Palladium Happy Hour

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Şђαмαŋ™, témanyitás ideje: 14.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Legyen e Palladium Happy Hour?

  1. Igen, jó ötlet

    82 szavazat
    78.1%
  2. Nem, felesleges

    23 szavazat
    21.9%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Sziasztok.

    Amikor bevezették a palládiumot, volt egy olyan leírás, hogy néha akciót tartanak.
    Kevesebb palládium ér 1 gg energiát.
    Szerintem nem lenne rossz, sőt..
    Negatív véleményt is várom.
     
  2. VVV-Alarm.(HUN)

    VVV-Alarm.(HUN) Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Teljes mértékben támogatom ezt az ötletet!!!
    Mondjuk 15palládium helyett 10ért lehetne beváltani. Napi 1 óra lenne vagy legalább heti egy óra!!!
     
  3. Cylon®

    Cylon® Fórum-zöldfülű

    jó ötletnek tűnik támogatom :D
     
    ToomyX és beni*59* kedveli ezt.
  4. █▐FÉNYBENJÁRÓ▌█

    █▐FÉNYBENJÁRÓ▌█ Fórum-zöldfülű

    Szintén támogatom!:D
     
    beni*59* kedveli ezt.
  5. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Szerintem jó lenne... Annó elcsíptem párszor, hiányolja mindenki!;)
    Mikor lesz??:D:D:D
     
    ToomyX kedveli ezt.
  6. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Meg a .... Nehogy már, ígyis a hajók fele legalább, a nap 24 órájában palán rohad konkrétan. Mert máshoz nem értenek csak ahhoz hogy leadják a palát meg berakják a hajót palára.... Nagyon fejlődni akartok akkor rendeljetek ne ilyen nyomi "pala happy hour" ötletekkel gyertek. Máskor is volt már ilyen ötlet, akkor sem volt bevezetve, és nagyon remélem hogy továbbra sem lesz ilyen.
     
  7. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Kissé negatív vagy... Ha nem játszik senki az a baj, ha játszik az a baj... Ha nem lőnek vissza az, ha vissza lőnek az... Én ezt nem értem...
    Jó ötlet és kész! Mikor folyamatosan lehetett a Pettel robbantgatni tele volt a szerver "feltörekvő" játékosokkal, mindenki gyűjtötte az urit Pet-re meg robbantóra, volt mit lőni, mert egy kezdő játékosnak volt kitűzött célja, és látta a "kiutat"...
    Ez hiányzik most is, kezdjék el élvezni a játékot, ha a pallázás nyújt ebben segítséget hát legyen. Ha tele lesz a Palla a nagyoknak is lesz hol vadászni, így is ott lehet a legtöbb hajót legrövidebb idő alatt leszedni, fele vissza se lő.
     
  8. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Ez igaz. De az nem játék hogy a nap 24 órájában palán áll az emberek hajója. Az is igaz hogy fele vissza sem lő. Erről jut szembe, a palát talán svédasztalnak csinálta a fizetős játékosoknak a bigpoint. :) Na visszatérve az ötletre, szerintem akkor sem lenne jó ilyen pala happy hour... Jó az így ahogy van, ígyis sokan vannak ott.
     
  9. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    A Pallát eredetileg harcra tervezték szerintem, legalábbis a többi szerveren ahol nem 200 aktív(napi rendszeres játék nem 10 perc) játékosból áll a szerver...
    Gondolj bele 3 megbízó harcol a csillagokért, kiéleződnek a szövetségek, és az pallázik akinek több "szövetségese" akad.
    És ez nagyszerű a BigPoint részéről, hiszen dől a lé, lövik el a rengeteg uris cuccot, így folyamatos a megrendelés...
    És persze biztos akadnak olyanok is akik nem szorulnak rá a pallára, mégis ott állnak a csinos kis dupla boostereikkel órákon át, csak hogy megvédjék a kisebb tagjaikat-szövetségeseiket...
    Az hogy nálunk ez nem így megy, hát istenem. De merjünk bízni abba hogy fellendítik a szerót.
     
  10. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Eu2-n tudod mi a helyzet? Minimum 100 de szerintem több mmo hajó, plusz ezek petjei vannak palán... Egész álló nap ez a helyzet. :confused: Aztán este 11-12 felé letakarítja az egészet valami toppos játékos, amikor már nincsenek gépnél, aztán reggel újra tele... Bemész vadászni, lelősz szerencsés esetben 10-15 hajót, már rajtad van 5-10 mmo. Én mondjuk ezt úgy szoktam megoldani hogy insant, kimegyek paláról, emp+ álca és akk kalózok elintézik őket. De általában semmi harc nincs paláért. Néha-néha betéved egy-két vru vagy eic, lelő pár hajót, aztán megunja és lelép. Mondjuk én legutóbb 2 óra alatt 136 hajót lőtem és olyan 4-szer vagy 5-ször pukkantam. :D Szeretem terrorizálni őket.
    Ja még valami, nem igazán lehet úgy hogy összefogni, leírtani az egészet és nyugisan palázni, mivel szerver 70%-a mmo.
     
