Palla mapp

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: därKł, témanyitás ideje: 16.12.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Legyen védett zóna palla mezőn

Szavazás lezárva: 23.12.17.
  1. Igen

    7 szavazat
    31.8%
  2. Nem

    15 szavazat
    68.2%
  1. Ehhez még mit is lehet hozzáfűzni?
     
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    TG,hidd el,nem vitázni akartam,és még kevésbé ujrainditani egy ilyen témát,csupán az utasitgató hangnem miatt írtam....Lehet Te is azt mondod,nem nagy dolog....de amikor én idekerültem,akkor még ennek a tizedéért is hónapos tiltás járt....Tény mára a fórum moderálása is nagyon megváltozott.
    Abban is igazad van,hogy valóban 3 megbízó harca egymás ellen,de hogy mit,mire és hogyan használsz,az az embertől függ!
    Csak gondolj anno Nobelre,aki ugye feltalálta a robbanószert,mert valójában a vasútépitőknek szeretett volna segiteni,de mikor rájött,az emberiség idiótábbik fele katonai célokra használva,milyen pusztitást tud vele végezni....nos megszületett a Nobel dijalap és maga a békedij.....Egy késsel is lehet kenyeret vágni és ölni is.