PVP csaták érdekesebben hasznosabban!

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: •ΗUŁK•[N4K]•, témanyitás ideje: 15.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. •ΗUŁK•[N4K]•

    •ΗUŁK•[N4K]• Fórum-zöldfülű

    Nem tudom megvalósítható-e de szerintem jó lenne!
    Röviden tömören lehetne csinálni olyan pvp térképet ahol csak 1hajó 1 ellen tud harcolni, mint a jackpot csata, csak hogy itt mondjuk lehetne feltenni a 2 ellenfélnek tétet! Pl mondjuk 500 urit felrak mind a két játékos és a gyöztes vissz mindent, vagy mondjuk kreditet rak fel... esetleg felszerelést ez opcionális... vagy esetleg még lehetne licitálni a gyöztesre kredittel... persze tudom hogy nem kismunka lenne mivel magam is configolok szervereket, de én pár emberrel megosztottam az ötletemet, és nagyon tetszett nekik.. talán sokakat vonzana ez a fajta erő fitogtatatás... meg mondjuk itt sajátmegbizóval is jó lenne küzdeni... gondolom ha a jakpot csata alapjait lehetne ugy modosítani, mert az a rendszer mellé csak a tétfelrakása menüt kéne létre hozni.. és ha fixxen nem is müködik a dolog de eventként jó lenne!
    > Tisztelettel: E. Attila
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.2.14
  2. Ketten megbeszélik a dolgokat csodálatos pushing lehetőség, nemlesz. :)
     
  3. •ΗUŁK•[N4K]•

    •ΗUŁK•[N4K]• Fórum-zöldfülű

    Fixen is megoldható a dolog... aki belép attól levonja a rendszer az urit vagy a kreditet....és a végén a győztesnek adja.. meg mit tudom én lehet szabályozni is a dolgot hogy naponta csak 5 vesztes csatád lehet meg 5 nyertes tehát összesen 10... és azt is bele lehet tenni, hogy a nyertes csatáért mondjuk dupla vagy tripla tp-t kapsz a veszteséért meg ugyan ugy dupla vagy tripla minuszt!
     
  4. -ÐξМΘИ-

    -ÐξМΘИ- Fórum-zöldfülű

    És ha valaki csal evvel a módsterrel? Kis karival le lovi a nagyot es már van 1 milliárd kredoja...
     
  5. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    az ötlet jó csak az uris része nem ... csatlakoznék Iceman hozzászólásához sokan rendelkeznek nem 10ezer urival és hatalmas pushing lehetőség :) viszont egy maximálisan meghatározott kredittel ( ha már ilyen jó felé alakult az árverés ) kifejezetten tetszene
     
  6. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Sziasztok,

    az elgondolás nem rossz, de ahogy többen is írták pushing esélyes, teljesen mindegy hogy és milyen módon van korlátozva.

    Ha a kredit van, akkor is azt a max mennyiséget egyik hajóról át lehet vinni a másikra, ez igaz ugyanúgy az urira,felszerelésre, tehát ilyen lehetőség nem valószínű, hogy bekerül a játékba.

    Legközelebb kérlek nézz szét a már meglévő topicok között mielőtt újat nyitsz.

    Ezt a témát zárom.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.