Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Miért nem lehet belépni 2 órája?
     
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    A hiba az ön készülékében van én bent vagyok kitartóan mészárlom az egyik botot mert felkúrt. :D Amúgy HA már itt tartunk GBL1 szerver Wonderful-Alice ( ID: 172626364 ) nevű játékos 0-24 botol cubi mapon ( 2-6 map ) lopja a cubit ha lövöm vagy ha bárki más lövi... rakjátok már ki a picsába... Az elmúlt héten csak napi átlag 20 órát játszott biztos hihető, hogy kézzel tolja... Még ügye még én legyek büntetve - becs ponttal mert ő csal 0-24 meg még pofátlan is ... elmentek a fenébe ... most piros event miatt az biztos még meg nem unom addig pukkanni fog letojom a becs pontot ... :mad:
     
    Utoljára szerkesztett: 1.9.23
  3. MeF_ioza

    MeF_ioza Utánpótlás-írogató

    a jatek sajnos sok problemaval kuzd az latszik de sajna mar 11 eve szinte problemakal kuzd es sha nem tudjak rendesen kijavitani :))
    Kedves Grincs ha szbad valamit irnom es remelem nem sertodol meg de engem is kiraktak marciusba elso ban es aprilisba a masodjara veglegesen mivel ugymond hasznaltam a train botot eloszor hasznaltam igaz alairom kaptam 7 napot utana masodjara nem is jatszotam es kitetek vegleg es meg sok jatekost akik nem is hasznaltak utana szoval hagyjuk aszt a hires szuro programot mert nem eppen ugy szur ahogy kene ja es meg igy utoljara ojanok maradtak a topban akik kb 2 even keresztul beheztek a train bottal es azota sem lettek kiteve szep napot remelem nem irtam semmi sertot viszlat.
     
  4. MeF_ioza

    MeF_ioza Utánpótlás-írogató

    Nyugi nem fognak tenni semmit irtam en is sok porgosert es semmi vigyazzal mert a vegen mind a ketten repultok pushingert csak szolok nem tennem a helyedbe
     
  5. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Na erre már csak azt tudom mondani 1 gonddal akkor kevesebb :D nagy pushing a - becs vigyázzatok én leszek a top1 :eek: gyorsan gyorsan töröljetek :D Tudom nagyon jól, hogy nem rakják ki már írtam supportra is azóta is ott pörög 0-24 a gyerek. Na ez a szánalmas, hogy kajak fölösleges bármit írni nem történik semmi. De most legalább végre megbosszulhatom a sok szivatást amit csinál mert piros. :D

    amúgy...
    Kaptál -6.400 becsületpontot. Itt járok jelenleg xD vagy 8x pukkant számolta a fene. Leszarom van még 1 órám én ölöm ha meglátom, rakjatok ki akkor ha szerintetek ez BŰN a csalás meg NEM...
     
  6. amarha007

    amarha007 Utánpótlás-írogató

    szeretném kérdezni hogy mér nem enged be engem a game mindig belépéskor azt irja ki hogy nem vagy kapcsolatban a szerverrel
     
  7. amarha007

    amarha007 Utánpótlás-írogató

    én sem tudok és már nagyon fel baxot
     
  8. amarha007

    amarha007 Utánpótlás-írogató

    syem;jem syerint a fasy kivan eyyel a fossal fasy;r nem enged be senkit
     
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Azt nem mértem, hogy miért nincs semmi tájékoztatás! Több órája (másnak napja) nem lehet belépni, és semmi támogatás.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.9.23
  10. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Éppenséggel volt tájékoztatás. Írták hogy tudnak róla... egy kalap **** az egész rendszer, de nem tudják megcsinálni mert ... a fantáziádra bízom... :D
     
  11. amarha007

    amarha007 Utánpótlás-írogató

    ja oké de semmi kompenzáció nem lessz meg ha nem tudunk továbra is belépni mindent elveszitünk ? hiába jáccotunk ki ki akármennyit is. és buktunk egy játékot
     
  12. amarha007

    amarha007 Utánpótlás-írogató

    a másik leg érdekesebb hogy csak a magyarok nem tudnak játcani
     
  13. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Akkor a magyar teamtől elvárható lenne a tájékoztatás.
     
  14. N1Thuareg

    N1Thuareg Utánpótlás-írogató

    ez jó nem lehet lőni.....kiszedtétek a játék szivét...gratula
     
  15. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nekem megszakad a betöltés után rögtön. Másnak is vagy csak nekem..
     
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kedves Team!

