P.E.T. Berendezés fejlesztése

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: BaleeĐ, témanyitás ideje: 12.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BaleeĐ

    BaleeĐ Fórum-zöldfülű

    Amikor megvettem a P.E.T.-em, vettem hozzá egy Önmegsemmisítő berendezést, de amikor kipróbáltam, elég lehangoló volt a sebzése. Később rájöttem, ez azért van, mert 1. Szintű berendezést vettem. Amint összeszedtem rá a pénzt, vettem még egy ilyen berend.-et, de a felszerelésnél láttam, hogy csak 2db. 1. szintű berendezés van.
    Nincs-e lehetőség esetleg több kisebb szintű berendezést egy nagyobb szintű berendezéssé "fabrikálni", mint a protokolloknál?
    Válaszukat előre köszönöm,

    L3M0N4Đ3 (F. Bálint)
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia,

    sajnos nincs. A vásárlás gomb felett tudod kiválasztani hányas szintűt akarsz venni. A 3as szintűt a PET 8. szintjétől kezdve tudod megvenni.
     
    BaleeĐ kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.