Visszajelzés Plutus kihívása

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 14.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Az biztos, hogy a normál Plutus kapu a végére eléggé gennyes lett (az Easy egy kicsit jobb, de az meg nem adogat komoly cuccosokat, csak lőszert, meg rakétát, viszont beszámít a célokba az is)!
    Egyszer sikerült megcsinálnom egy élettel a Normal-t, de 20 percembe került a Plutus likvidálása a tornyokkal együtt (a végére adott 5.000 urit, 1 Magma-Drillt, és a szokásos TP, BP, kredit adományokat, semmi extra az előzőekhez képest, lézerágyún kívül)!
    A lényeg, hogy legyen kéznél az EMP és ügyelj arra, hogy míg utántölt használat után, nagyon ne közelítsd meg a Plutust!
    Néha hagyni kell, hagy menjen a másik irányba, de egy rövidebb idő után úgy is rád mászik.
    A 300k-s sebzéseket okozó rakétákat néha ki kell lőni (ez akkor a legjobb, ha a Plutus elindul a másik irányba).
    Én, Szív formációba lövöm (JOB-100-al...), mert bár gyengébb a sebzés, de jobb az esély a túlélésre!
    Egy idő után, amikor már kevés a Plutus életereje, sarokra megy. Olyankor csak a rakétákra kell ügyelni, amit többnyire egyenlő időközönként lő ki.

    Tökéletesen egyetértek azzal, hogy miért kellet a már jól bevált játékot elcseszni?!
    Nem látom értelmét annak a sok Cot-Lo, meg Kodkod-nak, amit a tornyok eregetnek ki, azon túl, hogy ha valaki lőni akarja, legalább adja a urit, meg a többi járandóságot és könnyebb is kilőni őket, mert nem lőnek vissza!
    Viszont, nem tudom, hogy mi az a tökcsér szerű sugárzás a hajóm körül, amikor kilövök egy ilyen akármit?!
    Sem a sebzést, sem a pajzsot, sem az NPC sebzést nem befolyásolja.
    A tájékoztatás elég tré! A változtatásokról nem ártana tájékoztatni a pórnépet!
     
    Mislix kedveli ezt.
  2. $coobyĐoo

    $coobyĐoo Utánpótlás-írogató

    Pedig nincs semmi baj vele, 12-szer megcsináltam és nem kell hozzá nagy szerencse :) Gyors konfig, x4-rsb, mindig a határon menni, ahogy lassítót nyom azonnal emp.. utána simán leszeded!
     
  3. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Ez, nem egészen így működik! :rolleyes:

    X-4-et és RSB-t soha nem használok NPC-re (arra ott van a JOB-100 és a CC-C). A baj az, hogy az EMP sincs ingyen, kell belőle legalább 4-5 (mint ahogy a JOB-100 sincs ingyen és a CC-C, sem, de ezek kimondottan NPC-s lőszerek).
    Eddig nem kellett még EMP-sem!
    A baj akkor van, ha úgy lövi rád a lassítót, hogy az EMP még nem töltött fel teljesen (az ISH szart sem ér, pedig védenie kellene, de nem véd....)! Az a tűzgyűrű, amit a Plutus dob, meg az a lassító nem egyenlő azzal, amit az üzletben a "kínai piacon" megvehetsz!
    Sokkal hatékonyabb a Plutus variáns!

    Én, nem csináltam meg a nehezet csak egyszer. Ennek több oka is van! Nem az a gép van nálam, amivel otthon szoktam játszani (azzal a géppel biztosan jobban ment volna mert 10-szer erősebb ennél, ami nálam van most, ez egy mezei laptop és a különböző utalások és e-mailek miatt hoztam magammal, nem játékra készült és már legalább 6-7 éves), másrészt pont akkor mentem szabira, amikor az event kezdődött (nyaralok 14.-étől 29.-éig)!
    4-szer vittem ki a pályát, egyszer a Normált (pokolra kívánva közben azokat, akik állandóan mókolnak a fejlesztéseknél), és 3-szor a gyengébb változatot (és azt is csak az egyik szerveren, a másiknál bele sem fogtam ezzel a géppel)!
    Amire szükségem volt a csatabérlet kulcsoknál, azt megszereztem, a többi meg nem számít!
    nagyjából ennyi!
     
