Nem tölt be a játék

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: biiohazard, témanyitás ideje: 5.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    szia, lehet ojan géped,hogy pakson kigyulad a vészvillogo mert kevés a kakaó , de ha központi a hiba akkor is azt kapod hogy a hiba az ön gépében van . sablon szöveg, csak az a bibi minden játék majdnem fullon megy , ez a böngészös meg akad xd
     
    Boekatsjakka kedveli ezt.
  2. energytech131

    energytech131 Fórum-zöldfülű

    8 irisszel 3x 248ig hullamig jutottam, de a laggok sajnos elbántak velem :c Remélem kompenzálják megint egy hét semmivelxdű
     
  3. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Hát nálam most érte el a játszhatatlan kategóriát...kapcsolat fül, szerelőműhely nincs, kapu ugrás 10-ből 2-szer akkor is 5perc, megpróbáltam pár db pallát felszedni, de olyan lagg van hogy már azt se lehet. Természetesen botos barátainknak fut a szekér. Megy a kamu duma hogy ilyen kapu meg olyan event miatt nem mennek a szerverek, lehet végre a progisokat kéne bannolni azok helyett akik ezt szóvá teszik... na mindegy, kár érte jó kis játék volt.
     
    JonSnow111111111 kedveli ezt.
  4. Black↯Angel

    Black↯Angel Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Csak en nem tudok belepni a jatekba vagy mas is igy van?
     
  5. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Én belépni be tudok. Csak hát minek....ez itt a nagy kérdés.
     
  6. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    *LEZÁRVA*
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.