Palladium

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: -Eragon-2(HUN), témanyitás ideje: 18.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    Sziasztok, arra gondoltam hogy az 5-3 as térkép ugyebár az palladium mező.
    De mivel a palladiumt ugy adja ahogy a játékosok vannak a térképen tehát, ha
    megoldató lenne az hogy a palladium ugy lenne mint a x3 x4 es térképeken az szuper
    lenne. mert pl ha valaki felmegy reggel vagy délelöt senki nincs vagy alig vannak pallan akkor mig megszed 100 gg az hosszu idö. nekem pl mig meg szedek 100gg igy h alig van palla is meg játékos is ugy kb 3 óra hiába van pet. Sztem ha sokan elnének fent akor i ugy maradna tehát ha nincsenek fent anyian akkor is adja jol a palladiumt. és ugyan ugy adja visza ahogy a lenti térképeken a nyersanyagokat.én legalábis igy gondolom.
    mit szoltok, egész america2 szerveren játszok.
     
  2. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    ez teljesen felesleges, mivel akkor egy kis területre lenne beszorítva az összes pallát gyűjtő játékos, csak nagyobb csatázás lenne.

    Máskor kérlek ne nyiss új topicot, használd a már meglévőket,

    a témát zárom.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.