Naptár

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Csocsesz123, témanyitás ideje: 12.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csocsesz123

Csocsesz123 Fórum-zöldfülű

Sziasztok új vagyok a játékban. Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a naptárban elvileg ma LF-4 nap es GG duplázó nap van. Beléptem és nem irta ki az LF-4 napot sem és a GG-nél sincs kinnt, hogy duplázna ma. Ez miért van? Vagy próbálkozzak később vagy neis várjak rá?

2. Csocsesz123

Valaki tudna választ adni a kérdésemre?

3. Szabyka88

Szabyka88 Fórumlakó

Erre Én is kiváncsi lennék, GG Dupla biztos hogy nincs mivel az a GG kapuknál jelezve szokott lenni!

4. luxuswc

luxuswc Junior szaki

Nézz vissza később, talán berakják

5. Szabyka88

Szabyka88 Fórumlakó

Ami a legszebb hogy a GG változások miatt elvileg 2 hétig Dupla GG lenne a játékban, tegnap sem volt, s ma sem. Itt a leírásban:

Sziasztok!
    A hétvégi hatalmas szerverlaggok a rengeteg játékosnak voltak köszönhetőek a GG átjárókban.
    Ezt megelőzendő időszakos változások:
    • Felső határ lett megadva az azonos időben átjárót éppen teljesítő játékosok számára minden szerveren,azon felül nem lehet belépni GG-be,pontos adatot még nem tudunk
    • Játékosoknak,akik nem tudnak bejutni,várniuk kell,míg valaki ki nem jön
    • A Dupla GG nap meg lett hosszabbítva a hétköznapokra is 2 héten keresztül
    Ez Április 4-én lett kiírva, tehát elvileg ha hozzáadjuk a 2 hetet, ami felénk 14 nap, akkor 18.-ig kellene Dupla GG napot tartani!

6. dohányfüst

dohányfüst Haladó

hétköznap van , hétfötöl péntekig, a multkori ujjítás miatt hoszabítotak 2 hétre . de lehet hiba is

7. Szabyka88

Szabyka88 Fórumlakó

Elméletileg nem. 2 hét lett kiírva, s a 2 hétbe a hétvége is beleszámít.
    Biztos hogy hiba mivel a naptárban is szerepel a GG Dupla :)

8. dohányfüst

dohányfüst Haladó

a naptár az nem mérvadó. mivel a változtatás joga fentáll a bp nél, (admin irta ) igy vagy ez vagy az :)

9. ¤HOFI¤ŁEGENФ

¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

Tegnap kiraktam a kronoszt ma kivittem mert a naptár azt írta dupla nap van!!! MIÉRT NINCS KIÍRVA SEHOVA, HA NEM ÍGY VAN???

10. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Ez így igaz,segítség csupán,a főoldalon lévő kiírás az mindig igaz. Itt most én hittem,hogy a mai napon a szokásokhoz híven lesz dupla nap,erre mégse.

11. harika78

harika78 Utánpótlás-írogató

Leeroy és lf4 nap miért nincs? Az kintvan discordon is

12. Leeroy

Valami hiba lesz.

13. dohányfüst

dohányfüst Haladó

A képesség pontoknál a veterán képességnél a százalékok összeadódnak, vagy csak szimplán az aktuális pont van érvényben pl 3 /5 ?

14. Csocsesz123

Nagyon fain. Kiraktam 1 kappat 1 lambdat 2 zetat.. Egyik se adott duplan.. Kösz DO.. Raadasul LF4 nap se volt.

15. Leeroy

Mindig az aktuális számít.

dohányfüst kedveli ezt.
  16. Szabyka88

Szabyka88 Fórumlakó

Azt tudom hogy a naptár nem számít. de A Dupla GG nap meg lett hosszabbítva a hétköznapokra is 2 héten keresztül.

Legalábbis ez lett kiírva :)

¤HOFI¤ŁEGENФ kedveli ezt.

Az oldal megosztása