Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

  2. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    Sajnálom :(
     
  3. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Sajnálom, hogy nem sikerült megoldani. Sajnos jobb ötletem nekem sincs, akkor várni kell valami javításra hátha raknak rá valamit össze. De akkor úgy néz ki addig az amd-sek megint meglettek szivatva.
     
  5. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Hát elég rendesen....az a baj ezt az angol leírást nem nagyon tudom èrtelmezni, és azért nem jó szerintem. Itt tökölök vele 2 óra hosszája, de nem megy, szerintem valamit rosszul csináltam..
     
  6. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Ja bocs. :oops: Segítek lefordítom. Jobb gomb a játék ikonján ott alul tulajdonságok.
    A megnyíló ablakban a "Cél:" részen lévő sor végére kell beírni ezt 1 szóköz után!!! : "--disable-gpu"

    Így kell kinéznie a sorban lévőnek, az <user> az ügye a TE géped neve kell hogy legyen.

    "C:\Users\<user>\Dark Orbit\DarkOrbit.exe" "--disable-gpu"
     
  7. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Köszönöm a segítséget, így már sikerült, de csak 2d- be megy a játék, meg az FPS nem valami jó, de ez is haladás :D :D remélem kijavítják mihamarabb, mert azért a 3d sokkal jobb. :D
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  8. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Hát sajnos igen. :( De még mindíg jobb mint ha nem is futna. Ideiglenesen ezt találták megoldásnak. Azt nem tudom javítás van e folyamatban vagy driver hiba e megint, ezt max valami illetékes tudná megmondani. De ők manapság sunnyognak. :D Látod ezt is lusták kiírni pedig gyanítom sok embernél van ez a gond nem 1-2 játékosnál. De örülök, hogy sikerült megoldani. Jó játékot már amennyire lehet így.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.8.23
  9. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Hát igen, a semmitől jobb, ja biztos nem csak èn vagyok így. Ès hát kipróbáltam, de minden kapu ugrásnál restartolnom kell, szóval így nem igen fogok játszani, max űrlabor..:/ de azért köszi :D
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  10. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    " Az alábbiakat fogjuk kártalanítani a DDoS támadások miatti problémákért, amelyek 2023. július 10-én, július 11-én, július 21-23-án (csak az US szervereken) és július 24-26-án (minden szerveren) fordultak elő: "

    " július 24-26-án (minden szerveren) fordultak elő: "
    Ügye most se ROSSZ a szerver csak véletlenül SZ.R a login ? o_O Amúgy igen hihető, hogy csak 24-26 között volt a többi szerveren probléma. Véletlenül se írtuk 1x se, hogy nem jó a szerver. Igazából csak viccből nem léptünk be kb 2 hétig mi se EU szeron, meg ügye viccből írták hogy nem kaptak meg itemekt se amiért fizettek ... Amúgy a mikulás is létezik igaz meg a húsvéti nyuszi is ? Amúgy ilyenkor kicsit örülök, hogy manapság nem költök a játékra. Konkrétan ez már szánalmas amit művelnek a kedves fejlesztők. Húúú én kezdek kiégni úgy érzem :(
     
    Utoljára szerkesztett: 11.8.23
  11. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kaphatnánk valamiféle azonnali tájékoztatást, hogy 3-4 napja mi ez?
    Tetszőlegesen választható, melyiket szeretnéd válaszként. A lényeg, hogy tegnap sem tudtam belépni, és ma sem tudom megnézni a főoldalon a hangárt mert nem elérhető.
    Ugye nem egy mosómedve rágta meg a kábeleket!

    Azt hiszem a DDOS támadás már ki lett lőve, így várjuk a központ újabb válaszát!

    [​IMG]
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  12. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Tudod nálunk csak 3 nap volt gond ... a hiba az Ön készülékében van. :D:oops:

    Amúgy...
    - nem lehet supportra írni mert hiba üzenetet dobál folyamatosan
    - a login se jó vagy be se enged vagy piszok sokat kel várni mire betölt
    - kapu pörgetésnél nem jelzi a kapu részt ha kapsz csak ki - be lépés után ami a fentiek miatt kínszenvedés
     
    Utoljára szerkesztett: 12.8.23
  13. 4RING

    4RING Fórum-zöldfülű

    Szerintem ennek a háterébe soros áll
     
    -Szép_Mező- és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  14. Na-na

    Na-na Fórum-zöldfülű

    Miért kell szétbaxni az utóbbi időben minden ember szórakozását DO ?
     
