MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: MΣGΛIЯΛ♥Я♥™, témanyitás ideje: 30.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Sziasztok,

    azt hiszem én se maradok ki a sorból,és megpróbálkozom egy bemutatkozással :)

    Nagyon tetszett LoneWolf képekkel tarkított bemutatkozása,úgyhogy én is felkutattam pár képet.

    Amit róla tudni lehet 26 éves vagyok és a női játékosok táborát igyekszem erősíteni. A játékkal 2010. szeptemberében ismerkedtem meg, és most már 4 év távlatából kijelentem,hogy beszippantott a űr. Skandinávia 1 szerveren kezdtem a játékot, volt pár próbálkozásom más szervereken, de rájöttem, hogy ez marad a fő szerver ahova a szívem húz :)

    Amikor kezdtem, így "néztem" ki :

    [​IMG]

    Majd szépen lassan megismerkedtem a játékkal és elindultam a fejlődés rögös útján, megtanultam kipörögni a lont és izgatottan készültem az első kapumra:

    [​IMG]

    És ugye ha már a kapuk simán mennek, akkor ideje a PvP harcokba is belekóstolni (hmm itt még hosszú volt 1-1 csata):

    [​IMG]

    [​IMG]

    LoneWolf a kutakodás közben sajnos 1 képet találtam csak, amin még van MM-V...de pont egy puskaporos hangulatú kép lett :D :

    [​IMG]

    Néhány kép amikor sikerült elérni a kitűzött célokat:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Akiért érdemes itt lenni :) :

    [​IMG]

    Akikkel jó együtt játszani (ez csak egy töredéke) :
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    Közös erővel sikerült megalkotnunk a szerver legerősebb magyar klánját, és hosszú évek munkájával bekerültünk a top 10-be:

    [​IMG]

    És zárásnak a legfrissebb kép:

    [​IMG]

    Ez az én történetem (mi történetünk), aki elolvasta,annak köszönöm :)
     
  2. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Ejjj warozgattunk az MM-V klánnal? :p Mondjuk igen, az MMO magyarok és VRU magyarok már akkoriban sem voltak nagyon jóban, mikor még voltam Skandi 1-en. Kezdve Coco bácsival. :) De gratulálok az eredményekhez, és a történethez!
     
  3. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    És egy újabb mérföldkő, amit elértem

    Elérted a(z) 22. szintet.
    A következő szint eléréséhez még 1838841693 tapasztalatpontra van szükséged.

    [​IMG]
     
    Nitronyussz és LoneWolf kedveli ezt.
  4. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    nem akarlak megsérteni de mi klánunk 5 perc alatt top 2 lett . (csak magyarokkal.)
     
  5. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Jaj,ne mondjad már... Szerinted,ezt bár ki is elhiszi? Hülyének nézed itt az embereket?
    :confused:
     
  6. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    engem nem nagyon érdekel ki hiszi el s ki nem. igy volt s téma lezárva. Tessék ts ip:
    ruby.voic.in:7400
    kérdezz meg bárkit nyugodtan.
     
  7. Psycho

    Psycho Utánpótlás-írogató

    Aki tud az tud, regisztráltál, elkezdted 0-ról a játékot alapítottál egy klánt ahová veled azonos szintű játékosokat vettél be és hipp-hopp 5 perc és top2. Ha így történt akkor van alapja a hozzászólásodnak, és fejet hajtok nagyságod előtt. Jaaa, hogy nem így történt, hanemm egy rakás fullos hajó alapított egy klánt, hát úgy lehet, csak hogy Megaira nem erről beszélt, hanem , hogy 0-ról 4 év alatt feltornázták magukat a top 10-be.
     
    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ kedveli ezt.
  8. tomm27

    tomm27 Utánpótlás-írogató

    az hogy a klán hányadik lényegtelen már bocsánat :D mi hu1-en MÁV al poénból voltunk top1 ek! :D nem 2 nem 5 nem 20 top1 úgy hogy nem érdekelt minket a rangsor :D csak a pvp
     
  9. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    ennyi :D
     
  10. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Nem akarlak megsérteni, de ebből hány tag tenné tűzbe érted a kezét?:) Mert én a 4 év a klánom nagy részét személyesen megismertem, és nem egy nicknév tp-vel a számomra, hanem barátok :) Pontokat generálni nem művészet :) Én is tudnék top 2 klánt csinálni....de nem ez a cél..... lehetsz top1 is, ha a pontok mögött nincs tartalom......

    Psycho érti, hogy mit akartam közölni az írásommal :)

    Még egy aprócska megjegyzés....csinálj top 2 magyar klán egy olyan szerveren, ahol kb. 70 magyar játékos van összesen a 3 megbízónál :)
     
    Psycho és Nitronyussz kedveli ezt.
  11. Bocsánat az offért, de ennek itt a helye :)
    Megtaláltam magam :p ... Emlékszem a vége felé már nem is a játék miatt jártam fel, ahogy írtad te is, emberekből állt a klán nem pedig ID ből és pontokból, sose volt az az érzése az embernek hogy őt nem látják szívesen a TGOH-ban csak mert kevesebb a pontja vagy nem olyan erős... Fura, de nehéz lenne szavakban megfogalmazni a jelenlegi kapcsolatot köztem és A klán között, illetve nem is annyira a klán inkább egy-két személy akiket már nem is szívesen nevezek klántársnak mert lenézőnek érzem, sokkal inkább a barátaim mintsem játékostársak, kötődtek barátságok, amik életre szólnak, sokan élnek halnak hogy játszhassanak, remélem egyszer ők is bekerülnek egy ilyen társaságba és megértik, nem az a lényeg, hogy hogyan játszol mennyi pénzt és időt ölsz bele, hanem az hogy kikkel teheted meg mindezt.
    [TGOH]Mя.ЌĬℓℓﻻэЯ»20«
     
  12. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Vicces amikor életed párját kapod ellenfélnek...és mekkora az esély, hogy egy globális játékba pont őt kapod... :D

    [​IMG]