Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nikeboy0000

    Nikeboy0000 Fórum-zöldfülű

    Nem hát, 5-4re ugrás közben beragadt a hajóm is :D ott is maradt, ott nem tölt be, hajócsere után betölt, de kaput ugrani nem nagyon kell :D
     
  2. klarcsi25

    klarcsi25 Fórum-zöldfülű

    az igen :D én addig se jutok el
     
  3. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    itt is csak zöld kockák szaladgálnak
     
  4. klarcsi25

    klarcsi25 Fórum-zöldfülű

    ez a baj. :D bezzeg eu5 működik..
     
  5. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    talán korlátozni kéne az egy szerveren játszok létszámát
     
  6. klarcsi25

    klarcsi25 Fórum-zöldfülű

    te is tudod hogy itt annál nagyobb a probléma,mint a létszám.
     
  7. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Ne legyetek már állandóan gonoszak. Egész évben csak savazzuk szegényeket néha kis dicséret is mehetne. Jól esne nekik is. Szerintem tökre fejlődő képesek az elmúlt időszakhoz képest. Azt, hogy most kisebb leállások még vannak már szinte semmi ahhoz képest, hogy napokig nem tudtunk belépni se. Kaptunk pár kompenzációt is, most 1 jó eventet is igaz kisebb nagyobb hibákkal, de semmi sem lehet tökéleset ügye mint szokták mondani. Aki rendesen követte az elmúlt eseményeket az tudja, hogy ez azért már " nagy szó " legalább már látszik rajtuk, hogy igen is akarnak valamit tenni. Nem mondom, hogy jó sorrendben haladnak a problémákkal és a megoldásukkal, de legalább már van látszata a dolgoknak. Valahol ügye el kell kezdeni a sok éves " amit nem látunk az nem fáj... " dolgok eltakarítását / rendbe tételét. A szerver stabilitás már viszonylag ok, még a csalókat kellene kicsit komolyabban végre megtizedelni meg esetlegesen a kisebb nagyobb problémákat gyorsabban javítani. Hát majd meglátjuk hogyan fejlődnek tovább eddig szerintem bíztató. Remélem / reméljük, hogy végre észbe kaptak és tesznek majd a továbbiakban is valamit a dolgokkal mert gyászos volt már ami itt ment.
     
  8. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    A két hét prémiumos utalványkód = a pék kócos fxxxx-val, mert nem lehet belépni.
    Más problémám amúgy nincs.
     
  9. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    A hiba az Ön készülékében van. :D
     
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  10. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A következő kód ez lesz! :)
     
    Páncélgránátos és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  11. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Hajjajjj ... az érzés mikor a saját klántársad botol ... fenomenális ... :D kajak nem marad már 1 rendes ember se aki nem csal ? :( komolyan ne k.rjatok már fel ... hát mi a retkes lóf.... van ... én nem csalok csak vagy mi a f.sz van ? Mert akkor szóljatok tolom én is halooo ... o_O

    Kérdés ...
    Ha tudjuk szinte fixen, hogy csal valaki és nem repülnek instant klánból... akkor a többiek is büntetve lesznek miattuk? Nekem nem sok kedvem van miattuk repülni ezért is kérdezem, meg a többiek is e miatt duzzognak. Eddig nem volt gond velük. Nem sikerült velük még " beszélni " de kb 99%, hogy valami nem kóser a dologban, mert folyamat fent vannak de nem válaszolnak. Reportolni hiába reportoljuk úgy se rakják ki vagyis nem sok esélyt látok rá. Valakinek valami ötlet / tanács ?
     
    Utoljára szerkesztett: 26.10.23
  12. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Remek, hogy most is kidob és nem lehet visszamenni.
    Ez már annyira általános, hogy tök fölösleges türelmet és megértést kérni. Bezzeg igazságtalanul kitiltani az embert az megy.
    Sajnos ez nem a jobbfék banda, hanem a ...
     
  13. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Hihetetlen!
    Újra ugyanaz a helyzet! Kidobott megint és nem enged vissza.
     
  14. Chonkav7

    Chonkav7 Fórum-zöldfülű

    Elvileg fejlesztési óra lesz, de nem lehet belépni, naggyon jó.
     
  15. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Pusat-ra meg a plus verzióra nincs modul vagy mi a fene? Simára ahogy elnézem elvileg van 3 fix modul is.... De akkor mi a bánatért nincs berakva sose? o_O Tessék már berakni shopba vagy valahova hallooo... van egy tonna hajó meg modul rájuk, de sehol nem lehet szerezni mert mindíg ugyan azok a sz.rok vannak eventben is. :mad: Fenének van ez a hulladék modul rendszer, ha sose érhető el ha más nem legalább a fix verzió?! Tuti bele fog kötni valaki... megsúgom van solaris plusom sőt modulok is rá, de engem a Pusat meg a plus verzió érdekelne csak épp 1 éve 1 retek modul se érhető el rá. :( Örülünk, hoyg fent valakinek becsípődött valami .. de létezik a szutyok golin, orcuson meg a citadellen kívül másik 60 hajó is a játékban.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.23
  16. Chonkav7

    Chonkav7 Fórum-zöldfülű

    Majd benne lesz egyszer, jó pénzért.
     
    -Szép_Mező- kedveli ezt.
  17. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Komolyan én már lesz.rom .. adok érte 10k Huf... csak legyen benne 1 csomagban akkor az összes ( 3 modul a sima pusatra ) nekem az is elég. :D Csak valami történjen már mert ez így nem állapot. Ott a " big " hajó és semmi nincs ami elérhető rá, DE megy a duzzogás, hogy senki nem használja csak a golit meg a citadellt meg esetleg 1-2 egyéb hajót elvétve ... hát b+ ... egyéb kérdés, hogy mért? o_O
     
  18. Chonkav7

    Chonkav7 Fórum-zöldfülű

    Senkinek nem megy server restart után?
     
  19. klarcsi25

    klarcsi25 Fórum-zöldfülű

    offos megint...semmi nem működik. ez már mindennapos,és nagyon unalmas már..
     
  20. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Amúgy a vonat botok megint hanyagolva lettek? Jó páran panaszkodtak már ilyen pár fős vonatkákra. Ne én olyat láttam besírsz. :D Olyan brutál kb 20 fős ( csak hogy nehogy véletlenül feltűnő legyen ügye... ) vonat kering BL mapon megint PVE szerveren... egy élmény nézni ahogy elsüvít melletted. :D Gondolom ők se 0-24 tolják véletlenül se. :rolleyes: