Összeszerelés bevezető event

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 13.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Van amit nem értek.Petem,pushatom van,annál a szerelésnél kirja hogy nem lehet mert megvan már a maximális mennyiség.De petdesinél a green mirage megvan vagy mi,és a green phantom drondesingböl van 10,annál nem irja ki,és zöldbe van hogy épithetem ha akarom.
     
  2. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    ha akarsz 11-et :p
     
  3. CUCCKOMBÓ

    CUCCKOMBÓ Utánpótlás-írogató

    Hali, ez az itteni fórumon is kint van, csak szét kell nézni :)
    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/oesszeszereles-bevezeto-event.114831/#post-852794
    Boltrum Devolarium (normál, Boss és Uber) Üzlet: Van
    Mukózum Lordakia és Lordakium (normál, Boss és Uber) Üzlet: Nincs
    Prizmatium Kristallon és Kristallin (normál, Boss és Uber) Üzlet: Nincs
    Szkrapium Saimon (normál, Boss és Uber) Üzlet: Van

    A személyes véleményem az hogy FT-ért lesz bent megrendelhetően, mivel ha uriért lesz bent minimum 80 uri/db be kellene lennie ahhoz hogy kb. pont ugyanannyira jöjjön ki az ára mintha a dizit vennéd meg. Mert ha tényleg csak ilyen 10-20-30uri lesz / db akkor egyértelműen sokkal olcsóbban jön ki a surgeon még ha minden nyersit uriból veszel is.
    Aminek én persze örülnék :) De azokkal szemben akik 14.990 ért megvették a surgeont nem tartom igazságosnak. Ezért is vadásznak nagyon sokan, hogy ti is megküzdjetek azért a diziért :)
     
  4. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Teljesen igazságos, hisz ők nem vettek egy surgeont 14990 forintért, hanem uridiumot rendeltek ennyiből, és e mellé PLUSZBA kaptak egy defcomot, egy surgeont, egy hercules, és még asszem valamit, csak már nem emlékszem pontosan. :)
    Amúgy találgatni tényleg lehet, de azért a 200 UCB gyártás kicsit necces lenne olyan uridiumok esetében. :D
     
    $ΣηęяĝỴ$(HUN) kedveli ezt.
  5. *Hannißál*

    *Hannißál* Utánpótlás-írogató

    A KW20 azt jelenti, hogy a 20ik héten lesz ami ez a hét, nem az uridiumot.
     
  6. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    de szerintem az eventel azt akarják elérni, hogy legyen egy kicsit olcsóbb az a bizonyos tárgy, mert ha nem akkor nem lenne értelme az egész eventnek (igazad van, én most nem azt értem ezen, hogy 20-100k uri, hanem pl a pusat 250k uri és igy lenne 200k uri...) és azt már tudtam, hogy lesznek az üzletbe ezek a cuccok, csak azt nem tudtam, hogy németen mit jelent az a bizonyos "KW20", de mivel már elmondták:

    köszönöm szépen :)
     
  7. †DARKSIDE†HU

    †DARKSIDE†HU Utánpótlás-írogató

    Hali mikor lesznek mar a nyersik üzletben ?
     
  8. Gabor_Hun

    Gabor_Hun Fórum-zöldfülű

    A KW20 a 20. hetet jelenti az évben vagyis ezen a héten bekerül. :)
     
  9. *-Kantras96-*

    *-Kantras96-* Utánpótlás-írogató

    Az oké, hogy ezen a héten fog. De azért kicsit igyekezhetnének :D Mert péntek van és vasárnap este vége az egésznek (vagyis 1-2 tárgynak) :D
     
    Gabor_Hun kedveli ezt.
  10. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    nem igaz, az event 1 héttel hosszabb a laggok miatt, ezt láthatod az ablakban is : még van 9 nap :)
     
  11. *-Kantras96-*

    *-Kantras96-* Utánpótlás-írogató

    Bocsánat, igen igazad van :D A játékban lévő ablakot már régóta nem nézem, át álltam dobozolásra, aztán úgy emlékeztem, hogy a laggok miatti hosszabbítással tart most vasárnap estig :D
    De ettől függetlenül igyekezhetnének (mert akkor a 20. hétből már csak 2 nap van, a main kívül) :D
     
  12. ***-kosza-***

    ***-kosza-*** Járnitanuló

    Sziasztok a Plasmide ot mért adja ilyen nehezen ? 50-ürlényböl kb 4-et kaptam nem hosszabbítanátok meg kb 3-évvel hogy össze lehessen szedni 500 db ot? Sajnos mivel én manuálisan lövöm nem automatán így elég nehéz összeszedni! Nem gondoljátok? És sajnos nem az egész napom áll rendelkezésre játszani.
     
