Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    EU4-re reggel beengedett és a botok non-stop 48 órája úgy mennek, mintha mi sem történt volna. Szerinted mennyi mindent szednek össze ennyi idő alatt?
     
  2. jani63MS.HU

    jani63MS.HU Utánpótlás-írogató

    Végül is: event van, ünnep van, hétvége van, GG duplázó van, miért is lehetne játszani?
     
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Majd meghosszabbítják egy nappal, mikor már munkanap lesz.
     
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Inkább egy kis diametriont kérnék ha lehet.
    Hát igen feleslegesen kínlódunk itt, az ünnepek miatt úgy sincs aki megcsinálja. Mehet mindenki levegőzni kicsit. :D Remélem azért eventen is hosszabbítanak, ha már sikerült megint eltolni a " szokásos " problémákkal. Ami amúgy tényleg kezd vicces lenni, mert az utóbbi időben minden eventen ez megy. Számítani lehetett rá, hogy ez lesz megint.
     
    Fekete2000 kedveli ezt.
  5. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Nana! Lesz hozzá még 10 WIZ raksi, meg 20 FWS tűzijáték is, ne aggódj már!:)
     
    Fekete2000 kedveli ezt.
  6. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Túlzásokba ne essünk azért. :D örüljünk ha a játék működni fog. :D
     
  7. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Ja, meg 2 boty kulcs. :D
     
  8. amarha007

    amarha007 Utánpótlás-írogató

    csak enyit kaptunk :D
    +++ Csatlakozási problémák +++

    Ez csak egy gyors magyarázat arra, hogy mi történik.

    Az elmúlt hónapokban DDoS-támadásokat tapasztaltunk a DarkOrbit webhely és a játékszerverek ellen, különösen hétvégén és ünnepnapokon, amikor a legtöbb játékos online van. A platform csapata számos védelmi mechanizmust alkalmazott, de a támadások folyamatosan fejlődtek.

    Biztosíthatom Önöket, hogy dolgozunk ezen, és a lehető leghamarabb újraindítjuk a szolgáltatást. Elnézést kérünk a kellemetlenségért.

    Az Ön DarkOrbit csapata
     
  9. amarha007

    amarha007 Utánpótlás-írogató

    csak mi az hogy a lehető leg hamarabb az lehet 2 nap is amedig ezek csinálnak is valamit
     
  10. $coobyĐoo

    $coobyĐoo Utánpótlás-írogató

    Végre be tudtam lépni és a havi bónuszt is el tudtam nyomni, utána pár lövés és ugrani akartam és már vége is... Tehát, ha valakit beenged egy térképre végre a játék, akkor maradjon ott és ott játsszon. Na az a ciki, ha valakit x-1-es térképre enged csak be :D
     
  11. jani63MS.HU

    jani63MS.HU Utánpótlás-írogató

    A napit én is befejeztem, szerencsére GG-be már nem tudtam menni
     
  12. Sulaco1968

    Sulaco1968 Utánpótlás-írogató

    Tegnap este óta próbálok belépni mikor lenne egy kis időm a játékra!Mind hiába!Bosszantó de kezdem megszokni illetve vissza sírni a régi szép időket!Azért kíváncsi lennék hogy hány botos hajó pörög a tojásokon!
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.24
  13. Sulaco1968

    Sulaco1968 Utánpótlás-írogató

    Na most megindult a móka,nálam!Kíváncsi leszek,hogy este sikerül-e visszajönni illetve belépnem!
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Most dobott ki: 17:21
     
  15. Sulaco1968

    Sulaco1968 Utánpótlás-írogató

    Sajna engem se enged már vissza
     
  16. -Szép_Mező-

    -Szép_Mező- Utánpótlás-írogató

    Hátakor most lemondom a megújuló előfizetéseimet...mennyetek a francba!!!!
     
  17. Sziasztok!
    Engem konkrétan már 4 napja nem enged be így sajnos elesek egy csomó loot-tól. Folyamatosan pakolják bele a fizetős tartalmat ezért az ember kénytelen beleölni havonta pár ezret és alig lehet ezzel a f0sal játszani szerintem le is törlöm újra.

    Kedves fejlesztő csapat ez így rendben van Önök szerint???
    Valami kompenzáció azért járna szerintem....
     
    -Szép_Mező- kedveli ezt.
  18. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    igen biztos jár majd ..!.. valami hasonló, a tisztességesek nem a kompenzácioért játszanak, ja és megkapják a zombik is
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.24
  19. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    Órák óta nem lehet belépni a kapukat nem tudom csinálni copjatok le DO-s banda
     
    -Szép_Mező- kedveli ezt.
  20. jani63MS.HU

    jani63MS.HU Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Ma sem lehet belépni