodnak belépési problémákra! De inkább a cseten való trágár beszédre fókuszálnak itt, mint a botok kiszűrésére. puszi annak, aki magára ismer..khmm..
     
    Vércse és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  7. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Az jó már úgy is kezdett elfogyni :D alig van már csak 8500 db :rolleyes:

    " Szervertámadás miatt ismét bejelentkezési problémákat tapasztaltunk, ezért úgy döntöttünk, hogy jelenleg zajló eseményt meghosszabítjuk: "

    Él még a 3 wiz rakétás ajánlat? Mert akkor inkább azt kérném ... :oops:

    Kezdek bele jönni a " problémák " írogatásába :D Még 1 extra kérdés ... így 10 év után a cubi dropot nem érzitek úgy, hogy megkellene csinálni, hogy csak az kapja aki lövi meg aki partyban van? Csak mert a botok úgy cuppannak rá, hogy rossz nézni. Vagy legalább annyi legyen már, hogy büntetlenül had lőjjem rommá.... légysziii naaa csak egy picit ... :oops::rolleyes: De viccet félre téve legyen már ez is olyan mint a többi NPC. Nem épp egy könnyű célpont, pazarolja rá az ember az ammot és még be is lopják. Lelövöm 90% ig jön egy kupac paraszt és kevesebbet kapok belőle mint ha egy sima lont ölnék. Vicc kategória. :( A jelenlegi rang alapján lévő dropp enyhén szólva is hulladék. Én mivel nem sokat játszok meg nem 0-24 botozok kaki " űr wc pucoló " rangom van konkrét majdnem hogy 0 dropot kapok így ha valaki bele kontérkodik. Legalább akkor sebzés alapúra legyen átrakva. Még kiegészíteném egy kis bónusz gondolattal amivel elég sokszor találkoztam. Ha valaki meglövöldözi a cubit és nem öli meg / ott hagyja. Hiába tölt vissza az élet a cubinak akkor sem kapod már meg a full dropját ami ismételten idegesítő tud lenni. Senki a környéken lelövöd a cubit és ad ~ 300-400 urit. :confused:
     
    Utoljára szerkesztett: 18.7.23
    HU-Taurus, Vércse, Kentauri és még 1 ember kedveli ezt.
  8. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Junior szaki

    Szép napot!
    Problémák vannak a játékkliensbe átrakott materializálóval.
    Többször előfordul,hogy 10-20 nyomás után nem reagál semmire,ilyenkor ablak bezárása,újranyitáskor ismét működik.
    A napi küldetésekből kapható extra energiát nem jeleníti meg,ablakbezárásra és térképugrásra sem,csak akkor,ha kilépek a kliensből.
    Ilyen apróságok adódnak a játékban...
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.23
    Amethyst19[AMD] kedveli ezt.
  9. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Plusz amíg tökörészel, ketyegnek a bostereid is, okosak ezek nem vitás.
     
  10. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    gratula a fejlesztöknek a sok nagymamis játékos miatt akkor rés van az egész játékban hogy nem lehet 2 napig be lépni és esetleg egy keveset is normálisan játszani emiatt buktam közel 50 órányi boostert ami nem kevés idömbe tellt össze farmolni a becs boost mind a 2 sebzésböl is mind a 2 pajzsbol is mind a 2 pajzs regböl is mind a 2 hpból is mind a 2 tpböl is mind a 2 javitásból is mind a 2 és az ujra töltésböl is mind 2 erre mit adnak kompenzáciot hogy kb 4 honapomba került ezeket össze farmolnom?
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  11. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Ne aggódj másnak is. Amúgy ha 4 hónap volt össze szedni akkor valamit nagyon nem csinálsz jól. Ha kell segítség akkor kérj nyugodtan adunk pár tanácsot mert ezek szerint valamit nagyon nem jól csinálsz. Vagy legalábbis a matek nálam nem jön ki hiába a 16 booster. De amúgy igen arra én is kíváncsi lennék mivel tervezték " kompenzálni " mer HA csak a napi küldiket megcsinálod ami 10-20 perc az 8-10k uri + ha lövöldözöl valahol csak 1 órát az újabb 8-12k attól függ mit hol " farmolsz " Tehát napi szinten kb 20k uritól estünk így el, hogy be se lehet lépni, de alsó hangon is 10k. :confused: Köszi DO megint sikerült megcsinálni a tutit. Csak, hogy kicsit trollkodjak is ... most kapjuk a 3 db wizz rakétát kompenzációnak? Mert az múltkor elmaradt. :D
     
