Régi kinézet.

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ducater*, témanyitás ideje: 16.9.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Sziasztok, ez nem továbbfejlesztés, hanem inkább visszafejlesztés.
    Konkrétan arra gondoltam, hogy kéne csinálni egy új fülkét a beállításokba, amelyeken be lehet állítani, hogy a melyik térkép hátterét állítod vissza arra ami régen volt, és ugyanez az NPC-kkel is. Ami a legjobban nem tetszett, hogy a 2-7 hátterét lecserélték, emlékszem arra a gyönyörű lila háttérre, sokkal jobban élménydús volt a játék, azzal a háttérrel. ( Én ügye mondhatni 2-7 lakó vagyok, mert a 90% időm ott megy el, azzal az okból, hogy mindenki a Cubikon-ra hajt 2-6on, és esélytelen érvényesülni, egyszer-kétszer összejön egy nagy csapat, de hát akkor meg mennyit kapsz a cubiból? 100 Uridiumot? á). Amiket még visszaállítanék, az a 3-2, 4-1, 2-1, 4-3. NPC-k közül: a Cubikon, Sibelonit, Devolarium, Mordon (ezt rontották el a legjobban), Streuner, Saimon. A többit szerencsére jóra csinálták. Tudom, hogy már évek óta ezek az NPC-k vannak, de az mindenkinek jobb lenne, ha egyénileg válogathatna, hogy neki melyik, háttér, vagy NPC kinézet tetszik a legjobban. Meg még ott volt a régi zene.... Hmmm.... Azzak a "zenével", meg a 2-7 lila varázslatos hátterével, egy élmény volt anno játszani, most már bele se élheti magát, ez nem ér. Remélem sok pozitív válaszokat adtok majd, és talán tényleg be is teszik.
     
  2. ★Σp£Я•FΔğyΙ★

    ★Σp£Я•FΔğyΙ★ Utánpótlás-írogató

    101%-os egyetértés, 1-6 meg a cubi hiányzik :'(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.