  13. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    jajj, de jó lenne, ha 3 évig hosszabbitanák a játékot:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:. de számodra is van jó hirem:ez olyan fog lenni, hogy benn marad az összeszerelés, kiveszik az eventután a fontos cuccokat és tesznek vackokat (a pet benn marad), és időnként VISSZATESZIK A FONTOS CUCCOKAT (ezt igy képzeld el: pl.: egy nap egyik este 2 órára berakják a surgeont, vagy egy héten az egyik nap egész nap benn lesz a surgeon vagy az egyik héten két hónapban egyszer stb...) és addig lehet nyugodtan gyűjtögetni. És ez nem csak a surgeonra érvényess...

    jó mulatást és üdv a fórumon.:)
     
    ***-kosza-*** kedveli ezt.
  14. Én egész jól haladok ezzel az eventtel, ti hogy álltok? :D
    [​IMG]
     
  15. ***-kosza-***

    ***-kosza-*** Járnitanuló

    Na ez már kicsit jobban hangzik . köszi :)
     
  16. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    csak 3 dróndizi :D, de még akarok 3-at

    a scarp (roncs) 80 uri lesz elvileg, most olvastam angolon.
    a másik 360 uri
     
    Utoljára szerkesztett: 21.5.16
    Gabor_Hun kedveli ezt.
  17. ☢∂αηgєя☢

    ☢∂αηgєя☢ Fórum-zöldfülű

    és mikor lesz már bent azt nem olvastad?
     
  18. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    elvileg ezen a héten, de ennek a hétnek is mindjárt vége
     
  19. -*Σχcα₤їъцЯ*-

    -*Σχcα₤їъцЯ*- Utánpótlás-írogató

    HÁJ!
    Khmmm, nem vennétek kicsit komolyan a témát? Mi az, hogy íme, aki igazán akar...??? Jobban mint én, senki sem akarja a Surgeont, de ezt a DO-nál egyenesen képtelenség az adott időn, s a ˝normális˝ kereteken belül megszerezni! Ennyi, ez a ˝szerelőműhely˝ nem az átlag játékosnak van, s nem annak aki ˝igazán akarja˝ ahogy egyesek elájulnak a mások teljesítményén! Én nem tudok játszani annyit, hogy összefarmoljak egy Surgeonra, de ezért senki nem is hibás, ellenben, amit az ismerős körömben hallok, nos, nekik sem manna, SŐT inkább a képtelenség határozót hallom a legtöbbször! Semmi sem manna, kivéve a mannát, igaz(?), de, hogy a Surgeonra a 350k urit, ha jól tudom, ennyi volt, SOKKAL hamarabb össze lehet majd farmolni, mint ezt a mannának nevezett szerelőműhely terméket :) , erre mérget veszek!! - azaz, vennék, de nem lesz alkalmam, mivel ha a Szerelőműhely teljesen életbe lép, s a hozzá szükséges nyersanyagokat meg fog lehetni vásárolni(nem vitás, hogy sok-sok uriért lesznek-ezzel kapcsolatban naív akinek kételyei vannak...), ágyő(adio) Surgeon üzletben!! Lesz arra gond, hogy soha többet ne lehessen megkapni, csak Szerelőműhelyen keresztül, hiszen..., úgy jobban hoz na, tuti! Így, ilyen feltételek mellett, például a Surgeon, nem mint elit cucc jelenik meg a szemem előtt, hanem mint valami maszlag, bevallom, utána kaptam én is :D ! Jó szaladgálást, s ha láttok a térképen engem is, hagyjatok, ne lőjetek le, hadd álmodjak szépeket a mindig tovatűnő sárgászöld Surgeonommal :D :D :D ! Bohócok vagyunk, de annyiban különbözünk a világító orrúaktól, hogy a könnyeink igaziak ! :)
     
    taktara kedveli ezt.
  20. †DARKSIDE†HU

    †DARKSIDE†HU Utánpótlás-írogató

    Hello mar semi kedvem az egeszhez ,mire varnak a nyersikel:(
     
    -Dr.IИSΛИE- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.