Visszajelzés Plus hajó frissítés

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 10.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Áhhh fönix plusz jo lesz !!!!
     
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Megpróbálok segíteni picit megérteni, mármint a képesség terén. Már HA én se értem teljesen félre amit írnak. :oops:

    Régi:
    Képesség: Prizmapajzs
    A pajzsod 90%-kal kevesebb sebzést szenved el a lézerektől, cserébe a lézersebzésed 25%-kal csökken.

    Új:
    Képesség: Prizmatikus tükrözés
    70%-kal csökkenti a kapott lézersebzést, a csökkentett sebzést visszatéríti a forráshoz, és 50%-kal csökkenti a saját lézersebzést is.

    Összegzés:
    A réginél csak a pajzsod sebződött 90%-al kevesebbet cserébe 25%al kevesebbet sebeztél lézerrel.
    Az újnál a kapott lézer sebzés csökken ( nem csak pajzsra kapott sebzés ) + ezt a 70% ot vissza is veri az illetőre aki rád lövi, cserébe 50%al lősz te is kevesebbet.

    A jelenlei pajzs mennyiségeknél, amikkel rohangálnak... főleg a nem túl tisztességesek.... hát nehéz eldönteni melyik a jobb. Lusta vagyok levezetni számokkal. :oops:

    HA én is jól értelmezem eme zseniális leírásokat / fordításokat, mert sok értelmetlen sajnos. HA tényleg így működik, akkor okozhat csúnya meglepit pvp-ben. Ellenben pve hajónak szerintem kuka lesz, mert gyanús npc sebzés nem számít bele a " lézer " sebzésbe. De majd valaki úgy is teszteli vannak is " ügyes " játékosok akik tele vannak ügye mindennel... majd elválik milyen lesz élesben.
     
    Mislix és HU-Taurus kedveli ezt.
  3. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Szöveg javítva!


    Korábbi event folyamán volt megszerezhető (nem tudom már mikor), volt olyan modul, ami a Tartarussal együtt jelent meg.

    Megveszi?
     
  4. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Köszönöm a válaszokat! Így már érthetőbb. Valószínű, nemsokára sok ilyen hajót fogunk látni...
    Így már kicsit hasonlít a Bersekerhez - alig várom, hogy kijöjjön az plusz változatban. :)
     
  5. HΛЯMLΣSS

    HΛЯMLΣSS Fórum-zöldfülű

    Nekem van egy olyan érzésem hogy a már csökkentett sebzést veri vissza a képi, szóval 30%-ot ami elég karcsú, le kell tesztelni.
    A passzív pajzs %-os növelését és a lézerek számát nem értem miért nem növelték, az megegyezik a sima spekiével, igazán hozzá csaphattak volna pl +10% hp bónuszt meg 1 lézer helyet szerintem.
     
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Azt mondod akkor, hogy egy nem létező hajó modulját tették be. Én nem láttam egy ilyet sem, mert akkor megelőzte volna a múlt heti fórumbejelentést, hogy lesz spectrumra plus hajó!
    Nem hinném, de átnéztem a moduljaimat és egy ilyen sincs, ráadásul akkor az ikonját is látnunk kellett volna