Visszajelzés Plutus kihívása

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 14.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Szeretném kérdezni, hogy ha vennék instabil modult kulcsból most megkapom-e, mert a múltkori hármat még mindig nem kaptam meg a support meg értetlenséget mímelve semmitmondó üzeneteket küldött mind az 5 levelemre.

    Hirtelen, mikor vissza kellene adni azt, amit megvettél, rögtön nem értjük a játékot!
    Arról meg már nem is beszélek, hogy az uriért megvásárolt lőszert sem kaptam meg, arról meg hiába írtam semmi említés nem volt.

    Nos?
     
  2. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Köszönöm a válaszokat, megvettem a PET-berendezést és azt sem látom.
     
  3. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Én nem tudom, de tényleg minden 5 ember nem progizik a 100-ból. Vagy talán keveset mondok 700,000 a rang egy nap alatt az alezredes rang 26.564.333 ennyibe kerül most jelenleg de a tegnap volt 25,802.000 azé durván el száltak a rangsorpontok kiváncsi vagyok jövő hétre . Jah és én is bent voltam amikor nem ment a játék ott voltak a progisok mindenhol.
     
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Fénykorában se érdekelt annyi embert a játék, hogy lehaljon a login. Itt más volt a probléma csak ezt adták be mert így egyszerűbb volt. Nem hiszem, hogy valami tesco-s pc-ről futnának a szerverek ... bár ... :rolleyes: ki tudja. Mondjuk az is érdekes , hogy a progizók simán tolták tovább a játékot csak mi nem tudtunk belépni. Ügye ki gondolta volna, hogy megint mi leszünk a kuki rossz oldalán. :D De legalább most nem 3 db wizz rakétát adtak " kompenzációnak " , az is valami.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.7.23
    Amethyst19[AMD] és SPILLER2 kedveli ezt.