  12. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló


    munkám miatt keveset tudok fent lenni és igy kérdéses a csatabérlet kulcsok ki farmolása a pluto kapubol 2 nap ugrott és még gondolkodnak hogy meg lesz hosszabitva ????
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  13. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Ismerős helyzet nekem sincs sok időm játszani. Meg én inkább csak " nosztalgiázni " meg kicsit szórakozni járok fel. A sok sok év kiégetett valahogy már nem tudom komolyan venni az egészet. Főleg amiatt ahogy hozzá állnak még mindíg a játékhoz, de ez a kezdetek óta ilyen. Csak még anno próbálták " álcázni " , hogy valamennyire azért érdekli őket. Értsd úgy... volt némi látszata, hogy legalább próbálkoztak. Mára ez már szinte teljesen kihalt csak az az érdekes amiből némi pénzt remélnek semmi mással nem foglalkoznak. Nem számít hogy már a kezdetek óta is van olyan bug amit azóta se javítottak a lényeg, hogy mindíg legyen új fizetős cucc berakva ez a " prioritás " náluk sajnos. :( Nem viccből hagyták sokan már itt a játékot.
     
  14. -DIO666-

    -DIO666- Fórum-zöldfülű

    Pontosan tudják,hogy már csak a régi motorosok járnak fel ide. A war univers szinte egy az egyben lemásolta ezt a játékot csak nem erőszakolták meg. Normális kliens, nem fagy, nem laggol, nagy előny,hogy ugyanazzal az accal telefonon is lehet játszani. És nem ennyire bonyolult.
     
    kicsifoxi27 és SPILLER2 kedveli ezt.
  15. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Ehhez a kaki kupachoz is " lenne " másik csak épp nem hivatalos . :rolleyes: Érdekes mindenki megtudta csinálni ( egész rövid idő alatt ) csak a DO nem képes évek óta javítani. :D Ebből is látszik, hogy amit nem akarnak azt nem is fogják. Tudjátok, ha rosszat írsz a játékról egyből törlik mintha az számítana valamit. Halloooo nem vagyunk vakok, tök felesleges törölni mindenki látja mi megy itt sajnos. :( Ha nem itt olvassa, akkor meg első kézből tapasztalja max 1 hét és többet nem is látjuk. :oops: Őszintén én is csak azért maradok mert " gyerekkorom " egyik legjobb játéka VOLT ... nem mondom, hogy totálisan rossz, de nem tudnám senkinek szívből mosolyogva ajánlani. Ez a baj... amit már 1 régi " fan " is konkrét megutál ott nagy bajok vannak. Én már lélekben eltemettem a játékot a csúfos " bukást " várom csak mikor zárnak a kapuk. Az a baj nagyon úgy néz ki erre megy ki a játék... az utolsó "cseppet" is kisajtolni a még fizető játékosokból azután záróra mindenki mehet amerre lát. :(
     
    -DIO666- kedveli ezt.
  16. *Spiri*

    *Spiri* Fórum-zöldfülű

    Kiváncsiságból meg kérdezném az adminokat hogy az elmúlt hetekben folyamatosan meg volt halva a játék , voltak nagy ígéretek hogy kompenzációt kapunk stb azért mert nem volt szerver kérdem én idén még ide ér az a sok kompenzáció vagy csak nagy ígéretek voltak a levegőbe ?
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  17. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Szerintem erről nem ők döntenek.
     
  18. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Ha már így átkerült a játékon belülre a kapu készítés. Nem lehetne valahol látható helyre kiírni mennyi extra energia van? Mondjuk a kredit meg uri mellé a főoldalon, vagy esetleg a hangáron belül a kulcsok alá?
     
  19. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Ha belépsz a GG kapukészítéshez, akkor jobboldalon a pörgető fölött megtalálod!
    Ott írja, hogy mennyi uridiumod van, meg mennyi extra energiád. Igaz, ehhez be kell lépned arra az oldalra, ahol játszol, mert valamelyik idióta odarakta..! o_O
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  20. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Ezt én is tudom, eddig is ott volt. Én arra gondoltam, hogy kint a főoldalon vagy hangár részen is fellehetne valahol tüntetni. Mindent meglehet találni miből mennyi van, csak épp ezt nem. :(