    Vettem pénteken egy Perseus csomag 5390 HUF-ért, amiért kaptam 48 kulcsot.
    Na, most a leírás a következő:
    A Perseus áldásai bizonyos eséllyel tartalmaznak jutalmakat. A következő jutalmakra van esély: :
    - Instabil modulok (DMG-XHD01, SHD-XHD01, SPC-XHD01, HP-XHD01, DMG-XV02, SHD-XV02, SPC-XV02, HP-XV02, DMG-ZPVE, SHD-ZPVE, SPC-ZPVE, HP-ZPVE)
    - Carbonite Enigma drónesign, Carbonite Hammerclaw dróndesign, Carbonite Hammerclaw P.E.T.-design
    - Nyersanyagok (seprom, polichromium, instabil töredék, hasznosítási mag, engedély, axion sugárvezérlő, indoktrin-olaj)
    - Felszerelés (hyperplasmoid LF-4, magmadrill LF-4, paritydrill LF-4, LF-P01, LF-PX01, SG3N-P01, SG3N-PX01)


    A kérdésem:
    Hogy a büdös francba katam a Perseus áldásai ládából
    01.09.2023 - 14:23 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-50 (15.000)
    01.09.2023 - 14:20 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-25 (30.000)
    01.09.2023 - 14:19 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-25 (30.000)
    01.09.2023 - 14:19 Megszerzett tárgy: Lőszer - PLT-2021 (2.136)
    01.09.2023 - 14:18 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-50 (15.000)
    01.09.2023 - 14:18 Megszerzett tárgy: Lőszer - PLT-2021 (2.405)
    01.09.2023 - 14:17 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-50 (15.000)
    01.09.2023 - 14:12 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-50 (15.000)
    01.09.2023 - 14:09 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-50 (15.000)
    01.09.2023 - 14:08 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-50 (15.000)
    01.09.2023 - 14:05 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-50 (15.000)
    01.09.2023 - 14:00 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-25 (30.000)

    Tehát, megvettem a kulcsokat a leírás alapján, de sehol nem írja, hogy ennyi **** lőszer lesz belecsempészve.
    Ez nem felel meg a kiírásnak és eléggé felhúzott a csalásnak az a szintje, amit ez a nulla szívonalon működő banda produkál.
    Hogy kerülnek ezek a szarok a dobozokba?
    Azonnal kérem vissza a pénzem, mivel ÁTVERÉS az egész.
    5390/48= kb. 393 forint. Darabonként ennyivel vertetek át.
    Október első hetére van időpontom nemzetközi szintű feljelentéshez konzultációra. Ha más nem, akkor én indítom el ennek a csaló bagázsnak a kitakarítására, azt majd lehet magyarázni, hogy mi ez a bot szimbiózis és a sok átverés.

    KÉREM VISSZA A PÉNZEM!!!

    Jelen pillanatban lehet venni csomagokat, de nem biztosított annak felhasználása, mivel be sem lehet lépni és nincs erről semmi tájékoztatás.
    Arról nem is beszélve, hogy a preztízsharcban pénteken harmadik voltam, azóta nem tudok belépni, pedig én itt vagyok.
    Ha kisesek a 0-10-ből akkor is kérem az ehhez tartozó jutalmakat, mert tisztességtelen az egész - az meg marhára nem érdekel mennyi nyafogás van, hogy DDOS támadás meg "hozzánemértés" miatt nagyon sajnáljuk...
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.23
  17. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    EU2-re be tudtam lépni, EU4-re nem.
    Ki az aki blokkolja a hajómat?
    Amint látható sikerült bepöccenteni...
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.23
  18. MeF_ioza

    MeF_ioza Utánpótlás-írogató

    jo reggelt esetleg ha majd lesz egy admin erre es valaszolna aszt megkoszonem egy olyan kerdesem lenne marciusba es aprilisba lettem banolva az egyik hajomal es masodjara vegleges bant kaptam mas jatekos is de annak megvan a hajoja miert is nem mindenki kapott veglegest masodjara?
     
  19. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Ez az új DO leszoktató program része lenne? :D Javaslom akkor át kellene írni pl: " ezt besz.ptad ..." címre :D Tényleg manapság már azon lepődünk meg ha valami rendesen működik. :rolleyes: Viccet félre téve, akkor ez így elég kellemetlen, ha tényleg a miatt van.
     
  20. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Tényleg!
    Cím van a hajón!

    Ebben az esetben a DO blokkolja a hajóm. Így kérem azonnal biztosítani a játékban való részvételt és nem kizárni. Így a meghirdetett Event érvénytelen, mert nem biztosítja az egyenlő esélyeket (mondom én hogy feljelentés lesz ennek a vége)!

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.23