  11. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Tudod az a baj, hogy nem engedheti meg mindenki magának hogy rendeljen.
    Köszi a véleményt, remélem többet nem irsz
     
  12. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Te kértél véleményt more.
    Amúgy jó ötletek tűnik, emlékszem hogy régen volt ilyen.
     
    Đαεmon kedveli ezt.
  13. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Na már csak azért is írok. Persze, tisztában vagyok vele hogy nem mindenki engedheti meg magának. De akkor ne is akarjon ingyen erős lenni. Ez rendelős játék, fenn kell tartani, fejlesztőket fizetni, jackpotot kifizetni havonta. Ha nem tetszik el lehet menni. És továbbra is nagyon remélem hogy nem lesz ilyen happy pala hour. Ja és ha régen volt ilyen, és beszüntették, akkor most majd visszahozzák?? Valszeg okkal vettél ki... Fuck logic. :eek:
     
  14. sefthes65(HUN)

    sefthes65(HUN) Utánpótlás-írogató

    Ismét egy felesleges Topik!!
     
    Đαεmon kedveli ezt.
  15. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Ingyen?
    Nem mindenki úgy palázik, hogy berakja a hajót és a pet szedi.
    Gondolkozz kicsit...
    Egy átlag(normális) ember dolgozik napközben.
    Na már most, ha dolgozik logikus hogy nem tud gép előtt lenni, ezért vett egy PET et és hurrá berakja hogy valami haszna is legyen.
    A happy hour ról meg annyit, hogy nem 0-24 be menne, hanem ha épp elcsíped jól jársz.
    Ez nem nagy előny, ám ugyanakkor ösztönző.
    A másik kritizálónak, ha felesleges a topik miért írsz ide?
    Daemon legalább érvelt:)
     
    Űrlényvadász™ kedveli ezt.
  16. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Nem felesleges szerintem!
    Régen valami kárpótlás miatt rakták, valami ilyesmi rémlik...

    A rendelésről meg annyit hogy lehet valaki Full Free, csak ő nem lesz 1 év alatt Fullos hanem majd 2-3 év alatt, minden netes játék ezen alapul. És nagyszerű a rendszer szerintem... Vagy rendelsz vagy játszol, esetleg ha fanatikus vagy mind 2. :D

    Én amúgy arra studérzom hogy megszedem a Citadellbe a 18.600 Pallát, és mivel nem esik ki a hajóból a Palla ezért várom a HH-t :p
    Oszt megyek beváltom és király...

    Persze sokkal érdekesebb a palla ha többen szedik és nem csak Pet farmolnak.

    Aki meg melózik, suliba jár stb... Az vállalja a lelövés kockázatát.
    Itt mindenki csak jól járhat... Ha csak 2 percig szedi mert kilövik akkor addig szedi, aki meg kilövi annak plusz egy hajó.

    Én amúgy simán bevezetném hogy prémivel olcsóbb a palla váltás, HH-tól függetlenül is. Vegyétek csak... A hobbi 900 Ft-ot megér havonta.
    ;)
     
    .simi94.. kedveli ezt.
  17. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Na, annak már lenne értelme hogy prémiumhoz vagy valamilyen csomaghoz legyen kötve. :)
     
    beni*59* kedveli ezt.
  18. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Ezt tudom hogy lerendeztük már egymás között, de gondolj csak bele, melyik tábor képviselteti magát nagyobb százalékban a szervereken, azok akik fizetnek vagy azok akik nem...
    Szerintem akik fizetnek óriási előnyökre tehetnek szert, így nem olyan rossz ötlet ha a fizetés nélkül játszó játékosok életét is megkönnyíthetnék egy kicsivel.
     
  19. -Prowler-

    -Prowler- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Na ez megint egy "jó"ötlet,amivel ismét a "nagyok" járnának még jobban:confused:.A kis szintűek így sem mernek átmenni,mert 2-3 percenként pukkannak.
     
  20. M-0-N-S-T-E-R

    M-0-N-S-T-E-R Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.Én jó ötletnek találom.De mikor fogják bevezetni?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.