Visszajelzés News on the new „3D Graphics Engine Update” – Public Testing Tuesday, 16 June 2015!

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 15.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Nekem is nagyon tetszik, még elég jól is fut ahhoz képest :) Némelyik űrlény és űrhajó kicsit bugyutábbra sikeredett, a rakománydobozok is furák, de majd megszokom. Tök jó, hogy ennyire rá lehet zoomolni a hajóra, nekem tetszik. Pl. azt sem tudtam eddig, hogy van a citán elite logó :D
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nekem is tetszik a megoldás, de a színezés és a legtöbb hajó és npc elég csúnyácska lett, mintha painttel csinálták volna. Az eddigi hajók ehhez képest nagyon jól néznek ki, többre számítottam. Én maradok a régi, 2D kliensnél.
     
    Moldvix kedveli ezt.
  3. De nekem nem jőn be a teszt szeró :(
     
  4. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Hát igen, nincsenek olyan részletesen kidolgozva az űrhajók. Gondolom ez azért van, hogy jobban fusson a játék. Űrhajók terén nekem is jobban tetszik a 2D.
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Szerintem sokkal részletesebben ki vannak, csak szimplán nincsenek színek. A zöld aegis szürke. Nincs zöld szín a játékban. Olyan, mint a 2006-2008-as kliens. Minden szürke, 1-1 színes csíkkal.
     
  6. -ThomasW-__

    -ThomasW-__ Fórum-zöldfülű

    Elég "gyatra" időpontokba van teszt szerver ugyan is van aki még nem ér haza este 6 kor nem igaz hogy nem lehet pl 24 órás nyitása....
     
  7. lost

    lost Fórum nagymestere

    Szépen kidolgozott űrhajók, nagyon szép így a grafika, a hajók fordulása végre normálisan meg van csinálva. Fényévekkel jobb így, bár egy kicsit még szokatlan. Lagg is minimális volt a kliensben, a főoldal lassú volt szokás szerint. Összesítettben nagy grat a bp-nek. Csütörtökre való tekintettel:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.6.15
  8. Szín igaz a kép meg jó :D Csak a távolság közted és a NPC között nem érzékelhető(körözés nehéz lesz mondjuk a lon körül)
     
    __ĐR.KISHARA__ és TiborNagy kedveli ezt.
  9. TiborNagy

    TiborNagy Fórum-zöldfülű

    Köüszönöm Szépen
     
    __ĐR.KISHARA__ kedveli ezt.
  10. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Véleményem: Laggmentessége 98%.-ban sikerült, a látvány lefoglalt és a bugokra nem figyeltem túlzottan :-D
    De a Hitacot kivehetnétek onnan a következő nyitásra! ;-) Leginkább a spectrum képije fogott meg így nagyon :DDD
     
  11. Én meg az aegis bójás képijén lepődtem meg,az is jól sikerült :D
     
    Pixie-DO-HU1 és __ĐR.KISHARA__ kedveli ezt.
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jól, csak ne lenne szürke. De állítólag ez még csak teszt verzió, messze nem a végleges - remélem is.
     
  13. __ĐR.KISHARA__

    __ĐR.KISHARA__ Utánpótlás-írogató

    Tiszteletem
    Sokan azt mondták ,hogy ma is lesz test server.Ez igaz?
     
  14. Holnap lesz
     
  15. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Ha lonozni akarsz, akkor ott a régi kliens :-D (Bocsi, nem bírtam most ezt kihagyni) :-$
     
  16. *Pri*

    *Pri* Utánpótlás-írogató

    Na sikerült bejutnom nekem is és megnézni az új kinézetet.
    Nagyon jó lesz ha ilyen lesz, tetszik minden "jól meg van csinálva" (azért az " jel mert még csak teszt verzió ahogy írták itt többen is :) ). Nem szaggatott majdnem hogy laggmentes a játék. (ami volt is azt betudható annak is hogy tesztszerveren fut és millióan vannak fent a szerveren)

    Viszont amit megint csak többen emlegettek már hogy nagyon fakó az egész. Ha leveszed a hátteret (márpedig vannak olyanok akik nem szeretik a háttérrel való játékot, vagy éppen a gépük nem bírja és azért kevés az FPS-ük) akkor olyan érzése van az embernek mintha összemosódna az egész. Sehol egy szín ami úgy igazán kiütközne abból a fakóságból. Remélem én is hogy ezen még javítanak mert így még nem a legtökéletesebb a dolog.
    A mostani felület sokkal élénkebb színeket használ és így élvezetesebb a játék is. (remélem csak egyenlőre :) )

    Csak így tovább, szuper lesz ha minden a helyére kerül :)
     
  17. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Nagyon karaj lesz. :D
     
    Pixie-DO-HU1 kedveli ezt.
  18. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Karaj azért ne, mert félek, ha este éhes lennék és nincs semmi érdemleges a hűtőben, akkor megenném a "karaj"-t :-D
     
  19. lost

    lost Fórum nagymestere

    A második körben tudtam többet nézegetni a hajókat/npc-ket valamit kapukba is benéztem. A bázison a hajóra közelítés (elnézést a kifejezésért de) ki**szottul jól néz ki.Bár a venom:
    nem annyira, de a diminisher:
    számomra mindent visz. A focis dizik se csúnyák, de szerintem ez:
    néz ki a legjobban. A Boss kiumok:
    kicsit érdekesre sikerültek, ezen nem ártana javítani. Az új féle energiatranszfer valamint a konfiváltás utáni pajzstöltés:
    animációját is nagyon eltalálta a bp. Persze vannak érdekességek is, amikor kapu után kidobott a bázisra ez a kép fogadott:
    Ez az összeolvadás nem épp mondható esztétikusnak :D Engem teljes mértékben megnyert ezzel a bp. Egy deka lagg nem volt crazy cubi közben sem, pedig fullos grafikára volt állítva végig a 3D. Még 1-2 nyitás nem ártana, korán sem tudtam mindent átnézni amit szerettem volna, de majd normál szerón remélem minél előbb gyönyörködhetek benne :D
     
    Utoljára szerkesztett: 18.6.15
  20. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Jó képek letted, de egy megjegyzés töllem: Amikor SENTINEL.-t írtál az nem az, hanem DIMINISHER. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.