Visszajelzés News on the new „3D Graphics Engine Update” – Public Testing Tuesday, 16 June 2015!

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 15.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    nagy nehezen énis bejutottam.nem rossz,de pl a kockák nagyon aprok.az összes hajó fakó volt,egyedül a pusat desivel a venga volt aminek jol lehetet mindenét látni.az viszont baromira nemjo hogy beléptem,mindenki a bázison volt,a dronok meg jojoztak össze vissza.egyszer senkinek nem látszot a dronja,utána meg ha megmozdultak összevissza mentek a dronok
     
  2. lost

    lost Fórum nagymestere

    Köszönöm, javítva. A hsz írása közben végig azon bánkódtam, hogy a sentineles képet elfelejtettem lementeni, hát így lett a dimiből véletlen sentinel :D
     
    tg90000_2 és Pixie-DO-HU1 kedveli ezt.
  3. ♂♫S†ΔЯ_ŁIGĦ†♫♂

    ♂♫S†ΔЯ_ŁIGĦ†♫♂ Utánpótlás-írogató

    Azt hiszem idejét sem tudja a BigPoint, hogy mikor kapott utoljára ennyi poztív kritikát!!!! Ez azért már jelent valamit! Nekem is tetszett az egész és nem volt sokkal rosszabb a jelenleginél - figyelembe véve, hogy az én PC konfigurációm gyengusz ehhez a játékhoz kicsit - egész jól ment nekem is! (most már érdemes lesz egy új PC-t beszerezni ;) ) Remélem azért hogy valóban fognak még a grafikán finomítani és véleményem szerint ha nem lesz lagg(?) ( annyi ) akkor rengeteg játékos aki abba hagyta a játékot vissza fog térni! Végre a sok nyavajgás után úgy néz ki a játékososk kapnak egy olyan fejlesztést ( aminek már ideje volt) amire nem lehet panasz és nagyon jól összerakott dolog. Összefoglalva: Gratula a BP-nek kivételesen! :D:)
     
    Pixie-DO-HU1 és Moldvix kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.