  4. reptyle21

    reptyle21 Fórum-zöldfülű

    én csak normált nyomtam le ,de se fegyver se semmi ,,csak pib-lőszer,,,,meg 5uri,,,,,,5millió uriról mégcsak nemis szólt senki hogy nyert volna :D pedig ismerek szinte minndenkit a hardjátékosok közül,,,,,,sokszor levittem de nem éri meg :(
     
  5. reptyle21

    reptyle21 Fórum-zöldfülű

    hát most nemazért :( de megnéztem a plutus ranglistát) fél óránál kevesebb idő alatt hogy lehet lenyomni a plutuszt?????????
    33:09 volt a legjobb időm,,,,,,,,kapja be a sok botos csaló állativadék,,,, 2012 óta játszok,,,szinte fullos a hajóm,,,,,,mindent belenyomtam a kapuba elfogyott az elitem is,,,,,,,és nemvagyok ben az 100-as ranglistába,,,, :( nemkapok semmi jutalmat ,,,,, a kapu is mit adott (((semmit))),,,,,,,,,, neméri meg játszani én befejeztem ,,
     
  6. Hiяoshimα«»ηαgαsαki

    Hiяoshimα«»ηαgαsαki Fórum-zöldfülű

    Nem tudom miről beszélsz haver ha 33:09 volt a legjobb időd akkor közel sem számítasz "fullos" -nak :D
    Nekem 15:03 volt a legjobb időm és hidd el nekem nem botozok
     
  7. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Én, elhiszem, de csak az "Easy" változatnál! A Normal-t tuti, hogy nem viszed ki 30 perc alatt (még ha CC-C-vel lövöd az összes NPC-t, akkor sem)!

    Tudod, ez olyan, mint az, amikor a minap egy Sperhead Elite "Pajzs drónformációban" gyorsabban ment, mint én a Golitah Plussommal, "Fogó drónformációval" ( Az én hajóm 655-öt megy így, kerékkel 670 fölött).
    Nekem is van ilyen hajóm (Sperhead Elite-m) és nincs olyan modul a világon hozzá, ami +15%-os sebességet adna (mert kb. ennyi plusz sebesség szükséges az akcióhoz)! A Sperhead Elitem, sebességmodullal, kerékben (!!!) megy 618-at! Érzed az iróniát a sorok közt...?
    Szóval lehetetlen...! ;)
    Mondhatsz, akár mit! o_O
     
  8. epilla1

    epilla1 Járnitanuló

    Normal plutust 20 perc körül viszem ki x4-gyel, nem beleszakadva. Nem voltam versenyben, mert egy hétig nyaraltam, nem lett volna meg az 5 időm a ponthoz. Majdhogynem fullos vagyok persze, de nem biztos hogy nem lehetett volna jobb hajót is választani. A 15 perc nagyon jó idő, de ha minden klappol nem elérhetetlen.
     
  9. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Szerintem itt az a gond, amit régóta feszegetnek mások is, hogy mükszik e a cucc a hajóba?
    Két egyforma hajó, két egy forma felszereléssel, egyforma bosterekkel, egyforma képikkel, csak éppen az ágyúk fejlesztési szintje+ modulok( ez is ugyanaz ) nem adják mindkét játékosnak ugyanazt. Írhatnám azt is hogy az egyiknek semmit. Itt csak a dmg-re gondolok, a többi szembetűnő. Nyilván azért a mankósok kipörgették az eventet, de akad olyan is akinél működik a cucc. Sajnos én nem tartozom közéjük.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  10. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

  11. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Mi fas...om van már megint ezzel a retek játékkal? :mad:

    Megint hétvégére sza..ik be (hogy még véletlenül se lehessen a supporttal kapcsolatot teremteni)!
    A Plutus-kapu ugrásoknál állandóan kidob a játékból, a drónformációkat nem lehet váltani, stb.

    Nagyon kiábrándító ez az egész már régóta!
    Telerakják mindenféle sza..al a játékot, aminek semmi értelme, de ezt a problémát évek óta (ez a gond már fenn állt a legutóbbi Plutus-eventnél is és előtte is...) képtelenek orvosolni! Elképesztő! :confused:
     
  12. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Mi a vihar van a hűhellyel és a célok/kulcsváltóval? Csak üres,szürke ablak jön elő......gyorsító ürítés,stb...nem segít!
     
  13. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Kedves Játékosok!

    Tisztában vagyunk a Plutus kihívása eseményén fennálló hibákról, amelyek csak részben oldottak meg a programozók a január 12-ei gyorsjavítás során. A következő hét folyamán javításra fog kerülni!

    Az esemény befejezése után kompenzáljuk a játékosokat az esemény közben jelentkezett indítási problémák miatt.

    Elnézést kérünk a kellemetlenségekért!
     
  14. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Tekintettel arra, hogy a eventtel kapcsolatos témák helyre nem tudok írni, így ide írom a véleményem!

    Idézet H-Taurus barátomtól..:

    "Kedves Játékosok!

    Tisztában vagyunk a Plutus kihívása eseményén fennálló hibákról, amelyek csak részben oldottak meg a programozók a január 12-ei gyorsjavítás során. A következő hét folyamán javításra fog kerülni!

