Visszajelzés Prosperous event – kínai újév

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 26.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Prosperous - kínai újév
    (2022 január)

    Itt vitathatjátok meg a (2022.01.27 - 2022.02.02) Prosperous - kínai újév kapcsolatos visszajelzéseiteket.

    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam?
    • Érthető -e amit írtam?
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak?
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak.... ?

    2022.01.27 - 2022.02.02
     
  2. MeF_ioza

    MeF_ioza Utánpótlás-írogató

    sziasztok egy kerdes szerda ejfelig a kapuk alfa beta gamma ad toredeket /?
     
  3. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Üdv MeF_ioza! :)

    Az esemény február 2-án 23:59 órakor fog véget ér, ha e idő alatt nem fejezed be a kaput (ALPHA/BETA/GAMMA), akkor már prosperous-töredéket nem fogsz kapni.


    Üdvözlettel,
    Taurus
     
  4. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

  5. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Prosperous event — GYIK (2023 január)

    Itt vitathatjátok meg a (2023.01.26. - 2023.02.01.) Prosperous event (2023 január) kapcsolatos visszajelzéseiteket.

    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam?
    • Érthető -e amit írtam?
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak?
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak.... ?
    2023.01.26. - 2023.02.01.
     
  6. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    Ajánlom a BigPoint figyelmébe a rengeteg botos- és különféle más programot használó játékosok kirakását jóidőre, akkor jórészt megszűnnek ezek a szerverproblémák. Várható volt már ez a nagy összeomlás, mert nem bírják a szerverek a különféle progikat.
    De amíg ezeket a játékosokat megtűrik, addig itt nem nagyon lesz változás a játék minőségében. Mert így ez a játék meg sem közelíti azt a minőséget, amilyen az alakulásakor volt. Arról nem is szólva, hogy a botosokat/progisokat azonnal kiszűrték és kirakták a játékból. Én egy évvel a játék indítása után regiztem be ide, tehát jó régóta tagja vagyok ennek a közösségnek, de most már inkább bosszantó, mint élvezhető a játék, főként az olyan tiszta játékosoknak, mint a hozzám hasonlóak (nem a semmiért hagytam itt évekre).
    Szóval nemcsak igérgetni, hanem tenni is kellene már valamit. Persze, mondják, szegény ember az, aki ígérni sem tud....
     
    Vércse és -DIO666- kedveli ezt.
  7. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nah...nem leszel túl népszerű itt egyesek szemében ezért,még ha totál igazad is van....:) Mi volt régen a neved a játékban?
     
    ..HUN1966HUN.. kedveli ezt.
  8. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Eventnaptár nem tölt be, szerelőműhely nem tölt be, harc közben megáll lövés, nem vált stb. Kapukba be sem megyek, mert még az se adna semmit.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Felháborító az a hazugsággyár, amit műveletek a botosok kiszűréséről, és ahogy hazudoztok nekünk. Még a múltkori videók tagjai is itt vannak közöttünk. Arról nem is beszélve, hogy milyen címviselők lesznek a botosokból, ami a ti támogatásotokkal jutott el idáig.
    Úgy porszívózik mint a pinty...

     
    Vércse és Amethyst19[AMD] kedveli ezt.
  10. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Jahh, és a múltkori beígért kompenzáció hol is van...khm...
     
    Vércse kedveli ezt.
  11. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Az eventes dobozok is 2 nappal tovább lesznek? Ugye ekkora hülyeséget azért nem csináltok,így is alig tudok úgy megmozdulni,hogy ne jelölnék rá valakire....
     
    SPILLER2 és Mislix kedveli ezt.
  12. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Én meg játszok 30 percet de jön egyből, hogy gyanús vagy pilóta ... aham... jaja én kérek elnézést, hogy kézzel merek játszani. :( MOst amúgy ez, hogy a fenébe van ha nem napi 2 napot függök akkor már gyanús vagyok? :D Aki meg 3 napja 0/24 dobozol meg pörög a lonokon az ügye rendben van .. ő nem sz.rik nem esik nem alszik nem dolgozik ... aham... logikus ... nem sértésből, de ez vicc kategória.
     
  13. Vadász

    Vadász Haladó

    Szia!

    A napi bejelentkezési bónusz naptárnál még vasárnap is lesz eventes naptár, hogy melyik az igazi - ki tudja...
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nézzük a múltkori hajót, amit még mindig itt van az Event alatt.
    Non-stop megy, és nem veszitek észre?
    Úgy tűnik ez valamelyik DO alkalmazott hajója lehet, és lehet hogy a többi is ilyen, vagy valamelyik druszáé?



    Ez a hajó a héten vasárnap óta folyamatosan megy és nem áll meg egy pillanatra sem.
    Se pisi, se kaki, se kaja, de még csak egy pislantás sem.
    Számoljatok már be, hogy lehet ez, nézd meg a videót a másodperc tört része alatt szedi fel a tobozt, nekem mindenféle intro lejátszódik egy doboz felvételekor csakhogy lassítsa a szedegetést.

    Várjuk a beszámolót, hogy miért nem veszitek észre, és hogy miért nem kap ellenőrző dobozokat. Ha meg kap csak a Bot lekezeli, az hogy lehetséges.

    Érdeklődve várom, hogy mit reagáltok!!!

    Hát nem cuki, itt a klántárs is...


    Ime a harmadik társ a "bagoly" klánból...
    Itt senki nem alszik ....
    Mennyi ideig tartott összeszedni őket? 10 perc?
    Ti mi a fenét csináltok?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.2.23
    Vadász és Amethyst19[AMD] kedveli ezt.
  15. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    A " nagyi " szűrőben már lassan ez az alapértelmezett , ha te nem így szeded akkor " gyanús vagy pilóta ... " xD
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    12:30-kor még mindig bírja...
    A végén egy másik bottal olyan szépen szinkronban keresgélnek.

     
  17. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Jujj nézd van remény nyílt 1 új topic neked :) Itt az alkalom.
     
    Mislix és HU-Taurus kedveli ezt.
  18. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Nem tudom csak nálam rossz e, vagy lett e jelezve. De a galaxy gate materializálójában az extra energia kiírása nem frissül bonusz doboz felvétele után. Sem a régéniél sem az új eventes dobozoknál. Játékból való ki és belépés után frissül csak. Nem egy égbe kiáltó probléma, de azért kicsit zavaró.
     
  19. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Szia!
    A probléma már akkor jelezve lett, amikor közvetlenül a játékba integrálták a GG materializálót.

    Mivel nem okoz kritikus hibát a játékmenetben, ezért nincs nagy piorítás a javításra. Egyszer valamikor javításra fog kerülni. ;)
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  20. Gergo1380

    Gergo1380 Fórum-zöldfülű

    És azt lehet tudni, mikor fog működni a szezonális küldik megfelelően? 2 napja az se jó, és a szezonbérlet sem volt olcsó, még ha uriból is vettem...
     
    SUNDImester és pala1982 kedveli ezt.