Összeszerelés bevezető event

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 13.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Itt beszélgethettek az Összeszerelés bevezető eventtel kapcsolatban.

    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Elnézést, hogy most nyitottam, el vagyok csúszva teljesen. :oops:
     
  3. Incident

    Incident Törekvő

    Továbbra is értékelhetetlen a Plazmid droprate-je. :)
     
  4. Sweet_Dreams

    Sweet_Dreams Fórum-zöldfülű

    Nem ugy van h lf4 et is lehet szerezni az event alat összeszereléssel???? mert én nem találom h hol lehet :)
     
  5. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Morphi.

    Lordika lelővésekor.. a mikózum nem jelenik meg!
    Úgy értem ha nem Zsákmányt dob hanem a különleges anyagot...
    Véletlen vettem fel, de nem lehetett látni..
     
  6. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Ne írj ilyeneket.Mennyi ilyent hagytam akkor ott.Pfff....
    Lordakián kívül is találkoztam ilyennel,és én még azt hittem hogy csak a szokásos nem 100% hogy ad verzió van már ahhoz is bekapcsolva.
    De az is érdekes volt hogy a nyersi megjelenítés kikapcs esetén,csak a plazmid nem volt látható.

    Na kipróbáltam,nekem csak a full semmi,már ezen is van a spórolás.Nem mintha életbe vágóan kellene a sok nyersi,de akkor roncsot adjon vagy dobozt,legalább látni hogy ad valamit.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.5.16
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Az új nyersik nem tűnnek el, mint a rakomány dobozok, és a PET is szedi a rakomány gyűjtővel.

    De utána nézünk.
     
  8. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Morphi.

    Nem tüntek el, meg sem jelentek sokszor úgy minta rakomány dobozok vagy a kalózláda a lelővés esetén. 2-3 restar útán jó lett... a 2-1 boss lordika adott is mikózumot az a kéké izét.
    Csak szólni szerettem volna, az apró hibáról hogy nehezen jelenik meg.
    Bocsánat ha butaságot írtam volna. :oops:
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  9. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Én max 2 percig vártam és kattoltam a semmibe hátha,de ilyen mennyiségű npc ledarálása esetén minden perc számít.
    Zöld kavics fele megvan,ám a roncs mennyisége még jóval 1000 alatt.
    És mivel semmi ilyen nem vásárolható,agyon kell farmolni magam,nincs pihi-nézelődés.
    Labor nem győzi lassan a kavicsozást.
     
  10. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Pedig arról volt szó, lehet venni is ezeket az izéket... :rolleyes:o_O
     
  11. *-Kantras96-*

    *-Kantras96-* Utánpótlás-írogató

    Hát igen elméletileg lehetne venni boltban, gyakorlatilag nem. Bár ez sok másra is igaz a Do-ban, pl. csaló játékosok, akadások stb. :D
     
  12. Űrlényvadász™

    Űrlényvadász™ Utánpótlás-írogató


    Gondolkozz logikusan :) Ha az üzletben lehetne venni akkor mi értelme lenne az eventnek? Ennyi erőből bedobhatnának mindent az üzletbe.De akkor semmi értelme nem lenne és egy átlagos játéknap lenne.Így meg van ami motivál ;) Ha nem is jön össze elmondatod hogy megpróbáltad ;)
     
  13. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    "Először bizonyos NPC-khez és küldetésekhez fogunk zsákmányként hozzárendelni egyes új nyersanyagokat. Az elterjedtebb nyersanyagok közül kettő a játékon belüli üzletben is kapható lesz, így nyugodtan koncentrálhatsz a ritkábbak begyűjtésére.

    Boltrum Devolarium (normál, Boss és Uber) Üzlet: Van
    Mukózum Lordakia és Lordakium (normál, Boss és Uber) Üzlet: Nincs
    Prizmatium Kristallon és Kristallin (normál, Boss és Uber) Üzlet: Nincs
    Szkrapium Saimon (normál, Boss és Uber) Üzlet: Van"

    "Eleinte nem raktuk be a nyersanyagokat az üzletbe, hogy a játékosoknak legyen elég ideje kifarmolni őket, de ha van rá igény, akkor berakjuk."

    Értsd,azért nem rakták be még üzletbe hogy legyen időd összegyűjteni (így nyugodtan koncentrálhatsz a ritkábbak begyűjtésére),vagy hogy még nem volt igény (tehát úgy kell kérni hogy rakják be,mert amúgy nem lenne berakva?) ?
     
  14. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Facebookon válaszoltak erre a kérdésre.Tesztelni akarják hogy mennyi idő lenne összegyűjteni npc-kből és eventküldikből a nyersanyagokat egy nagyobb receptre,pl Surgeon.Talán jövőhéten már berakják,vagy az utolsó héten.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  15. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Egész jól állok.
    Plazmid (zöld kavics)450 a 650-ből,roncs 1068/2800, prizmatium 273 a 60 helyett,még kb. 3-4 nap és megvan a surgeon.
    Így legalább fix,nem kell idegnek lennem mint az epsilon 8/0 esetében.
     
    Csöpi02 kedveli ezt.
  16. *-Kantras96-*

    *-Kantras96-* Utánpótlás-írogató

    Hát én az event eleje óta szereztem 75 plazmidot és ebben benne vannak az eddigi küldetések. Nem tudom neked, hogy adja a plazmidot, de nekem kb. 10 devo/ 1 plazmid, (ha nem több) és mivel nem tudok egész nap fent lenni, hogy csak ezt gyűjtsem, ezért lenne jó az üzletben meg venné még,ha uridiumért rakják be akkor is, bár uriért meg annyiért rakjákbe, hogy szintén nem lesz meg :D
     
    ***-kosza-*** kedveli ezt.
  17. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Bizony így van.. + a roncsokat is ilyen ritkán adja..sajnos :(
     
  18. *-Kantras96-*

    *-Kantras96-* Utánpótlás-írogató

    És ehhez még jön a reggeli jó, akadás+ fagyás, 1 perc mire kijelöli a lényt és kb. 2 perc múlva már meg is támadja. Össze-vissza ugrálnak a lények :/
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.16
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Így van.

    Nagy valószínűséggel jövő héten berakják az üzletbe, de még nem tudni mikor.
     
  20. *-Kantras96-*

    *-Kantras96-* Utánpótlás-írogató

    Remek :D
    Morphi arról tudsz valamit, hogy kreditért vagy uriért lesz bent? Illetve még kb. hány event küldetés lesz? Mert elég kevés volt eddig és azok se adtak sok nyersanyagot :(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.