Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. S_Ö_R_Ö_S

    S_Ö_R_Ö_S Utánpótlás-írogató

    Amúgy nem "Bántsák" hanem bántják, de mindegy :)
     
  2. 10lucky

    10lucky Fórum-zöldfülű

    nem megy! Én is kezdek berágni!
     
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Szeretnék belépni a játékba!
     
  4. Hello nem fogsz XD.
    Ja amugy nem ismétlem küldi miatt nem fogok vissza löni rád hiába is szeretnéd.... CSAK 12x kezdtem ujra nyugi MOO harcos
    leszedlek ha olyan küldim lesz XDXDXD
     
  5. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én lőttem Rád?
    Ha ne ez a neved, ami a fórumon, honnan tudjam ki vagy!
    Írd már meg légy szíves!
     
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Mi lehet a probléma. Az egyik account-tal be tudok lépni ugyanarra a szerverre, a másikkal nem.
     
  7. SYSTEM
    De nem gond jo hajód van igy jo lesz végre harcolni XD
     
  8. MarhaSteak

    MarhaSteak Fórum-zöldfülű

    Kedves support! Hajnal óta nem tudok belépni. Ezt írja:
    502 Bad Gateway,
     
  9. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Jó akkor én is duzzogok már kicsit ... szerintem kakiljon sünt, aki kitalálta, hogy zöld láda is jöhet az npc-kből... tényleg b+ brutál jó ötlet az event item szerinted hova fa...ba spawnol he...? o_O A retek zöld ládáda alá te szerencsétlen ... hogy a f...ba vegyem fel ? Legalább 1 kicseszett opció lenne amivel kilehet kapcsolni a ládákat vagy valami. Komolyan egyik fejlesztő se játszik ezzel a borzalommal amit össze raktak? :confused: Komolyan a fa... kivan hogy ott kell ügyeskedni hogy feltudd vemmi az **** event itemet ami amúgy kreditet fossa kitartóan. Vicc kategória. Mi a reteknek ad az npc zöld ládát nincs elég a mapon ?
     
    Utoljára szerkesztett: 10.11.23
  10. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Junior szaki

    Üdv!
    Megoldás:
    1.kivárod,míg a láda eltűnik a dobozról (sztem kb. max 1 perc) addig lősz mást
    2.Ha oldal irányba elrepülsz,de még látótávolságon belül van a doboz,a láda eltűnik a dobozról,viszont a doboz még látható,katt a dobozra,a hajó rárepül és felveszi
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  11. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Köszi a tippet. Igen ebből a 2es megoldást használom álltalában. Nem is lenne vele gond, ha csak 1-2 ládát rakna ki néha a játék. Uber mapon valami brutál módon jön néha a láda. Ilyen 10 npc-ből van hogy 4-6 is lerak. Mikor az ember alapból is szenved a " lehetetlen " értsd hosszú küldikkel ( ölj meg xy npc-ből 2 ezret ... ) nem igazán dobja fel az ember hangulatát ha még ládák alól kell horgászni közben az event itemet kifelé. Igazából sose értettem mi értelme van, hogy dobja npc is a ládát. Pontosan ugyan az ami a mapokon is van semmivel nem jobb a dropja. Aki ládázni akar esetleg az szerintem nem npc-ből farmolja, hanem keres a mapon és kinyitja. Így egy teljesen felesleges, sőt idegesítő játék funkció jelenleg. Vagy akkor már csinálják meg, hogy egyből megkapod az event itemet és nem kell szedegetni. Többi eventnél úgy működik itt mért nem? Lenne azért pár ilyen érdekes kérdésem ezzel kapcsolatban. Néha teljesen logikátlanul van megcsinálva 1-2 dolog.
     
  12. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Egyébként az ilyen csata, ha utána meg tudjuk beszélni a stratégiát akkor nagyon sokat jelent a fejlődésben.
    Nekem anno Profiler nevű játékos segített és annyi trükköt magyarázott el, hogy el sem hittem mennyit jelent.
    Persze a clickbotosok ellen nehéz így is, de nem lehetetlen. Tegnap lelőttem 2v1-ben két ilyent hajót. Utána az egész térképen koslattak utánam, hogy leszedjenek. Kijelölés a végtelenből, álca nem sokat ért... ráadásul valószínű Teamspeak-en kommunikáltak, mert rögtön ott termett a másik, ha lőni kezdtem az egyiket.
    Sajnos már csak ilyen apró örömök maradtak a játékban....
     
  13. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nyugi, most sem működik semmi. Itt hétvége és a botok ezerrel működnek. 1-2-ön a legutolsó kis szir-**** hajó is botot használ. Így lehet gondolkodni, hogy mitől hal meg a rendszer...

    Tegnap kb. 1 órát lehetett összesen játszani.
    Beléptem, megszakadt, majd két óra múlva mikor beléptem "Lelőtt egy lordakia" üzenet fogadtott. Nem semmi!
     
  14. amarha007

    amarha007 Utánpótlás-írogató

    sziasztok most csak engem nem enged be vagy senkit se ?
     
  15. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Még most sem lehet belépni nekünk sem.
     
  16. Az semmi.... még az eső is ....... ahh.....
     
  17. Azért irhatna a team valamit miért nem jo ez az egész ...... Se dcn se más oldalon nincs info...
     
  18. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A Team múltkor leírta, hogy ők sem kapnak semmi információt!
    Igaz is, mi a fenét írhatna a központ nekik? Azt hogy még mindig nem értünk az egészhez és halvány gőzünk sincs hogy mit csináljunk.
    Ha kitiltjuk a botosokat, nem lesz közvetett bevételünk, ha engedjük őket, nem lehet játszani tisztességes módon.

    Na, ezt nem fogják leírni... inkább nekünk kellene leírni őket.
     
  19. panda_papa74

    panda_papa74 Fórum-zöldfülű

    Több mint 10 éve játszom ilyen sz.....ar még soha nem volt, hogy napokon keresztül nem lehet játszani!
     
  20. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Hát eléggé gyanús, hogy vagy adott szerverekkel van a gond vagy konkrét a net szolgáltatókkal, hogy nem tud rendesen kapcsolódni a szerverhez. Akinek gond van belépéssel segítse már a munkájukat a fejlesztőknek azzal, hogy leírja melyik szerver meg net szolgáltató. Nálam pl. pve szerveren vodafone nettel konkrétan nincs gond néha van este felé kis lagg meg 1-2x szerver kapcsolat vesztés, de 1-2 perc és megjavul. Konkrétan mióta volt a több napos globális belépési hiba azóta szerintem 1 kezemen meg tudnám számolni hányszor nem lehetett belépni, de az is megjavult ilyen 10-30 perc alatt. Szóval ha nem nálatok van a gond játékosoknál, akkor a fent említett 2 lesz a gond. Angol forumon is panaszkodnak sokan, hogy nem megy nekik. De az az érdekes van akinek gond nélkül megy. Persze a "nagyik" gond nélkül tudnak körözni, de ez már más kérdés. :D Kéne már őket megint kicsit szelektálni rájuk férne.