Bug Raktér

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: IgoGjobu, témanyitás ideje: 10.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. IgoGjobu

    IgoGjobu Fórum-zöldfülű

    Egy olyan problémám van,hogy a raktér(hangár)-ban elhelyezett tárgyak felét tudom csak berakni az új hajómba. Látom a többit ha megnyitom az ESZKÖZÖK 2. oldalát, de ott nem tudom mozgatni őket. Valamit én csinálok rosszul?
    Köszönöm!
     
  2. -Blackjaguar-

    -Blackjaguar- Járnitanuló

    A hajóba csak bizonyos eszközöket tudsz el helyezni. Mint pl Lézerfegyverek,Rakétavető,generátorok és extrák,ami alatt különböző cpu-k javitórobot és bővítő cpu helyezhető el.

    Harcibázis modulokat nem tudsz a hajóra szerelni,benne van a nevében hogy harcibázis modul,csak annak az építésére lehet felhasználni amit a pályákon a szabad aszteroidákon tudsz elhelyezni. Továbbá az eszközöknél olyan elemek is vannak,mint nyersanyagok(xenomit,palladium) ürlénynyersanyagok(Srap,Plazmid,Prizmatium,stb) továbbá a szerelőműhelyben felhasználható különböző elemek, mint nanohüvely,hibridprocesszor stb található és ezeket a műhelyben tudod felhasználni.
    Továbbá az eszközöknél látod az összes lőszered amid van,azt sem tudod felhelyezni,azt a pályán tudod a gyorsmenüben átállítani.
    Egyébként javasolnék egy Darkorbit Bibliát,ott nagyon sok minden le van írva.

    Ha hiányzik a felszerelésed egy része,akkor lehetséges még,hogy a régi hajódnak az egyik konfigurációját nem törölted,ekkor ha csak egy konfit szerelsz le akkor a másik hajóra nem tudod át tenni. Viszont a hangárban amikor váltasz konfigurációt 1 és 2 között van egy harmadik gomb amellyel törölni tudod a felszerelést így nem kell egyesével leszedegetni. Ezt megcsinálod 1-es és 2-es konfiban frissitesz át mész az új hajóra és ott lesz mindened.

    Remélem tudtam segíteni :)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.7.18
  3. ragacs76

    ragacs76 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Van egy olyan problémám,hogy már pár hete a raktáram telit mutat,de nem tudom kiüríteni.Nem tudok nyersanyagot felvenni,ill. küldeni,se eladni.
    Köszönöm ha tudnátok segíteni
     
  4. Kaptál 10000 sepromot. Tedd fel a lézeredre és egy részét a rakétádra. Utána majd tudsz.
     
  5. lnemeth2

    lnemeth2 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Nem tudom a sepront a raktérből a lézerre tenni ! Miért?
     
  6. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Leeroy kedveli ezt.