Razerrel kapcsolatos kérdés.

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Pixie-DO-HU1, témanyitás ideje: 8.5.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdésem, ha én regisztráltam erre a Razeres oldalra, mint a többiek és jött 1 megerősítő link is a regisztrációról, amire én rá is kattintottam, akkor amikor be szeretnék lépni a létre hozott Razer ID-mbe nem tudok belépni és ez miért van?
    Se nem teker, hogy beakarna lépni, pedig SUBMIT-re nyomtam. Ha olyan tizedszerre próbálom akkor kiírja, hogy Nem jó a jelszó, de jót írtam be. Másnak már sikerül és én már probáltam 5 féle böngészőt, citromailt, gmail. Valami ötlet???
    (Nem csak nekem van ilyen jellegü problémám, szóval kéne egykis segítség ezzel kapcsolatban)
     
  2. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Amúgy ha már beregisztráltál sikeresen, akkor menj arra a linkre amit Diamond belinkelt és ott a Razer e mailhoz az e mailt a razer password hoz meg a jelszót és megvan a kód asszem.. Ha nem megy írj rám facen ;)
     
  3. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    De nem csinááál semmit. Le töltöttem még a programot is de töltés közben azt irja nincs internet kapcsolat, de miért? Látom, hogy van közbe, mert megy a FB is.
     
  4. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, pedig pont úgy kell, ahogy Killer leírta.
     
  5. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    De nem enged be :"D
    És már megerősítettem. Ha meg mint írtam letölteném azt a programot akkor azt irja installálás közben, hogy nincs netkapcsolat. XP-vel lenne a probléma vagy mivel???
     
  6. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Megerősítés után már nem kell semmit letöltened, csak belépned az adott oldalról.
     
  7. PROBLEM

    PROBLEM Fórum-zöldfülű

    Milyen bónuszt ad a Goliath-Razer design?...
     
  8. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    De akkor se lép be a főoldalon. :/
     
  9. MagyariOttoHun

    MagyariOttoHun Fórum-zöldfülű

    Én is pont erre vagyok kiváncsi.
     
  10. Semmit se nem ad.
     
  11. DoomDoom

    DoomDoom Fórum-zöldfülű

    nekem sikerült csak egy kis időt várni kellet amikor be tudsz lépni a föoldalon akkor fogja engedni a telepitést adig sajnos nem nethijányra hivatkozik menni fog csak kb 30 percett kell várni aktiválás után
     
  12. ߣΔCK•RIÐΣRS

    ߣΔCK•RIÐΣRS Fórum-zöldfülű

    Diamon, vagy valamelyik Moderátortól aszt szeretném kérdezni hogy a Razer design ad valamilyen bónuszt?
     
  13. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Icemanra hivatkozva irom, hogy NEM ad.
     
  14. kecske

    kecske Fórum-zöldfülű

    ugyanez volt velem is kérj egy jelszó emlékeztetőt, nekem utána engedte csak, remélem neked is sikerülni fog:)
     
  15. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Akkor a kérdés, itt hol van olyan, hogy emlékeztető igénylése? :)
    Mert azt se látok :DD
     
  16. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, Csereros készített egy videót, remélem ez segíteni fog:

     
  17. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    De ha installálás közben azt irja, hogy nincs net pedig van azzal mégis mit kell csinálni?
     
  18. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Tipikus XP hiba sajnos :/
     
  19. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

  20. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Csak Windows Vista/7/8 rendszereken működik a Razer Comm program. A Windows XP-t nem támogatja, hiába is kísérletezel vele.
    És amíg egyszer be nem jelentkezel a Comm programba a Razer ID e-mail címmel/jelszóval, addig nincs kód. Ellenben ha van okostelefonod, az Androidos változattal történő belépést is elfogadja.
     
    -Dr.IИSΛИE- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.