  15. Na-na

    Na-na Fórum-zöldfülű

    Ez még az előbbi megjegyzéshez tartózik : kb 3 órája képtelen vagyok föllépni a térképre !
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  16. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Na ügye és ne basszon ketté az ideg ha kaput akarsz " kedvezményesen " pörgetni holnapra :D Most is gondolom most is csak mi érezzük úgy, hogy probléma van a szerverrel. :oops: Megy aaaz csak nem jól csináljuk ... nagyi progival gondolom hibátlanul megy mert azok valószínűleg rendíthetetlenül pörögnek most is . o_O
     
  17. dani1953

    dani1953 Fórum-zöldfülű

    intel nél is ugyan ez a hiba nem csak az amd nél de eléggé bosszanto hogy 4 napja orákat kell várni hogy be lépjen ha már egyáltalán belép....
     
  18. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Noo nooo ott egy picit félre csúszott az info :D amd videókártyáról volt szó amire te gondolsz, és nem proci. Konkrét a szerverek szarok azért nem tudsz belépni. De szerintük semmi gond nincs . :confused: Bár lehet inteles kártyád van, az is lehet " kaki " arról eddig nem volt sehol vissza jelzés, hogy rossz lenne. Viszont akkor azt nem ártana jelezni supportnak, hogy tudjanak róla.
     
  19. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Baxus! Ti még mindig ezzel a hulladékkal tököltök? Tudom nehéz felfogni,de ez a játék NEM törödik veletek,csak a pénzt szipkázza ki belöletek! :) Lényegtelen,hogy költesz-e vagy sem, ahogy igy vissza olvastam közel 4 honap erre felé sem nézés után,itt csak rosszabb lett minden :D Már nem is tudom,sajnáljalak,vagy szánjalak titeket :/ (nem sértöleg) Na modi,itt a magas labda,vágj ki és nyulj magadhoz,veregesd meg a vállad utána,hogy milyen jo munkát végeztél :) Ti sem vagytok különbek,ehhez a rendszerhez tartoztok,ti is totál sárosak vagytok....
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  20. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Tudod szeretünk szenvedni. :D Én már nem költöttem egy ideje, mondtam majd ha végre rendbe kapják a dolgokat és megérdemlik. Aki meg költ még így is ezek után ami itt megy az így járt ne sírjon, hogy nem változik semmi. :D Az a baj sokan még mindíg fanok mint én is és sajnos költenek is rá. Úgy néz ki ez épp elég bevétel nekik, hogy telibe kakilják mi mit sírunk. A nagy kérdés az az, hogy meddig fog ez még így működni. Mert sajnos nem " épül " a közösség hanem morzsolódik csak a nagyik szaporodnak erősen amit még mindíg nem értek mért. :oops: Rommá van könnyítve a játék, jó "end game" brutál farmolós , de ezt leszámítva csak a rendes játékosokat vannak itt idegesíteni meg hátráltatni. De amúgy most már valaki megmondhatná tényleg, hogy szabad e " csalni " avagy sem mert mindenki tolja büntetlenül mi meg csak itt szívunk. Akkor most lehet nekünk is büntetlenül avagy sem? :confused: o_O Csak mert akkor én is kotorok elő valamit és had menjen magának napokat, ha unatkozok akkor meg fellépek majd én is idegesíteni a nem csalókat. :D
    Hát hogy legyen értelme is....
    A legyártott dolgokat már megint nem lehet ki venni csak relog után. 0:00 nál kiakad a számláló.
    Palladiumból kiváltott extra energiát nem mutatja a galaxi gate.nél csak relog után.

    Remélem azért ránéztek event végén kik lőtték 0-24 a cubit lenne pofára esés mit raktatok be megint! Én is öltem jó párat, ( nekem sikerült " belopni " előlük vagy 100-at o_O ) de szánalom a botok mennyit lőhettek össze. Köszönjük megint a " jó " eventet se kis mapon nem lehet ölni se mert mindent ledarálnak a nagyik, nagyon farmolni mert szarásig van a játék botokkal ( ott szintén szétbasznak mindent ) . Ideje lenne valamit kezdeni velük nem?! :mad:
     
    Utoljára szerkesztett: 14.8.23