    Az esemény befejezése után kompenzáljuk a játékosokat az esemény közben jelentkezett indítási problémák miatt."

    Ok...
    A baj az, hogy nem kompenzálni kellene, hanem egy rendesen futó játékot kellene berakni!
    Én így gondolom és bár félreértés ne essék, nem a moderátort/Admint kívánom ezzel csesztetni, nem Ő tehet róla, de ezek már nem újkeletű problémák!

    Amit szeretnék megjegyezni amolyan "segítség gyanánt" az az, hogy van szerencsém két szerveren "játszani".
    Így talán valamelyest segítség, hogy a probléma nálam csak a GE 1-es szervert érinti!
    A HU 1 (GE 3) szerver tökéletesen fut!

    A másik dolog, meg az, hogy ha napokig (hétvégén már biztosan nem) nem foglalkoznak a technológusok a probléma megoldásával, akkor a célok teljesítése eléggé érdekes lesz!
    Talán ezt az eventet is meg kellene majd hosszabítani egy pár nappal!
    A Célok között a "Plutus Boss" megsemmisítése 12-szer, eléggé necces lesz, nagyon nem lehet csúsztatni azoknak, akiket a hiba érint.

    Szép hétvégét és aki teheti, annak jó játékot!
     
  15. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Azt leszámítva, hogy kapcsolódási hibával dobál kifelé folyamatosan a kapuban ez a kupac kaki ... tesztelte ezt valaki ? Ne haragudjatok de a " könnyű " kapu is k.rva nehéz. Csak úgy kíváncsiság képen egy " fejlesztő " aki ezt így kitalálta, hogy milyen jó lesz ... csak, hogy ne legyek szívtelen 1 full elit hajóval tolja már le és tegye ki a videót róla milyen gyorsan meg " KÖNNYEN " ment le neki ... Ez viccnek is rossz ne haragudjatok, hosszú is nehéz is meg még a reward is núdli ( a nehézséghez képest ) A végén meg a tornyokkal kezdhetnétek valamit, hogy ne fossa magából az NPC-ket meg a rakétákat folyamatosan.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  16. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Én nem idegesítem magam, ezt az eventet kihagyom, mert amúgy is holnaptól nyaralok! :D:p
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  17. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Annyira nem izgat engem sem, csak leírtam a véleményem. Nekem sem az első event lesz amit kihagyok. :D Van nekem is most mivel elfoglalni magam játszani se sokat játszok. Csak kicsit felhúzott, hogy "könnyűnek " csúfolják meg "12 szint alattiaknak..." van elvileg. Gyakorlatban meg én lövök 1x el ilyen "kaki" 22-30k között és konkrét ezzel is szenvedés. :confused: Azért megnézném meddig jutna egy "új" játékos ilyen 2-3k sebzéssel. Bár ha elég ügyes meg fél napig bent köröz akkor egész sokáig. :rolleyes: De gyanítom ő már az ősöket fogja szidni visszajelzés gyanánt. :D
     
    Vércse és SPILLER2 kedveli ezt.
  18. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Fogjátok fel már játéknak, nem kell költeni rá, ha szórakoztat játszol, ha idegesít lépj ki és tolj egy sört. Igazán már fórumra irkálni is tök fölösleges, nagyon régóta nem változik semmi. Minden évben hoznak több eszement újítást amit az output oldalon tolnák fel nekik két sün között, a robik pont úgy mennek mint régen és pont úgy le is darálnak ha manuálisak. Nevet nem látok kit zártak ki csak annyit hogy valamennyi csalót megbüntettek, holott mi olvassuk az ÁSZF-et és ott az van hogy kizárják. Akkor most kinek kellene betartani az ott foglaltakat a USER-nek vagy az üzemeltetőnek? Ja értem ABBA: MANI_MANI_MANI
     
    SPILLER2 és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  19. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Na igen pont ez a baj, hogy a mostani " csalók " nincsennek büntetve.... NA DE... ha mondjuk te vagy én elkezdenénk csalni gyanítom dobnának ki ÖRÖKRE mint macskát sz.rni ... ez a baj :D Most akkor vagy lehessen mindenkinek vagy senkinek elkéne dönteni mit akarnak. :rolleyes: Ami nem megy mert a rózsaszín felhők között ugrándozva butábbnál butább dolgokat raknak jelenleg a játékba a " játékosok visszajelzése alapján ... " :confused: khm... még mindíg szeretném tudni ki vagy kik azok... :oops: Na légysziiii mondjátok el ki / kik azok, csak egy picit had küldjem el őt/őket melegebb éghajlatra ...
     
  20. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ha minősíteni kell úgy mondanám, ritka nagy genyó volt az aki ezt a kaput kitalálta és engedélyezte.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.