Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Azt meg lehetne oldani, hogy ha a fejlesztés, vagy most már a GG ablakban vagyok és épp GG-t nyomok vagy az újrahasznosítást nézem ne szakadjon meg a kapcsolat.

    Illetve a GG-ablakban, ha feljön a duplázó üzenet akkor az Energia gombra kattintva magától eltűnt. Nem kellett az egérrel össze-vissza ugrálni. Lehetne, hogy ugyanúgy működjön ez, mint a régi ablakban.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.7.23
  2. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A GG pörgetés nem írja jóvá a ACM-1 aknát. Úgyhogy ez kicsit megint a lenyúlás kategória.
    Dátum Művelet
    28.07.2023 - 21:18 Megszerzett tárgy: Lőszer - (4)

    Kérném jóváírni, mert a közel 1500 GG-ből semmit nem írt jóvá.
     
    HΛЯMLΣSS kedveli ezt.
  3. HΛЯMLΣSS

    HΛЯMLΣSS Fórum-zöldfülű

    Megkapod most is, csak sikerült valamit elég rendesen elszúrniuk és a mostani pörgetésből szerzett aknák nem az eddigiekhez adódnak hozzá hanem a lőszerek között egy ikonnal nem rendelkező tárgyhoz:confused:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. -DIO666-

    -DIO666- Fórum-zöldfülű

    EZ a ddos támadásos meghalás is sántít. Aki ért ezekhez a dolgokhoz tudja,hogy egy egy ddos támadás nem tart hetekig. Általában addig tart míg bejuttatnak egy vírust, megszerzik ami kell nekik és kész, mint figyelem elterelés erre jó. A másik felhasználása a konkurencia irányából ,hogy átpártoljanak oda, mert nem tudják az adott oldalt használni, de mint feljebb is irva van, aki jót akar játszani messziről elkerüli ezt a játékot, már sokkal komolyabb játékmenet, grafika és történet áll rendelkezésre. Pl. most jön ki a starfield, egy közepes uri csomag árából megvan a játék és mindent megkapsz hozzá, vagy ha komolyabb űrpálya akkor no man sky ami a játék történelem legnagyobb pályáját kínálja, többszörösen meghaladva a minecraftot. Ezek alapján valós konkurencia nincs ennek a játéknak,mert hivatalosan nincs hasonló, nem hivatalosan meg mindenki aki ilyet akar játszani inkább waruniversezik.
    Nekem is több mint 10 év van a játékban, csak ezért nem hagytam itt végleg.
     
  5. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Amúgy a szerelőműhelytől kifagy a kliens, ha gyorsan kattintasz. :confused:
     
  6. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    gratula megint nagyon sokadjára lehet belépni de akkor se mindig mert lefagy az egész a betöltésnél és ujbol kell belépni az egész játékba meg látszik hogy enyit ér a munkájuk egy nagy 0-át
     
    S.A.S. kedveli ezt.
  7. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    Szuper, hogy megint nem lehet belépni hu1-re. ,,Nagy gratulám,, BP-nek a remek munkájukért......
     
    S.A.S. kedveli ezt.
  8. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Vannak bajok amúgy rendesen megint. :D Pet nem akar támadni csak sokadik ki-be loggolás után, a szerelőműhely ha megvan nyitva npc támadás közben a bosster rész úgy ugrál össze vissza a sorrend esélyed nincs kiválasztani mit szeretnél közben gyártani, ki venni a kész dolgot nem lehet csak relog után. :rolleyes: Sikerül még valamit elrontani ami eddig működött?
    Így bonusznak a végére megsúgom piszok sok a " 2 fős vonat " manapság. pve szeron ( 2-6 on ) 2 hete folyamtosan öli egy srác a cubit gyanítom valami ne aludj 1 hónapig challang-et tol, biztos kézzel játszik. :rolleyes: Végül is csak 2x esen szegik meg a szabályt. Külső progi meg pushing. hm... bezzeg régen repültünk pár napra még ha véletlen is volt a " segítés " :D
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.23
    S.A.S. kedveli ezt.
  9. 4RING

    4RING Fórum-zöldfülű

    Űdv!valaki tudja mikor lesz ki javítva az rsb?a drón forma váltás?,a mühely ? Global europa egyen mert nem lehet eternalozni molyba váltasz s utána pl furóba akarsz nem tudsz!! 1x el nyomod az rsbt s utána nem lehet!mühelyt kapú ugrasal lehet látni mit tudsz végre össze szerelni
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  10. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Nem az a kérdés mikor , hanem hogy egyáltalán ki lesz e javítva. :D Az a baj senki nem tudja jelenleg mi folyik a háttér munkálatok alatt. Semmi infót nem kaptunk jelenleg, csak a szokásos event leírások meg 1-2 patch note. De néha azok se nagyon " beszédesek ". A jelenleg zajló " szerver támadások " felborították az amúgy se túl gyors munka menetet náluk. Ennyi problémához ami jelenleg van, ahhoz túl kevesen vannak vagy túl képzetlenek megoldani. Ezt nem az én saram eldönteni, de mint írtam már én is nem túl jó irányba haladunk így. Erősen megindult a játék lefelé azon a bizonyos "lejtőn". Olyan mintha valami kis 1 éve alakul indie cég csinálná, bár lehet azok is komolyabban állnának hozzá. :oops:
     
  11. 4RING

    4RING Fórum-zöldfülű

    Jelen pillanatba be se leppek mert nincs értelme se harcolni nem lehet se küldizni ha vissza adjak azt a penzt amit eddig belle vertem a játekba akkor felmondom a szerződést velük
     
  12. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    um... 3 wizz rakéta megy majd " kompenzációnak " :D Nem adnak ezek vissza semmit. Én is költöttem elg sokat, de megfogadtam még nem alkotnak valamit addig semmi többet. Még szerencse mert azóta csak csúnya hanyatlás látható. De hát ügye kinek mi. Kíváncsian várom hátra dőlve, hogy mit hoznak ki belőle.
     
    4RING kedveli ezt.
  13. 4RING

    4RING Fórum-zöldfülű

    Csak vígyáz!!nekem a forgó szék karfája tört így ell várva a csodát
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  14. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    " Az Ön adatainak védelme fontos a számunkra... "

    Hát ha minden egyes ablaknál feldobja és újra meg újra meg újra ... meg újra el kell fogadni... akkor már kezdek kicsit kételkedni. Amúgy ****** idegesítő. Nem lehetne vele valamit csinálni? Konkrétan minden egyes gombnál kiadja a főoldalon is hiába hogy 6x fogadtad már el, sőt a játékba belépésnél is. :confused: Másnál is ezt csinálja vagy csak nálam kattant meg minden?
     
    *#$GYILKOSЖFARKAS$#* kedveli ezt.
  15. *#$GYILKOSЖFARKAS$#*

    *#$GYILKOSЖFARKAS$#* Utánpótlás-írogató

    Akkor nem csak nálam van ez . Remélem énis hogy tesznek valamit ellene ,mert tényleg eléggé zavaró tud lenni
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  16. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

  17. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    lexarom már az adataim védelmét, kitehetitek nyilvánosan. És akkor mikor lehetne már probléma nélkül szórakozni?
     
    Vércse kedveli ezt.
  18. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Sziasztok! WINDOWS 11 nem fut a játék..Megnyitom, bevillan, aztán bezáródik. Valami megoldás?
     
  19. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    Elképzelhető a legutóbbi frissítésed hibája, töröld a legutolsó win. frissítést.
     
  20. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Ez nem jött be, valami más ötlet?