Visszajelzés Plus hajó frissítés

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 10.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HU-Taurus

HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

Plus hajó frissítés – Visszajelzés

Ide írjátok meg a Plus hajó frissítéséről kapcsolatos kérdéseket, véleményeket, problémákat.

Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....

2. Anita30..

Anita30.. Rutinos

Tömören? IDIÓTÁK!

HU-Taurus kedveli ezt.
  3. Páncélgránátos

Páncélgránátos Fórummogul

Orcus, centurion kifingatva, holo-t amúgy is lesajnálta mindenki. Itt az új pénzköltési lehetőség. Mikor meglesz a többségnek, visszanyessük a képességeket, és jöhet egy újabb stb és így tovább. Unalmas!

SPILLER2 kedveli ezt.
  4. Anita30..

Anita30.. Rutinos

Igen,pont ez a gond! Régen minden hajónak meg volt a maga előnye s hátránya,minden "akcióhoz" másikat konfigoltál.....Most már azt sem tudja az ember,mivel nyomuljon,akkora kuszaság ez az egész..... Eleve az orcus elszállásával kezdődött,olyan statokkal (modulokkal) rendelkezik,hogy az már minden,csak nem élvezhető.... Régen ha harc,akkor surgeon ,....ha menekülőkre vadásztál akkor lighting,stb.....mára egyiknek sincs semmi haszna......igazából egyik hajó sem használható semmire... Ott van a cita,aeg,spear hármas.... milyen haszosak voltak a csopiban...spear kijelölt...cita állta a csapást,aeg javított...golik meg tolták az rsb-t....

Az oldal megosztása