Visszajelzés Prometheus nap

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 25.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Itt vitathatjátok meg a Prométeusz napokkal kapcsolatos visszajelzéseiteket.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Üdv!

    Sziasztok!
    " November 29-én egész nap minden pénzért való vásárlás mellé 20% kedvezmény jár! Ne mulaszátok el az alkalmat!
    A Darkorbit csapata " ....

    Ennek prémivel nem 25%-nak kellene lennie? Vagy ez külön akció? /nem pénzes hanem uris/

    https://prnt.sc/q3of4d
     
  3. Λʋᴅו

    Λʋᴅו Fórum-zöldfülű


    Komoly gondok vannak az értelmezéssel... A kék kulcsra külön akció van. Minden FORINTOS vásárlásra van 20% kedvezmény.
     
  4. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ahogy elnézem,nálad is! Ott a szimpla kérdés: " Vagy ez külön akció? /nem pénzes hanem uris/ "....
    Másrészt én zöld kulcsról írok,ahogy az a képen is látszik!

    Más egyéb túl "okos" meglátás,vagy csak egyedi,félresiklott próbálkozás volt?


    Az üzletnél ott a % jel,azon belül az extráknál is,azon belül pedig a ZÖLD kulcsnál is....azt hiszem így jogos volt a KÉRDÉSEM! Nem kijelentettem.....
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.19
  5. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, jelen esetben villámakció van a zöld kulcsra, mondjuk prémium és kedvezmény mellett 45%-al kellene olcsóbbnak lennie...
     
    Trench kedveli ezt.
  6. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Szia! Köszi,akkor csak nem én vagyok a ..../cenzúrázva/ :D
     
  7. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    A leárazás rendben.

    upload_2019-11-29_14-0-57.png
     
  8. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Szia! Nálam 20% van,de gondolom az alap 15%-ra jön az 5% prémi,nálad még pluszba a 25% kedvezmény.....szerintem...
     
    Leeroy és Trench kedveli ezt.
  9. Iceberg

    Iceberg Fórum-zöldfülű

    Egész event alatt csak a kulcs voltleárazva? Vagy vasárnaptól várható más is?
     
  10. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Prometheus nap – Visszajelzés
    (2021.11.26. - 2021.11.29.)

    Itt vitathatjátok meg a Prometheus nap (2021.11.26. - 2021. 11.29.) eseménnyel kapcsolatos visszajelzéseiteket.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.


    Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  11. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit