Visszajelzés Plutus kihívása

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 14.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HU-Taurus

HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

Itt vitathatjátok meg a Plutus kihívása (2021 július) kapcsolatos visszajelzéseiteket.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....

2. ..HUN1966HUN..

..HUN1966HUN.. Fórum-zöldfülű

és hol tudok be lépni a kapuba

3. HU-Taurus

4. Berto0527

Berto0527 Fórum-zöldfülű

Én épp a Plutus ellen küzdöttem, pajzselnyelővel lőttem és egyszer csak eltűnt a boss és azt írta ki, hogy teljesítettem a kihívást. Semmi jutalom és vissza se tudok menni. Most ez valami hiba vagy ez az újítás? Mert ha ilyen lesz a továbbiakban, akkor én nem vesztegetem az erőforrásaimat a Plutusra.

5. HU-Taurus

Jó estét Berto0527! :)
    A Plutus Kihívása event kaput naponta egyszer lehet teljesíteni, ha "teljesítetted", akkor nincs lehetőséged többször belépni.

Az alábbi hibával kérlek fordulj a Support-hoz, hogy tudjanak segíteni!

Üdvözlettel,
    Taurus

6. Berto0527

Berto0527 Fórum-zöldfülű

Ahogy javasoltad, a supporthoz fordultam és ennyi volt a végw lassan 1 hét után:

"Jelentve. Köszönöm visszajelzésed."

Most akkor várjak valami kompenzációt vagy ennyi volt a segítség?

7. HU-Taurus

Üdv Berto0527! :)

Köszönjük, hogy jelezted!
    A hiba le lett jelentve, várjuk a fejlesztők visszajelzését.
    A kompenzációról a központ dönt.

Üdvözlettel,
    Taurus

8. Berto0527

Berto0527 Fórum-zöldfülű

Köszönöm szépen! Csak nem tudtam, hogy mi is várható, mivel nem volt semmi más információ a levélben. Mert persze tudok várni, de azért mégis több órám volt benne, még eljutottam a bosshoz.
    Tegnap is 4x úgy lefagyott a kihívás, hogy mire visszaléptem addigra kilőttek. És közben persze mindent megtettem, hogy ne a gépem miatt legyen ez, de a legkisebb felbontásban is ugyanazt csinálta. Végül befejeztem 1 élettel, de elég idegesítő tud ez lenni, ami el tudja venni az ember kedvét.

9. .SpaceRangers.

.SpaceRangers. Utánpótlás-írogató

nekem az a problémám, hogy a csb. kulcsért beváltott hajófejlesztési modulok nem jók azokhoz a hajókhoz amikhez írta a csatabérlet :(

10. HU-Taurus

Üdv .SpaceRangers.! :)
    Az instabil modul leírásában az szerepel, hogy a felsorolt hajók esetében nagyobb eséllyel szerezhetők statisztikák.
    Ennek értelmében NEM garantált 100%-osan annak az esélye, hogy a modul leírásában szereplő hajók egyikének biztosít statisztikákat.

Üdvözlettel,
    Taurus

11. .SpaceRangers.

.SpaceRangers. Utánpótlás-írogató

köszi a választ

HU-Taurus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása