Visszajelzés Projekt: Nano

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 27.7.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leslie.`

    Leslie.` Utánpótlás-írogató

    A nagy kérdés! extrákba berakták horribilis összegekért ezeket az alkatrészeket. A roncs, prizmatium, stb.. nyersanyagok is be lesznek azért téve legalább az event vége felé? Hátha akad pár játékos akinek nemsok hiányzik, vagy tépje ki a maradék haját is, hogy már csak pl: 200 plazmid kellett volna és azt kifarmolni majdnemhogycsak lehetetlen? :D
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  2. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Hát igen,most majd apis-zeus-lf4 helyett majd ezeket a roppant értékes dolgokat fogják ontani a ládák.
    Úgy néz ki ez az újítás még kevesebb esélyt ad (ami egyébként is kicsi) az említett dolgok megszerzésére.
    Aki eddig nem full,az most már azt is meggondolja hogy kulcsra érdemes-e költenie,ha ezt a "szemetet" kapja például drón rész helyett.
    Event 3 nap,abból 1 a próbák sokaságára amik bőségesen elláttak urival,aztán 2 nap mire beláttam hogy nem vagyok egy hullámhosszon ezzel a nevezzük eventnek dologgal.
    Az összeszerelhető főleg hasznos dolgok,az npc által adományozott dolgok,az üzletbe kihelyezett kütyük horribilis ára,az erre elfecsérelt idő, ezek egymáshoz való viszonya katasztrófa.
    Az event izgalmai miatt,csak a tech gyártásra koncentrálok már 2 napja.Prémi is lejárt,de már az is olyan boosteres,akkor is ketyeg az idő ha nem játszom.25%-os csomi még van,de a 300 pénzt már sajnálom kiadni a prémiumra,ez gáz.
    Kövi event szintén 2 hét? Megdob a 4 küldi kemény 1000 urival? Inkább be se rakják.
     
    Maszlacak, Csöpi02, LoneWolf és 2 más kedveli ezt.
  3. Flaged

    Flaged Utánpótlás-írogató

    Szerintem ennek csak úgy lenne értelme,ha valami pluszt adna a design.Pl. a spectrumnak alapból 10% pajzs bónusza van.Mondjuk,ha felrakod rá a Poison Spectrum dizid ,akkor ad 10% életerőt vagy sebességet.Ha az ősszes drónra felrakod a Poisont,akkor ad 5% sebzést is.Tehát,ha a hajón és a drónokon is rajta van a dizi akkor van pluszba 10% életerő és 5% sebzés is a 10% pajzsbónusz mellett.Akkor eldöntheti az ember,hogy mi kell neki.A plusz életerő vagy a plusz sebzés.Esetleg mindkettő.Persze az is jó lenne,ha nem lenne ilyen nehéz hozzájutni az alkatrészekhez.Én a fejlesztők helyében ezen a vonalon indulnék el.Így legalább van miért hajtani és a kis hajóknak is lenne némi esélye a túlélésre egy összecsapás során.Akkor talán nem lenne mérges az ember,ha a zöld dobozokból nem haszontalan dolgokat is nyitna.Ha már 120 dobozból LF4 napon egyetlen LF 4-et sem sikerült szereznem legutóbb.
    A lényeg,hogy a dizik adjanak valamilyen pluszt a hajónak.
     
    -TOKEI-Ihto- kedveli ezt.
  4. мя.187™

    мя.187™ Fórum-zöldfülű

    [​IMG]
    Gyerekek segítsetek picit! Ez meg mi a fene, mire jó és minek van nálam?
     
  5. hellepe38

    hellepe38 Fórum-zöldfülű

    Én Egyetértek
     
  6. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Szia :)

    Ez egy alkatrész, pontosabban a mikrotranzisztorhoz kell. (Jelenleg)
     
    мя.187™ kedveli ezt.
  7. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Ez az event kutyagumit sem ér!
     
  8. hellepe38

    hellepe38 Fórum-zöldfülű

    Akkor Lesz ez az Event után Hitac Ahol aegis Diziket lehet Ki rakni Augusztus 15-23 ig asszem
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Én is próbálkoztam,ugyan 120 at nem nyitottam ki,de kb 80 dobozból,szintén semmi LF4 de kaptam egy LF3 at,tudom legyek boldog:)
     
  10. Leslie.`

    Leslie.` Utánpótlás-írogató

    Őőőőhhh...2 hetes volt ez az event. Alfa béta gamma kapuk dróndiziket adnak. 2 hete nincs gg kedvezmény. Kérdem én: Valaki GG-zett uriból? Mert én nem és szerintem elég sokan nem. Ezáltal nem vásároltam kedvezményt sem. Ez így nem éppen játékos csalogató...Ja és bejött amit fentebb írtam...már csak 1-200 plazmid hiányzott amit farmolgatni képtelenség szinte, üzletbe nem került be. :) El ment ez az event a lecsóba.
     
  11. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Naa,hogy írhatsz ilyent?
    Még nem tudod milyen lesz a kövi event. :)
     
  12. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ennyire kell hinni a következő kétértelműen és nem pontosan meghirdetett akcióknak (pl. lesz doboz is... szólt a promóció).
    Nem véletlenül nem adnak információt kérésre se, hogy hány % alapból az LF4 találati esélye. Dupla, tripla...., ami most már abszolut értékben nem igaz két ok miatt:
    1., Állandóan változtatgatják a találati arányt (ezt fölösleges tagadni erre már bizonyíték van, hogy paraméterezhető)
    2., A doboz, amiből kinyerheted már jóval többféle dolgot ad, ami miatt alapból csökken a találati arány.

    Szerintetek miért "titok" szinte minden... ennek fényében kell a játékot is értékelni.

    U.i.: Mindezek mellett egy pár dolgot ügyességgel össze lehetett szedni.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.16
  13. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    U.i.: Mindezek mellett egy pár dolgot ügyességgel össze lehetett szedni.[/QUOTE]
    Aki tudja,meséljen,pl az úgy nevezett nagyfrekvenciás vezetéket hol és hogyan lehet összeügyeskedni? Dobozból sajnos nem adja.....
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Mint írtam az elején jöttek ezek dögivel. Most már bármit csinálhatsz, nem fog menni, mert "szórakoznak" a találati aránnyal.
    És ez csak egy oldalról lett kiollózva...

    Egyébként a 4-x térképen szedegettem.

    27.07.2016 - 08:41 Megszerzett tárgy: Nagyfrekvenciás vezeték (2)
    27.07.2016 - 08:41 Megszerzett tárgy: Nanohüvely (2)
    27.07.2016 - 08:46 Megszerzett tárgy: Nagyfrekvenciás vezeték (2)
    27.07.2016 - 08:46 Megszerzett tárgy: Nanohüvely (2)
    27.07.2016 - 08:49 Megszerzett tárgy: Nagyfrekvenciás vezeték (2)
    27.07.2016 - 08:49 Megszerzett tárgy: Nanohüvely (2)
     
  15. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Tudom,de akkor meg mi értelme az egésznek,ha játékban nem tudom megszerezni ami kell....??? Megvenni annyiért nem fogom...már elvből sem....A válaszokat sejtem,a kérdés csak elméleti volt:)
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Értem, hogy elméleti a felvetésed, de a példa mutatja, hogy a játékban meg lehetett szerezni ezeket a tárgyakat.
     
  17. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Aki tudja,meséljen,pl az úgy nevezett nagyfrekvenciás vezetéket hol és hogyan lehet összeügyeskedni? Dobozból sajnos nem adja.....[/QUOTE]

    Hali.
    Véletlenszerű az egész. (?) Tegnap piszok szerencsém volt, 30 ládából : 2x 1-1 mikrotazisztor, hibrid proci, egy 50-es álca, ééés 2 lf4. Tiszta karácsony...:D A "háromszoros" Lf4 napon 160 kulcsból jött 2 lf4 és 9 lf3. Lehet hülyeség, de olyan mintha mappokra lenne kiírva mit találhatunk és ez rotálodik X időnként. Vezeték asszem" 1 x jött. Hozzáteszem, a következő adag láda - kb.20- inkább csak lőszert, boostert adott. Npc -ből a Battleray adott eddig bármi összetevőt, pontosabban Aurust.
     
  18. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Szerintem két nérzőpont létezik:
    1 aki megvette uriért már az összes drága hajót, az nem veszi jó néven, ha néhány űrlény szétlövéséből meg lehet építeni őket
    2 (pl én) aki egy jó hajóra vágyik annak most van egy könnyebb lehetősége a megszerzéshez

    És nem olyan olcsó az a hibrid processzor még így sem, úgyhogy azt szeretném kérdezni, hogy lehet-e tudni előre, hogy mikor van egy Helix Blitz Sale, vagy egy Giga Happy Hour?
    Mert akkor $$$ adományoznék egy picit
    Meghát szerintem a plazmid nagyon lassan jön, úgyhogy én szeretném az új nyersiket még viszontlátni az üzletben :)
    És még annyit hogy erre mennyi esély van (mármintt hogy újra berakják az új nyersiketaz üzletbe)?
     
    Utoljára szerkesztett: 8.3.17
  19. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Vasárnap 19:00-kor szokott lenni MHH, de akármikor lehetséges egy Helix óra :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.