Összeszerelés bevezető event

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 13.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Összesen csak 7 küldi van, legalább is ennyiről tudunk. A nyersik ára pasz, de ismerve a céget, lehet uriért lesz bent (ez saját meglátás).
     
  2. *-Kantras96-*

    *-Kantras96-* Utánpótlás-írogató

    Hát az a 7 küldetés már meg is volt az event elején :( Azért kicsit nagyobb dologra számítottam. Az uriért nyersit azt én is sejtem, de remélem legalább a roncs amiből rengeteg kell az legalább kredites lesz :D
     
  3. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    ahogy már előre látom én is a roncs az 30-70 uri közt fog lenni, én papnak megyek ha 10 uri lesz, mert kinek nincs 28k urija? (akinek nincs az is összedobozol magának ennyit 5h alatt)
     
    ArákMEGFOG kedveli ezt.
  4. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Kis segitség a teszteléshez:
    Most tartok plazmid 552/600, roncs 1705/2800,kb. 5-6 óra játék/nap event kezdéstől,tegnap és ma kb 9,5,agyonboosterezve végig.
    Kavics,már prometid van lézeren,sepromfinomító kikapcs.
    Pusat,szív vagy fogó,átlag 15k sebzés X2-vel. Sok vadász miatt 2 gyors konfi.
    Olyan 2 milla X2 ment eddig el.
    Tesztelést nehezítheti hogy hullámvölgy is létezik. Értendő:van mikor jól ad,de ha nem akkor akár 10-15(20)perc és nincs zöld kavics egy deka sem.
     
    ArákMEGFOG kedveli ezt.
  5. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Íme, aki igazán akar......
     
  6. ***-kosza-***

    ***-kosza-*** Járnitanuló

    Sziasztok amit az event alatt gyűjtünk azaz event végén törlődik vagy vihetem tovább? Mármint a különleges nyersanyagokat.
     
  7. *-Kantras96-*

    *-Kantras96-* Utánpótlás-írogató

    Persze. Csak azt felejti el mindenki, hogy nem mindenki ugyan olyan. Nekem pl. nincs 2 millió X2-öm, ahogy szerintem sok más játékosnak sincs, illetve nincs mindenkinek 5-6 órája, hogy csak DO-val játszon. Ezt kéne végre meg érteni.
     
    -*Σχcα₤їъцЯ*- kedveli ezt.
  8. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Ezt eddig is értette mindenki.
    Neked kell érteni, hogyha inaktív vagy, akkor nem bírsz bizonyos dolgokat megszerezni. Amúgy tudom milyen erős vagy, és ha nekem nem lenne meg a surgeon egy olyan hajóval, mint a tiéd meg bírnám szerezni a surgeont még ha most állnék neki, akkor is. :)
     
  9. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

  10. ☢∂αηgєя☢

    ☢∂αηgєя☢ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, és azt tudja valaki,hogy nagyjából mikor lesznek bent az üzletben a nersanyagok, vagy egyáltalán beteszik őket?
     
  11. CUCCKOMBÓ

    CUCCKOMBÓ Utánpótlás-írogató

    Szia. Naponta 300-500 roncsot lehet összeszedni, konkrétan a múltkor 1 óra alatt kereken 100 at szedtem össze talán pár perce ltöbb mint 1 óra volt. Szóval azok ad adatok 100% hogy erős tulzások :) Boss saimonra állítod a keresőt és csak azt vadászod majdnem minden 2-3. ad roncsot.
    Plazmid hát az tényleg nehéz , alig adnak az npc-k...
     
  12. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Attól függ mit lősz,ha csak sima mordont/saimont lősz akkor ezek igenis valós adatok,10-ből talán 1-2 ha ad.
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Meg fog maradni, mivel az összeszerelés bent marad a játékban.
     
    ***-kosza-*** kedveli ezt.
  14. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Morphi.

    Köszönjük az infót!
    Bár én jelenleg bele untam.. drága lőszereket ellőttem a semmiért..
    Irány dobozólni.. és hátha.. :)
     
    ***-kosza-*** és Nitronyussz kedveli ezt.
  15. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Morphi.

    Nem tudom meg szabad -e kérdezni... Lesz most valamikor bónusz dobozos event?
    Kellene az elit lőszer, és a pet-benya.. :)
    Megtisztelő válaszod várom, és köszönöm...:rolleyes::oops:
    [​IMG]
     
  16. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Gondolom ö is úgy löte az npct,hogy még vagy 50en löték mellete,a nagyobbak lönek mindenkit 1 boss devoért,és top1 ellen klán fele a mappon és mindenkit lönek.Mert eu2-n ez megy.Meg hogy eicesnek 3-3n védelmi van a kapuknál,vrusnak meg nem mert úgy kilövik hogy védelmi zónát ir ki,és negyed órája ki se mozdult a kapuból és nem is löt semmit.
     
  17. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Hali. A többi recept mikor lesz elérhető?
     
  18. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    EZT A NÉMET FÓRUMRÓL MÁSÓLTAM. ez az a rész, ahol leirja, hogy mi lesz az üzletben. Erről azt szeretném tudni, hogy az a KW20 a végén azt jelenti, hogy 20 Uriért lesz benn vagy 20.-án vagy mást jelent?



    Plasmide: Devolarium, Sibelon (Normal, Boss und Uber), Shop: Ja (KW20)
    Mucosum:Lordakia und Lordakium, Sibelonit (Normal, Boss und Uber), Shop: Nein
    Prismatium:Kristallon und Kristallin (Normal, Boss und Uber), Shop: Nein
    Scrapium:Saimon, Mordon (Normal, Boss und Uber), Shop: Ja (KW20)
     
  19. *-Kantras96-*

    *-Kantras96-* Utánpótlás-írogató

    Igen. Az a napot jelentheti, mivel nem hinném, hogy mind a kettő nyersanyagot ugyan annyiért raknák be.
     
  20. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    nem is tudom, naggyából mindkét nyersanyagot egyformy nehéz megszerezni. majd meglássuk, h mi lesz...:)

    kaptam választ: ez azt jelenti, hogy 20.héten az évben, vagyis most
     
    Utoljára szerkesztett: 16.5.16
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.