Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Most tényleg nem trollkodni szeretné bár szoktam sokszor. :oops: Nincs tök véletlen valami össze függés a hitac event és a kifagyások között? Mert eddig tökre telibe akkor voltak a problémák a tapasztalataim alapján mikor az eventek indultak. Tudom van egyéb más gond is ami befolyásolja de gyanúsan akkor fagy ki mindíg. Legalábbis nekem ez tűnt fel ha nincs hitac minion akkor nincs fagyás meg szerver gond. Legalábbis nálam nem volt mikor tudtam játszani. Ügye azt leszámítva mikor teljesen meghalt az egész és senki nem tudott belépni.
     
    10lucky kedveli ezt.
  2. bynks

    bynks Járnitanuló

    Egy kis kedve lenne az embernek játszani, de elérhetetlen, lassú, kifagy. Borzalmas tönkreteszi a játékélményt... hajamat tépem közbe..
     
    Vércse kedveli ezt.
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Tegnap azt vettem észre, hogy ha azon a térképen vagy amelyiken a Hitac, vagy épp beugrik oda, akkor vége. Kb. 3 másodpercenként kiakad a program.
     
  4. Taybor

    Taybor Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Most azt tapasztalo, hogy a hajom egész egyszerüen nem lövi az NPC-ket. Hiába elinditom a támadást rálő kb 2-öt és vége. Nem lővi tovább
     
  5. Taybor

    Taybor Fórum-zöldfülű

    Nagyon xar most a ajáték. Az NPC-ket nem lehet megsebezni. Nem rég játszok ezzel a játékkal de szerintem hanyagolni fogom. Ez egy xar.
     
  6. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    Kedves Taurus vagy bárki aki jogosult a témában: egy újra telepítés miatt elveszett a karim:(
    valamilyen rendszerhiba miatt ugyan azon a néven ugyanazokkal a karakterekkel és jelszóval engedett regisztrálni, kaptam egy teljesen üres és kredit meg uri nélküli liberátort:( Írtam a suprtnak, de válaszra sem méltattak. kihez vagy mihez forduljak? Szeretném visszakapni a hajóm mert közel 10 ezer órányi játék van benne
     
  7. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Tudom hülye kérdés, de a user ID-t felírtad?
    Össze tudod vetni a régit a mostanival, hogy azonos-e.
     
  8. RMB13

    RMB13 Fórum-zöldfülű

    sziasztok egész amerika szerverre miért nem tudok belépni a hajómmal? egyszerűen csak tölt de nem enged be a játékba? :( mi ennek az oka?
     
  9. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    nem írtam fel sajnos
     
  10. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Viccet félre téve jó volt ez a ban hullám, de most még több bot van mint volt . :D Meg jó sok " túlélte " halottnak a csók kb megint.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.8.23
  11. Hello DO !
    Nos játék etikett....
    Hogy kill pontot szerez magának az odáig oké. De az ,hogy lövöm a hitacot és lelö rola folyamatosan ,hitacba nem lö csak egyet
    legyen neki doboza. Én lesebzem 5% ig utánna lö le??? Azonos megbizó??(utálom a vegyes klánokat...)

    Hát én vagyok a hülye ezek szerint mert nekem is ezt kéne csinálnom??
    Hozzáteszem olyat lö az egyén ,hogy beszarás.....
    Welcom to ukrajna meg a haverja....
    Szivesen elbeszélgetnék veled becsületpontjaidról !!!!!!!! JA azt se tudod mi az a BECSÜLET!!!!

    Tényleg hát én nem is tudom....mit tegyek hogy a event feladatokat meg tudjam csinálni........

    Mindenesetre adatgyüjtés megvan megy a suppra XDXD

    További széles ürt neked kisbarátom.

    ÜDV SYS.;)
     
  12. _SeaHawk_

    _SeaHawk_ Fórum-zöldfülű

    egy ukrántól mit vársz? azt ők hírből sem ismerik
     
    törökcipő kedveli ezt.
  13. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Te még ezen meglepődsz ? :D Nem tudom feltűnt e de kb az elmúlt 5-6 évben kb minden játékot az oroszok meg az ukránok csesznek szét. Nem szép ilyet írni, de az se, hogy szinte mindenhol büntetlenül csalnak meg szétbarmolnak mindent. Én ebben nem nagyon szeretnék álláspontot foglalni, de kezd unalmas lenni, hogy már nem marad miattuk semmi normális online játék. Itt sajnos a játék készítők is a hibásak ezt nekik is tudniuk kellene jól és " figyelni " őket nem e huncutkodnak, mert sajna a 99%-uk fixen csal. :confused:
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Épp Welcome to Belgium user lőtt le és épp ő vezeti a preztizsharcot. Vajon miért. Álcában vagyok NPC-k között és egyből kifog és lő. 752-vel megy a hajóm, de góli plusszal utolér.
    Az egész ukrán banda nem 5-6 éve, hanem amióta én regisztráltam 2010 óta folyamatosan csal. Anno beküldtem, hogy 1.5 milliót sebeznek (videóval) kiröhögött a team.
    Most meg írogat, hogy kinyalhatom neki...
    Korrupt banda az egész.
    EZT ENGEDI MEG A MÁSIK KORRUPT BANDA!
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.23
    Vércse és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  15. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Igen már régebben kezdték el a huncutkodást ezzel egyet értek én is. De kb annyi ideje " feltűnő " meg már nem is " fű " alatt csinálják. Mindenki előtt nyilvánosan csalnak de tényleg szó szerint minden hol és a vicc, hogy telibe kakilják kb minden hol. :D
     
  16. ..HUN1966HUN..

    ..HUN1966HUN.. Utánpótlás-írogató

    Be lépés a játékba lehetetlen
     
  17. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Kedves Játékos,

    Kérlek, vedd fel a kapcsolatot a Supporttal!

    Üdvözlettel:
    Taurus
     
  18. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    PVE szerveren a 2-BL mapon az összes pvp npc a bázisra spawnol folyamatosan. Ez biztos jól van így? o_O Csak mert kitartóan ott farmolják bottal. :D

    Szuper az " új " doboz csak ép semmi értelmeset nem ad. Ne vicceljünk már srácok komolyan a 2 kredites rakéta, xenomit meg 2-3x ammo van benne... wow... pont erre vágytam. :oops: Amúgy is ... hol a wiz rakéta az nincs is benne ? :p :D
     
    Utoljára szerkesztett: 1.9.23
  19. ..HUN1966HUN..

    ..HUN1966HUN.. Utánpótlás-írogató

  20. ..HUN1966HUN..

    ..HUN1966HUN.. Utánpótlás-írogató

    Még mindig semmi .