Petröl kérdések

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: silverpil, témanyitás ideje: 1.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    petnek üzemanyagra van szüksége honnan veszek üzem anyagot neki és mibe kerül
    Azon kívül ha prémes vagyok és lelövik ha jol értem ingyen javitom ?

    vagy ? Mi Történik, ha kilövik a P.E.T-et?

    Meg kell javítani, ez az ár szintenként változik, és uridiumba kerül (mennyibe kerül) ?

    ha nem aktiv a pet akkor is letudják lönni ?
     
  2. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    ha a forumba a do bibliat elolvasod mindenre ott a válasz
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  3. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló


    Szia,

    hát akkor haladjunk sorba:

    1. "petnek üzemanyagra van szüksége honnan veszek üzem anyagot neki és mibe kerül"

    Üzlet, azon belül PET/Berendezések, ott tudsz üzemanyagot venni, 0,25 uri 1 egység üzemanyag.

    2. "Azon kívül ha prémes vagyok és lelövik ha jol értem ingyen javitom ? Meg kell javítani, ez az ár szintenként változik, és uridiumba kerül."

    Ha prémium játékos vagy akkor a javítás teljes mértékben ingyenes. Ha nem,akkor 3-as szintig ingyenesen javítod, utána szintenként emelkedik a javítási költsége 10 uritól egészen 350 uriig.

    3. "ha nem aktiv a pet akkor is letudják lönni ?"

    Ha ez a PETre úgy vonatkozik hogy Passziv vagy Védelmi módban van,akkor teljesen mindegy mert látják,ergo lelőhető. Amikor a pet látható,akkor lőhető, teljesen mindegy milyen funkcióban használod, ha nincs megnyitva más se látja,ergo nem tudja lelőni.

    További érdekességek a PETről:

    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-a-p-e-t-10.160/

    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-p-e-t-berendezesek-es-protokollok.163/
     
    silverpil kedveli ezt.
  4. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    köszönöm
     
  5. M-0-N-S-T-E-R

    M-0-N-S-T-E-R Fórum-zöldfülű

    A P.E.T-ben a radarprotokolok mien berendezésekre vannak hatásal?
     
  6. Dééééééé

    Dééééééé Fórum-zöldfülű

    például a nyersanyag szedőre vagy a dobozszedőre. érdemes lvl3 as protokoloat venni :D
     
  7. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Ellenfélbemérő, automata gyűjtő, nyersanyaggyűjtő.
     
  8. levedo

    levedo Fórum-zöldfülű

    Szasztok.
    Volt Góliátom + 3 desingem.
    Eladtam 1 desinget és sajna azt írja nincs meg a góliátom sem.
    Csak a desinget akartam eladni !!


    Mi csinálni ?
     
  9. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Nem ide kellene írni hanem általános kérdésekhez.... De a dizit nem lehet eladni, te magát a golit adtad el.
     
  10. levedo

    levedo Fórum-zöldfülű

    Vissza lehet ezt csinálni ?
    Fél évig gyüjtöttem az uridiumot !!!
     
  11. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Nem. Hozd el licitről, pár milla kreditért a tied.
     
  12. M-0-N-S-T-E-R

    M-0-N-S-T-E-R Fórum-zöldfülű

    a P.E.T ben a radarprotokolok nincsenek hatásal az önmegsemisitőre?Mert az önmegsemisitő berendezés hatósugara 450(a 3-as szintünek) és a 12,3 szintü radarprotokolal nem 1000 lesz a hatósugár?
     
  13. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Nincs rá hatással.
     
  14. M-0-N-S-T-E-R

    M-0-N-S-T-E-R Fórum-zöldfülű

    Mien Berendezéseket és protokolokat érdemes tenni a P.E.T-be?
     
  15. M-0-N-S-T-E-R

    M-0-N-S-T-E-R Fórum-zöldfülű

    A P.E.T elenség bemérő berendezés bármilyen ürlényt felfedez a térképen?a farsngi robotot ice meteoritot es a mikulás robotot is megtalálja?
     
  16. Szia!
    A pet mindent megtalál ami jelen pillanatban(értem ezalatt hogy mikor kiválasztod a listából) a térképen található.
    Elképzelhető, hogy pl. pont lelőtték a meteroidot és csak az icy-k élnek ebben az esetben a berendezésből törlődik a Meteoroid opció és ha megint megjelenik egy akkor ismét hozzá adódik a listához, tehát ha te beállítod és lelövik akkor bizony meg kell várnod h respawn-oljon és csak akkor tudod megint beállítani, hogy keresse
     
  17. Szia!

    Én ésszerűnek tartoma PET-be a:
    - 3. szintű önmegsemmisítő, crazy cubi alatt prémiummal, és úgy egyébként is prémiummal nagyon megéri robbantgatni
    - 3 szintű nyersanyaggyűjtő ez hasznos ha palázni szeretnél, márpedig palázni jó, hisz ingyen lőszer
    - Egy minimum 2. szintű ellenfélbemérő, már a 2. szintű is sokat segít küldikbe, de ha megteheted inkább 3-as ebből is
    - 1. szintű javító berendezés, szerintem ebből fölösleges a nagyobb, most azon nem múlik semmi hogy milyen gyorsan javít a peted ameddig repkedsz addig úgyis javul
    - 3. szintű összetett javítás(azthiszem ez a neve) drága, de nagyobb PvP harcoknál ha sikerül kicsit meglógni ez nagyban hozzájárul ahhoz hogy megnyerd a csatát
    Protokollból én a Radart ajánlom, a peted szedi a többi elől a palát(persze csak ha az ileltőnek épp nincs több radarja mint neked) és messzebbre is megy, ebből is a 3-as igaz ha megnézed a 2. szintűből 2db pont annyit ad mint 1 nagy és a 2 összesen olcsóbb mint egy nagy, felhívnám a figyelmed h a petbe nem épp olcsó a protokoll hely ezért, bár drágább a nagyobbakkal igaz több befektetéssel, de többet is hozol ki
     
  18. M-0-N-S-T-E-R

    M-0-N-S-T-E-R Fórum-zöldfülű

    A P.E.T ürlények elleni protokol hatásal van a P.E.T lézersebzésére?
    Csak azért kérdem mert van ojanis hogy lézerkezelő protokol.
     
  19. mire gondolsz pontosan űrlény elleni protokollon?
    a lézer kezelő protokoll CSAK a pet sebzésére van hatássál a tiedre nem, viszont a PET esetében mindenre, amit a PET lő
     
  20. M-0-N-S-T-E-R

    M-0-N-S-T-E-R Fórum-zöldfülű

    Tudom hogy ez nme tartozik ide de nem tudom máshová irni.Hol érdemes kalózzsákmányt nyitani mikor és mient?Mert én 100 kulcsból aranyládábankaptam 4 zeus részt 3 apis részt 2 Lf 3 at és egy meghajtó generátort és a töbi lőszer.Ezért nem volt érdemes zsákmányt nyitani és az urit pazarolni 100 kulcsra ép ezért a segitségeteket kérem.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.