Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. VRU-XDXD

    VRU-XDXD Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! a másik karimnak hogyan tudom megnézni az user ID-t ha még a főoldalra sem tudok belépni tudja valaki? a válaszokat előre is köszönöm:))
     
  2. Peteo

    Peteo Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Hogyan lehet valakit letitalni vagy valami hasonló, mert folyamatosan kapok csoport invet egy adott játékostól és már kezd elég idegesítő lenni? Köszi a választ előre is.
     
  3. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Nem hivatalosan, de a DOstat nevű oldalon. Nem linkelek mert megb... khm ... akarom mondani nem szeretik. Keress rá google a barátod. Ha tudod melyik szerver mi a név, akkor meg is találod amit keresel az esetek 95%-ában mert nem teljes / bugos néha a lista.

    Mivel az ingame elérhető kattogható dolgok 1 kalap kakit nem érnek konkrétan nem műkodik a black list nem jó semmire. Így marad az, hogy beírod chatbe:
    /ignore (játékos neve)
    Ezután tuti nem látod amit ír. Azt viszont nem tudom, hogy így tud e csoportba hívni. Egy próbát azért megér hátha tényleg letilt mindent.
     
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Csókolom... a hörcsögök megrottyantak a sok szalaggálásba tessék már újra cserélni mert nem megy a game. :oops: Meg nem igazán van szülinapi kapu? Mért is van akkor kiírva táblázatba, hogy ma van? Amúgy mi van ma? Mert semmi újat nem látok ami eddig nem lett volna.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.12.23
  5. Peteo

    Peteo Fórum-zöldfülű

    Köszi a tippet de sajna ugyanúgy tud hívni csopiba :/
     
  6. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Akkor marad a "B" verzio. Csoport ablakon van 1 olyan gomb, hogy: " Meghívások letiltása " így viszont nem tud senki meghívni. Sajnos jobb ötletem nincs. Ebbe én is bele futottam sajnos 1 " nagyival " voltam véletlen 1x csoportba, mert azt hittem rendes játékos, és segíteni akar küldiben. Utána 1 hétig folyamat jött tőle az inv. Előbb utóbb megunja, ha nem tud invelni.
     
  7. N1Thuareg

    N1Thuareg Utánpótlás-írogató

    Ez újítás, hogy a mai napon nem én akarok játszani..hanem valaki megszabja mikor léphetek be?
     
  8. Chonkav7

    Chonkav7 Fórum-zöldfülű

    Mi történik miden este 17 óra után, hogy nem lehet belépni? :)
     
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A lázhatások működésekor a Berseker hajón minden egyes kapu ugrásakor lemegy az életerő az "alapértékekre". Így hiába a plusz százalék, ha a kapu ugráskor támadják ez semmilyen előnyt nem jelent.
    Kérjük javítani!
     
  10. Carbonite

    Carbonite Utánpótlás-írogató

    KARBANTARTÁS

    Kedves Játékosok!

    Holnap, 2024. január 31-én, szerdán karbantartást fognak végezni 10:00 órakor (közép-európai idő szerint).
    Ez a karbantartás bizonyos háttérmunkák elvégzése miatt szükséges, amely minden szerver újraindítását igényli.

    Ha bármilyen problémát tapasztaltok a játék betöltése közben, kérem töröljétek a játék gyorsítótárát, majd próbálkozzatok újra a játékba való bejelentkezéssel!

    A DarkOrbit csapata
    Üdvözlettel,

    Taurus
    S-Moderator

    A DarkOrbit csapata
    ez a sablon szoveg kell most megjelenjen es legyetek keszen ez azt jelenti nemsokara jon a prosperous event prospe pusat plusz es cyborggal
     
  11. gtrobert73

    gtrobert73 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok Tegnap nyertem az árverésen egy tárgyat de a mostanáig nem jött meg. Mi a teendőm?
     
  12. Logankaw3Hun

    Logankaw3Hun Fórum-zöldfülű

    Hali, nem frissül a szezonbérletben a a küldetés rész drága volt. Nem számol semmit se csatabérlet küldetéseket se semmi mást.
     
  13. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

  14. Logankaw3Hun

    Logankaw3Hun Fórum-zöldfülű

  15. gtrobert73

    gtrobert73 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy melyik az r-zone térkép és hogy lehet odajutni? Előre is köszi.
     
  16. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    hali ha belépsz a játékba a háromszögre kattints a refractionsra (fénytörés)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.2.24
    HU-Taurus kedveli ezt.
  17. 10lucky

    10lucky Fórum-zöldfülű

    sziasztok!nem tudok kapcsolódni a szerverhez!már mindennel próbálkoztam!köszönöm
     
  18. Olika2006

    Olika2006 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok nem indul a játék pár másodpercig fehér kép aztán ledob az asztalra bármi megoldás erre?
     
  19. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Egy picikét sok lett így event után a vonat bot a sok ingyen ammo miatt, vagyis gondolom azt lövik ép el. Kérhetünk 1 nagytakarítást megint ? :rolleyes: Köszi
     
  20. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    GE3 szerveren például itt a Holy család. 39-ig láttam beszámozva őket. Minden megbízón vannak pörgettyűik. Csapatban, vonatban száguldoznak büntetlenül a térképeken. Hasonló a Hatar batar nevű játékos is, belőle 30 körül van, ahogy látom. A baj az, hogy már sokan közülük citadell plusszal nyomulnak, te meg hónapok óta próbálod összegyűjteni rá a szükséges cuccokat, urit, stb. Írjátok, hogy sok DO közeli moderátor játszik is. Nem veszik ezeket észre? Nem jelentik? Nem ez a dolguk? Elnézést a magas hangszintemért, de nem ezt ígérték a pénzünkért cserébe. Lásd Általános Szerződés. Puszi